651 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан над Комерцијална банка-реновиран

Се продава стан над Комерцијална банка-реновиран


1.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava 1 sprat na kukja

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, ...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 01:22Se prodava magacin

Se prodava magacin vo industriska zona UZUS od 200m2 sproti televizij...


По Договор
или предлог цена
Велес

Магацини

Вчера 23:11Se prodava kukja na plostad Kojnik

Se prodava kujka vednas vseliva celosno opremena,cena po dogovor na l...


62.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 22:21Ovostarnik,lesnici,niva,

Se prodava ovoshtarnik so lesnici.Nivata e 3500m2, ima 200 drva le...


6 €
или предлог цена
Вчера 21:56SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO Plac od 2500m2,vo Otovica,velesko ...


90.000 €
или предлог цена
Вчера 18:30SE PRODAVA-SE IZDAVA POD NAEM

SE PRODAVA DUKAN 50+30 m2 NA UL.BLAGOJ GOREV POD KULATA KAJ Pazaro...


68.000 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 18:29Продавам стан на супер локација

Продавам делумно реновиран стан во „Жаба“ зграда. Нов ламинат, блиндо...


38.500 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 17:01niva na prodazba

Prodavam niva na ridceto pred krivinite na Prevalec sprema Hemija Kom...


4 €
или предлог цена
Вчера 16:58Se prodava gradezno zemjiste vo Veles - Rechani

Се продава неизградено земјиште во КО Велес непосредно до хотелот Гар...


65.000 €
или предлог цена
Вчера 16:04Se izdava Dukjan 70m2 vo centar na Veles

Se izdava dukjan 70m2 vo centar na Veles poranesen Pet Shop K-M do ri...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 15:41  НОВ ОГЛАС

Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 15:17Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 14:30Se PRODAVA DUKAN na glavna ulica - Kompleks Ubavici !

Se PRODAVA Deloven prostor - Dukan so povrsina od 20 m2 na ulica Bla...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 13:51se prodava plac vo nas.Recani

se prodava plac od 596m2 momentalno bez markica za gradba koja e vo ...


11 €
или предлог цена
Вчера 13:45Се издава нов опремен стан во центар

Се издава нов комплетно опремен апартман во центар до хотел Интернаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:40DNEVNO IZDAVANJE NA STAN APARTMAN VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:18NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:00Се продава стан над Комерцијална банка-реновиран

Се продава стан над Комерцијална банка-реновиран


1.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:00Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
Вчера 12:39Izdavam Dukan

Se izdava dukan vo centar do sport live pogoden za frizernica kanecel...


100 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 12:14Плац во трпезица

Плац во трпезица веднаш до патот асфалтниот пат. Број на парцела 161...


21.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
23.500 €
Вчера 10:57Prodavam plac vo s Bogomila

Se prodava plac vo selo Bogomila odma nad skoloto ( restoran zidan mo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:54Se prodava kukja

Se prodava 2 sprata podrum so dva golemi bakona INFO:075/700-907


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 10:52Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
50.000 €
Велес

Куќи / Вили

Вчера 10:12СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 00:22СПРАТ ОД КУЌА ВО ВЕЛЕС

Се продава веднаш вселив спрат од куќа во Велес кај Стар Мост на улиц...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 јан 21:12Stala

Se prodava stala vo procegura na legalizacija pogodna za cuvanje na ...


22.222 €
или предлог цена
Велес

Останато

30 јан 18:51Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


16 €
или предлог цена
30 јан 15:06Се издава мал Дуќан во трговски

Продавам / Изадавам дуќан во Трговски во Населба, на спратот , пред Ф...


555 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

30 јан 13:41SE PRODAVA PLAC VO OTOVICA VELES

Se prodava plac od 1550 m2 vo naselbata Otovica,Veles blisku do ezero...


1 €
или предлог цена
30 јан 13:00Деловен простор /магацин/работилница

Се издава и деловен простор во населба Речани ул.Пенчо Давчев 56 . П...


По Договор
или предлог цена
30 јан 11:27ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗДАВА! Деловен простор од 20 м2, на улица Благој Ѓорев 35 Велес...


По Договор
или предлог цена
30 јан 11:27Се издава наместен стан

Се издава потполно наместен стан во „Панини“ на подолг временски пери...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

30 јан 11:24Se prodava kuka

Se prodava kujka na ulica mirce acev 41 tvrda gradba vo blizina na k...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 јан 11:19KUPUVAM STAN

KUPUVAM/ZAMENUVAM STAN so kvadratura od 40 do 70 m2. Moze nov ili ...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

30 јан 11:11KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka vo Veles. Po moznost da raspolaga so dvorno mesto. Mo...


10 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 јан 11:11Se prodava

Se prodava stara kuka vo blizina na vlaska crkva, vlez za avtomobil i...


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 јан 10:14Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


4.000 €
или предлог цена
30 јан 09:16Se prodava niva so povrsina 6000m²

Se prodava niva so povrsina 6000m² do avtopat...posle Motel Makedonij...


10 €
или предлог цена
30 јан 00:55GARAZA PO KOMPLEKS GARAZI POD SIMPO

Info samo na 078492201 078492201 Prodavam garaza na ul.11 Oktomvri...


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Велес

Гаражи

29 јан 22:24Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам