Подкатегорија:
                   
156 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Печка на дрва - Pecka na drva - kamin - камин

Печки на дрва - мини камини со пепеларник и решетка за жар, регулатор...


1.300 МКД
или предлог цена
09 авг 21:57Продавам печка на цврсто гориво

Печка искористена 4 год. Марка Central Хрватско производство, 25 KW ,...


600 €
или предлог цена
09 авг 16:11Nov kjumk, borii, ќумк, бори, radijator

Se prodava nov kjumk-radijator od Dinamo hit Veles Crna boja Dimenzi...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Камини

09 авг 13:24Grealka 3000 w so regulator

Prodavam grealka vo odlicna sostojba 3000 w so regulator. Cena 3000 ...


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:07VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A+++ (8.5/4.6) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ Н...


36.499 МКД
или предлог цена
09 авг 11:08VIVAX-ACP-12CH35AEMI S R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ...


27.499 МКД
или предлог цена
08 авг 14:54PODSTANICA ZA PARNO

Kompletna podstanica za centralno ( gradsko,zelezarsko) parno greenje...


400 €
или предлог цена
07 авг 19:55Beko Klima

Beko Klima Bkm-12 H roboti dobra sostojba


12.000 МКД
или предлог цена
07 авг 12:33Elektricen kotel za parno

Prodavam elektricen kotel za parno ispraven so 3 grejaci od po 6kw.


250 €
или предлог цена
07 авг 10:55Prodavam gusan vertikalen kamin

Se prodava upotrebuvan gusen kamin. BROJ ZA KONTAKT: 071 230 461, ...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Камини

06 авг 13:00Prodavam TERMO pecka CER 6kw

Prodavam TERMO pecka CER 6kw vo ispravna asostojba, komplet so postol...


2.999 МКД
или предлог цена
06 авг 07:43Клима

Продавам демонтирана клима, Панасоник. Климата работи само да се став...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
04 авг 13:45Se prodavaat dva radijatori so grejaci

Se prodavaat dva radijatori so grejaci Miso 070333309


1 €
или предлог цена
04 авг 11:22Prodavam termo pecka 3ka socuvana

Prodavam termo pecka 3 ka socuvana hitno povolno!!!!!!! Tel kontakt 0...


2.500 МКД
или предлог цена
31 јул 10:28Kotlinja za parno / пумпи за парно

9kw pumpi/ котлиња за парно. Poveke informacii na 075 427 737


По Договор
или предлог цена
28 јул 12:53Kotel GORENJE za parno na drva

Se prodava komplet plus lulite ima i plotni za gotvenje vo ispravna ...


250 €
или предлог цена
27 јул 09:26Roler alat za secenje cevki

Alat za secenje bakarni i inox cevki malku koristen od Rolers


1.500 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
2.200 МКД
21 јул 21:59Klima servis se za klima antibakterisko cistenje, montaza

Klima Servis,se za klima,Montaza,Demontaza,Antibakterisko cistenje i ...


По Договор
или предлог цена
19 јул 00:01PRODAVAM POLLOVNA KLIMA URED

Prodavam pollovna Klima ured kako novae nee koristena nmogu


130 €
или предлог цена
15 јул 12:26Cevki za solarno

Stakleni cevki za solarno fi 47


300 МКД
или предлог цена
13 јул 21:05Grealka Saray 3kW

Se prodava grealka Saray 3kW socuvana , dali 3 4 pati e pustena , kak...


2.500 МКД
или предлог цена
11 јул 22:21Grealka Radoje Dakič 3kW

Se prodava grealka Radoje Dakič 3x1000w socuvana. Povekje info na 071...


2.000 МКД
или предлог цена
11 јул 22:21Kupuvam plinska boca

Kupuvam plinska boca od makpetrol


По Договор
или предлог цена
11 јул 19:02Термо печка

Продавам машина за миење садови исправна и термо печка 6кв


1 МКД
или предлог цена
01 јул 05:24DEZINFEKCIJA (CISTENJE) NA SITE KLIMA UREDI---MONTAZA SERVIS

DEZINFEKCIJA (CISTENJE) NA SITE KLIMA UREDI... SERVIS,MONTAZA,DEMONT...


По Договор
или предлог цена
29 јун 22:00MONTAZA-DEMONTAZA-SERVIS NA KLIMA UREDI

MONTAZA-DEMONTAZA-SERVIS NA KLIMA UREDI


По Договор
или предлог цена
29 јун 22:00сервис на клима уреди

сервис на клима уреди монтажа демонтажа


По Договор
или предлог цена
29 јун 22:00SERVISIRANJE NA KLIMA UREDI

SERVISIRANJE NA KLIMA UREDI,MONTAZA,DEMONTAZA,FREON


По Договор
или предлог цена
29 јун 22:00DOPUNA SO FREON NA KLIMA UREDI SERVIS MONTAZA

polnenje so freon na kloma uredi ontaza demontazaseevis na klima uredi


По Договор
или предлог цена
29 јун 22:00VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ACP-18CH50AERI+ R32 ACP-18CH50AERI+ R32 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP...


48.990 МКД
или предлог цена
29 јун 14:54Ќумбе

Продавам нови квалитетно изработени ќумбиња направени од лим


1.000 МКД
или предлог цена
28 јун 20:25cirkulaciona pumpa sever.

pumpata ima 3 brzini i e koristena za solarno.


20 €
или предлог цена
28 јун 13:53монтажа на клима уреди

монтажа на клима уреди сервис демонтажа


По Договор
или предлог цена
25 јун 22:28POLNENE SO FREON NA KLIMA UREDI---MONTAZA--SERVIS

SERVIS NA KLIMA UREDI POLNENJE SO FREON MONTAZA DEMONTAZA NA KLIMA...


По Договор
или предлог цена
25 јун 22:28Поправка на клима уреди и продажба на далечински

Поправка на клима уреди и продажба на далечински


1 МКД
или предлог цена
21 јун 12:00MONTAZA NA KLIMA UREDI

MONTAZA NA KLIMA UREDI SERVIS,DEMONTAZA,CISTENJE NA KLIMA UREDI


По Договор
или предлог цена
19 јун 21:46Хемиско чистење на клима уред-------hemisko

Хемиско чистење на клима уред-------hemisko


По Договор
или предлог цена
19 јун 21:46Montaza na klima ured

montaza demontaza servis na klima uredi


По Договор
или предлог цена
19 јун 21:46Prodavam TERMO pecka CER 6kw

Prodavam TERMO pecka CER 6kw vo ispravna asostojba, komplet so postol...


3.000 МКД
или предлог цена
12 јун 11:57SERVIS NA KLIMA UREDI

SERVIS NA KLIMA UREDI POLNENJE SO FREON KONTAZA DEMONTAZA.......


По Договор
или предлог цена
11 јун 17:54Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам