411 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Makita štrafilki

Makita polovni masini do slaba baterija megjutoa nikigas ne se znae n...


1.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

Денес 17:10  НОВ ОГЛАС

Продавам пар папагали со кафез

Продавам папагали - продавам пар (два) папагали со кафез 1400 ден...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 14:57Makita štrafilki

Ispravni funkcionalni makita alati so baterija slaba megjutoa nikogas...


1.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

Денес 14:33  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat !!! Ispravni vo odlicna sostojba..

Ispravni vo odlicna sostojba..Cenata e za dvete masini..


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
Илинден / Скопје

Текстилна индустрија

Денес 13:00KOMPRESOR ZA FARBANJE

SE PRODAVA KOMPRESOR ZA FARBANJE NOV NEKORISTEN DONESEN OD GERMANIJA.


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

Вчера 10:33ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI TENDI KAPII NASTRESNICI...


30 €
или предлог цена
27 јан 21:26Prodavam svinji mesari extra kvalitet

Prodavam svinji mesari hraneti so domasna hrana extra kvalitet,tezina...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
160 МКД
27 јан 14:02Mlin cekicar

Prodavam mlin cekicar prepraven i preadaptiran od mlin za kafe. Moto...


150 €
или предлог цена
27 јан 12:40Pumpa пумпа grundfor

Originalna pumpa grundfos so digitalna kontrola. Od germanija.


4.500 МКД
или предлог цена
27 јан 09:49Kontroler Termostat Digitalen Prekidac

Digitalen Termostat so temperaturna sonda 1500w. Izlez ze aktivira s...


550 МКД
или предлог цена
27 јан 09:49Hilta Alat Trotec

Nova mokna germanska hilta 1600w so udarna sila od 6juli. Professiona...


10.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

27 јан 09:49Agregat HONDA GX200 4.2kw

Nov Agregat HONDA GX200 4,8kw Benzinci 4 taktni So bakarna namotka ....


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

26 јан 12:09Agregati HONDA

Novi Agregati HONDA , 4.0kw 4,5kw 6.0kw 100kw Benzinci 4 taktni So ba...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Индустриски машини

26 јан 12:09Agregat Honda gx200 3,3kw

Nov Honda gx200 3,3kw 4,2kw 4,8kw i po naracka pogolemi Made in Japa...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

26 јан 12:09OSOVINI

PRODAVAM DVE OSOVINI VO DOBRA SOSTOJBA


4.000 МКД
или предлог цена
26 јан 10:21PILI ZA DRVO

PRODAVAM PILI ZA DRVO


1.500 МКД
или предлог цена
26 јан 10:21TROFAZEN ELEKTRO MOTOR SEVER

PRODAVAM TROFAZEN ELEKTRO MOTOR SEVER SO MOKJNOST OD 4KWh ,1400 OBRTA...


10.250 МКД
или предлог цена
26 јан 10:20Се продава разработен бизнис за печатење маици, реклами и др

Се продава разработен онлајн бизнис за изработка на реклами, брендира...


По Договор
или предлог цена
26 јан 01:11Aparat za zavaruvanje LORCH Handy TIG DC 180 PRO

Aparat za zavaruvanje TIG+Elektro-nov donesen od Germanija. Gratis ka...


65.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

25 јан 22:25Se prodava FISKALNA KASA

Se prodava fiskalna kasa SYNERGY SY 250seuste pod garancija znaci rec...


9.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дукани и опрема

24 јан 20:27Prodavam novo armirano debelo zidno crevo

ПРОДАВАМ НОВО И ПОЛОВНО ЦРЕВО НОВО ЦРЕВО 1.Ново црево дебело ѕидно ...


5.750 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

23 јан 14:00Се продава кантерица

Се продава праволиниска кантерица. Лепи ABS i PVC. тел. за контакт: 0...


1.100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

22 јан 20:39Mashina za perenje

Vo rabotna sostojba


1 €
или предлог цена
22 јан 11:38Mashina za sushenje

Kratko koristena


1 €
или предлог цена
22 јан 11:38Usluga za obrabotka na metal so strug , glodalka

Vrsime usluga za obrabotka na metal so : klasicen strug - poedinecni...


10 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Индустриски машини

20 јан 21:03Tomos Vakum Pumpa

Tomos vakum ispraven, odlicen 7500den


7.500 МКД
или предлог цена
19 јан 16:22Limarija i krovni konstrukcii

Profesionalna izvedba na krovovi ,nastresnici komplet so Ili bez kons...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Занаетчиска дејност

19 јан 08:06Barkod citac / BarCode Scanner

BarCode Scanner Symcode MJ-6709B 1D Laser


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дукани и опрема

18 јан 19:27Motor za kultivator KIPOR 178f. 8-ks

NOVI* Motori za kultivator Diesel KIPOR 178f. 8 konja 070-254-160


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Индустриски машини

18 јан 14:40Se prodavaat novi sandaci za pceli

Novi Sandaci za pceli po najniski Ceni i vrven kvalitet, lanstrok i d...


2.000 МКД
или предлог цена
15 јан 18:25Sandaci za pceli

Prodavame Sandaci za pceli: Lanstrok sprat 350 den. DB. Plagiate 50...


2.000 МКД
или предлог цена
15 јан 18:25DeWalt bormasina

Dewalt strafilica odlicna od Kanada donesena raboti na pomala struja ...


4.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

13 јан 20:33Abrihter rende Kinzo germansko

Rendeto e doneseno od germanija koristeno za svoi potrebi. Germansko ...


3.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

13 јан 20:33ELEKTRICEN TRIMER STIHL

SE PRODAVA ELEKTRICEN TRIMER STIHL ODLICNO SOCUVAN TOTALNO ISPRAVEN D...


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

13 јан 09:10oprema za butik

se prodavaat raftovi za vo butik medijapan visok sjaj kako novi mozje...


600 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

За Бутици и регистри

12 јан 12:12Izrabotka na PVC prozori vrati

-fabrika za proizvodstvo na pvc vrati i prozori -kupuvajte od prva ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Пластика индустрија

11 јан 14:02hilti pikamer

Hilti pikameri od 12kg do 32kg dewalt nowa 32kg polovni hitachi 1...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

06 јан 15:31kuferi

KUFERI ZA MASHINI 078 381 372


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

06 јан 15:29PVC vrata i prozori 6 komorni so 3 gumi

Ако докажаниот квалитет ви е важен, вие сте на вистинското место, дес...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Пластика индустрија

05 јан 00:53Услуга за сечење и виткање на лим

Вршиме сечење и виткање на лим: сечење лим до дебелина до 12 мм и дол...


2 €
или предлог цена
05 јан 00:53Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам