Аеродром
                   
2236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aspirator za kujna ELICA

Se prodava nov neotpakuvan aspirator za kujna ELICA kupen od Neptun. ...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00pravosmukalka robot vacum cleaner Moneual MR 6500

pravosmukalka robot vacum cleaner Moneual MR 6500,polovna .socuvana.o...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Денес 12:31rabotna masa

se prodava bela nova rabotna masa so dimenzii 60x60 debelina na plot...


2.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 12:30ormari

se prodavaat 2 novo izraboteni nokni ormarcinja 40*30*40* so siva hr...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 12:30Se prodava racna makaza za lim

Se prodava racna makaza za lim Telefon za kontakt: 075/269-928 Pance


По Договор
или предлог цена
Денес 12:21Kupuvam betonski stolbovi za ograda

Kupuvam betonski stolbovi za ograda visina 2m


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Огради

Денес 12:12ДВЕ LG КЛИМИ

Се продаваат две LG клими 3,5 kw Климите се исправни. Цената е за две...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:06Mebel trosed dvosed fotelja

Fotelja i dvosed od SIMPO, zacuvani, vo odlicna sostojba. Dvosedot ...


1.600 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 11:51Trosed na spustanje Kauc Тросед

Продавам зачуван тросед со механизам за спуштање со душек. Користен ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 11:49Salonitni tabli za krov 30m2

Salonitni tabli za krov 30m2


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Денес 11:16  НОВ ОГЛАС

SOBNA VRATA NOVA / СОБНА ВРАТА НОВА

SOBNA VRATA 205-210CM X 80CM NOVA NE KORISTENA BEZ OSTETA


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:10ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Денес 10:50ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ZEBRA ROLO PROZORI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRA...


1 €
или предлог цена
Денес 10:48Француски кревет

Се продава Француски кревет користен 10тина години но максимално сочу...


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 10:28VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


21.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:09Iskra Шлајферка / брусилка за шмирглање глет

Се продава шлајферка Iskra за шмирглање на ѕидови комплет со црево и ...


100 €
или предлог цена
Денес 08:57  НОВ ОГЛАС

Sofa za dvor I terasa

Se prodava sofa za vo dvor ili terasa, izrabotena celosno od metalna ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Денес 08:47Dolce Gusto kafemat

Se prodava kafe masina dolce gusto, avtomatska 1600w, 15 bar so izbor...


3.700 МКД
или предлог цена
Денес 08:47  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM STOLICI

Prodavam stolici dobro socuvani vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Денес 07:16MASINA ZA TESTO PIZZA PIZZI

PRODAVAM MASINA ZA TESTO DOBRO SOCUVANA VO ODLICNA SOSTOJBA


1 €
или предлог цена
Денес 07:16RAZLADUVAC NA VOZDUH ZA LETNA BAVCA

PRODAVAM RAZLADUVAC ZA VOZDUH DOBRO SOCUVAN VO ODLICNA SOSTOJBA


1 €
или предлог цена
Денес 07:16Galanz klima 3.5w

Користена клима во добра сотојба. Пред една година дополнета со фреон...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:33  НОВ ОГЛАС

PRODAVAME FRIZIDER BEKO

PRODAVAME FRIZIDER BEKO.RABOTI PODOBRO OD NOV.PREUBAV.145X55 BSO KOMO...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 23:33  НОВ ОГЛАС

Granitni paneli za greenje

Koristeni samo nekolku meseci.ekonomocni i kvalitetni.vo prodavnica e...


65 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
70 €
Вчера 23:05Odzaci.mk - Сите видови инокс оџаци на едно место inox odzak

🇪🇺Сите видови и димензии на инокс оџаци на едно место www.odzaci.mk...


55 €
или предлог цена
Вчера 22:50Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:02Нов Ideal Standard мијалник со получизма и чешма

Се продава нов мијалник со получизма и чешма од брендот Ideal Standar...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 19:51Кревет

Кревет Информации на тел 078346236


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 18:06Prodavam aparat za varenje jajca

Prodavam aparat za varenje jajca, SEVERIN, nov neotpakuvan, nekoristen


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:47  НОВ ОГЛАС

Se prodava nova agolna garnitura

ПРОДАВАМ нова неотпакувана, аголна (лева или десна)гарнитура со прост...


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:364 Edinecni postelini ITNO!!!

4 edinecni postelini , carsav 90x200 plus 2 navlaki za pernici. Cars...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:26  НОВ ОГЛАС

Prodavam prozor bez kasa

Vo solidna sostojba bez kasa so dimenzii 130cm sirina i 128cm visina


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:41  НОВ ОГЛАС

Мини Машина за садови

Продавам скоро нова мини машина за садови Цена 2900 ден Скопје Инфо...


2.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 15:31  НОВ ОГЛАС

IZRABOTKA NA MEBEL OD PALETI

za poveke info pobarajte ne na fb stranata mebel od paleti BULI (V...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 15:00prodavam komplet za przenje

prodavam komplet za przenje inox kontakt aleksandra 077 823 129


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 13:20  НОВ ОГЛАС

prodavam elka 180sm

prodavam gusta elka 180sm koristena 2 godini.kontakt aleksandra 077 8...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

Вчера 13:19  НОВ ОГЛАС

Salonit tabli/ Салонит табли

продавам салонит табли 070-724-101


120 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:18Prodavam tepisoni

Prodavam dva tepisoni gumirani od dolnata strana , ne se mnogu korist...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:04Klub masa od inoks i belo staklo

Se prodava klub masata od slikite. Sostojba kako nova. Kupena e 18.00...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 12:58Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


45.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:58Страна 1 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам