Подкатегорија:
                   
155 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VIVAX-ACP-12CH35AEMI S R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ...


26.999 МКД
или предлог цена
Денес 09:15VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A+++ (8.5/4.6) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ Н...


36.499 МКД
или предлог цена
Денес 09:14Termo Pecka 3 kw i 4kw

Termo Peckite se Dobro Socuvani 3 Kw i 4Kw Dvete Se Na MK Magnoh...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:50VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ACP-18CH50AERI+ R32 ACP-18CH50AERI+ R32 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP...


48.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:22Grealka Saray 3kW

Se prodava grealka Saray 3kW socuvana , dali 3 4 pati e pustena , kak...


2.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:37Grealka Radoje Dakič 3kW

Se prodava grealka Radoje Dakič 3x1000w socuvana. Povekje info na 071...


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:37Kamini

Se prodavaat novi kamini I kotli za parno Po ekstra ceni


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Камини

27 сеп 09:44Продавам печка на цврсто гориво

Печка искористена 4 год. Марка Central Хрватско производство, 25 KW ,...


600 €
или предлог цена
27 сеп 07:46котле со камин

камин со вградено котле, 7 литри со реално греење се загрева и прос...


8.500 €
или предлог цена
25 сеп 16:31Alfa plam favorit 70

Prodavam favorit 70 kako nov


400 €
или предлог цена
24 сеп 13:03Elektricen radijator, koristen , ispraven !!!!

se prodava elektricen radijator, koristen , kompletno ispraven !!!! ...


900 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.200 МКД
24 сеп 09:52Beko Klima

Beko Klima Bkm-12 H roboti dobra sostojba


11.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 15:07Taifun Remko

Taifun Marka Remko tro fazen uvezen od ch


11.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 15:07Grealka 3000 w so regulator

Prodavam grealka vo odlicna sostojba 3000 w so regulator. Cena 3000 ...


3.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 13:36Radiatori

Poliven radiator Algreta


1.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 16:43VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A+++ (8.5/4.6) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ Н...


36.499 МКД
или предлог цена
22 сеп 13:57Печка на дрва - Pecka na drva - kamin - камин

Печки на дрва - мини камини со пепеларник и решетка за жар, регулатор...


1.300 МКД
или предлог цена
21 сеп 23:05Roler alat za secenje cevki

Alat za secenje bakarni i inox cevki malku koristen od Rolers


1.200 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:393 Guseni radijatori so po 10 rebra

Se prodavaat 3 guseni radijatori so po 10 rebra. Sega izvadeni, ispra...


1.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 14:26Termo pecka 6KW

Prodavam termo pecka 6kw dve brzini na ventilator


3.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 12:21Prodavam TERMO pecka CER 6kw

Prodavam TERMO pecka CER 6kw vo ispravna asostojba, komplet so postol...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.999 МКД
18 сеп 08:10Се продаваат грејачи за панелки

Се продаваат грејачи за панелки


1 МКД
или предлог цена
14 сеп 18:29Поправка на клима уреди и продажба на далечински

Поправка на клима уреди и продажба на далечински


1 МКД
или предлог цена
14 сеп 18:29PRODAVAM ISPRAVNA KLIMA HYNDAI HU-AU15

KLIMATA E ON/OFF POLOVNA I IZVADENA PRED DVA DENA, ISPRAVNA I POLNA ...


100 €
или предлог цена
14 сеп 15:16Alfa 27 kw

Prodavam alfa 27 kw so kotel za parno koristena 2 sezoni potroseno ...


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Камини

11 сеп 21:35Prodavam camovi letvi i drveni odpadoci za gorenje

Prodavam letvi od paleti pogodni za stolarija: -letvi 58x5cm so debe...


200 МКД
или предлог цена
11 сеп 18:06Продавам Vivax Клима

Се продава Vivax ACP-12CH35LCC Климата не е инвертер. Редовно серви...


8.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:55Pechka

Pechka 6 ka, vo odlichna sostojba , siva boja, 071 806 912


13.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 22:12Prodavam inverter klima NEO

Prodavam inverter klima NEO so kompresor Toshiba 3.5kw Koristena 6 g...


12.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 06:37Kotel GORENJE za parno na drva

Se prodava komplet plus lulite ima i plotni za gotvenje vo ispravna ...


200 €
или предлог цена
05 сеп 10:31Klima ured - Fonko - 3.5 kW.

Klima ured - Fonko - 3.5 kW. Malku koristena. Cena povolna, po dog...


По Договор
или предлог цена
03 сеп 12:30GREJACI ZA RADIJATORI

Prodavam grejaci za site tipovi na radijatori, srpsko proizvodstvo "C...


1 €
или предлог цена
31 авг 12:56Se prodavaat dva radijatori so grejaci

Se prodavaat dva radijatori so grejaci Miso 070333309


1 €
или предлог цена
31 авг 12:56Grealka

Grealka , panelka


1.200 МКД
или предлог цена
30 авг 11:14Термо печка со постоље - трофазна

Исправна термо печка 4,5 kw


3.000 МКД
или предлог цена
29 авг 23:13PRODAVAM POLLOVNA KLIMA URED

Prodavam pollovna Klima ured kako novae nee koristena nmogu


130 €
или предлог цена
27 авг 10:49Elektricen kotel za parno

Prodavam elektricen kotel za parno ispraven so 3 grejaci od po 6kw.


250 €
или предлог цена
25 авг 14:22Kupuvam plinska boca

Kupuvam plinska boca od makpetrol


По Договор
или предлог цена
14 авг 18:48Prodavam gusan vertikalen kamin

Se prodava upotrebuvan gusen kamin. BROJ ZA KONTAKT: 071 230 461, ...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Камини

06 авг 13:00Клима

Продавам демонтирана клима, Панасоник. Климата работи само да се став...


4.000 МКД
или предлог цена
04 авг 13:45Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам