Подкатегорија:
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен простор /магацин/работилница

Се издава и деловен простор во населба Речани ул.Пенчо Давчев 56 . П...


По Договор
или предлог цена
30 јан 11:27ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗДАВА! Деловен простор од 20 м2, на улица Благој Ѓорев 35 Велес...


По Договор
или предлог цена
30 јан 11:27IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 60M2 VO CENTAR NA VELES

Se izdava deloven prostor od 60m2 vo centar na Veles(sarmaale),pogode...


1 €
или предлог цена
29 јан 16:43Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor


1 €
или предлог цена
29 јан 16:01Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot-kancelarija

Se izdava, kancelariski prostor opremen so inventar i mini bar. Moze ...


1 €
или предлог цена
24 јан 20:19Се издава деловен простор на улица Благој Ѓорев

📱За повеќе информации на тел 078 319 666📱 Се издава нов деловен ...


По Договор
или предлог цена
23 јан 23:28Се продава хала 1250 м2

Хала 1250м2 со двор 350м2 . 400евра М2 индустриска плоча и висина 10...


400 €
или предлог цена
23 јан 20:23Се продава деловен простор

Продавам деловен простор.


1 €
или предлог цена
23 јан 18:51Деловен простор / дуќан 68кв централно градско подрачје

Се продава деловен простор / дуќан 68кв централно градско подрачје! K...


1 €
или предлог цена
23 јан 14:40Се продава деловен простор во централно градско подрачје

ИТНО се продава поради заминување во странство! Дуќан / Деловен прост...


1 €
или предлог цена
23 јан 14:40DELOVEN PROSTOR-KANCELARII

Se izdavaat 2 kancelarii vo centarot na gradot na top lokacija, Pove...


1 €
или предлог цена
22 јан 16:08Се издава под закуп гостилница стара Деспина

Гостилница стара Деспина Локација: Лазо Осмаков 12 Велес Се издава с...


1 МКД
или предлог цена
09 јан 19:37Magacinski prostor

Se prodava magacinski deloven prostor vo izgradba. Lokacijata na obje...


По Договор
или предлог цена
04 јан 09:21IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO NAS RECANI 110kvadrati

Izdavam deloven prostor vo naselba Recani Veles 110kvadrati Prostorot...


3 €
или предлог цена
03 јан 15:26Deloven prostor-centar Veles

Se izdava prostor,dukan vo neposredna blizina na sudot.so dve wc,pros...


По Договор
или предлог цена
30 дек 18:02Se prodava kafe bar poranesen 11

Se prodava kafe bar poranesen ,,11" so lokacija pod kasarnata vo kula...


По Договор
или предлог цена
27 дек 12:19Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor od 59 m2, + pomoshni prostorii od 20m2 vo...


1 €
или предлог цена
22 дек 18:10Велес издавам 180 м2 магацин + канцеларии центар- до пазарот

Во Велес во вентралното подрачје до пазарииштето се издава деловен пр...


По Договор
или предлог цена
12 дек 08:15Се продава деловен простор

Продавам деловен простор.


1 €
или предлог цена
08 дек 11:28СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 93m2 - ВЕЛЕС

Се издава деловен простор од 93m2 во Велес. Се наоѓа на одлична локац...


1 €
или предлог цена
18 ное 10:53Продавам/менувам деловен простор во Велес

Во Велес се продава, издава или менува дуќан во ТЦ Населба - до пазар...


700 €
или предлог цена
01 ное 01:18ИНДУСТРИСКИ ОБЈЕКТ ХАЛА 1325м2

СЕ ИЗДАВА индустриски објект хала, во Индустриска зона Речани, Велес....


3 €
или предлог цена
17 окт 09:16Се продава деловен простор 60м2 во центар кај Охридска банка

Се продава деловен простор од 60м2 во центар на Велес во близина на с...


1 €
или предлог цена
07 окт 09:34deloven prostor kaj UZUS

Се издава деловен простор, магацински простор на приземје во индустри...


2 €
или предлог цена
29 сеп 18:52Atraktiven plac vo Veles

Se IZDAVA Plac vo VELES 3300kvadrati so postoecki objekt Magacin...


1 €
или предлог цена
18 сеп 22:41Издавам деловен простор/продавница

Се издава деловен простор/продавница во село Отовица - објектот рас...


200 €
или предлог цена
12 сеп 13:10Deloven prostor

Dukanot e celosno renoviran sidovi i tavan so stirodur izolacija novo...


1 €
или предлог цена
04 сеп 20:23Kancelariski prostor

Se izdava ili prodava kancelariski prostor od 200m2 vo centarot na gr...


По Договор
или предлог цена
16 авг 19:00Се издава/Se izdava

Се издава деловен простор во центарот на Велес на ул.Страшо Пинџур б...


По Договор
или предлог цена
31 јул 19:02Restoran kompletno opremen

Se izdava kompletno opremen restoran, spremen za rabota. Povrsina 40...


4 €
или предлог цена
20 јул 16:21Deloven prostor (dukjan)

Se izdava deloven prostor od 40m2 pogoden za dukjan ili kancelarija v...


350 €
или предлог цена
20 јул 14:30Се продава/изнајмува објект спроти градскиот пазар во Велес

Се продава/изнајмува објект спроти градскиот пазар во Велес со површи...


По Договор
или предлог цена
28 јун 21:01СЕ ИЗДАВА ТРАФИКА ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

СЕ ИЗДАВА/СЕ ПРОДАВА ТРАФИКА ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС КОНТАКТ: 075 389 4...


1 €
или предлог цена
10 јун 15:30Деловен и станбен простор

Се продава или издава деловен и станбен простор...деловен простор под...


15 €
или предлог цена
10 мај 21:48Продава или издава деловен простор со магацин 1200 м2

Се продава или издава под наем деловен простор(салон) од 1200 м2. или...


1 €
или предлог цена
04 мај 13:14Се издава деловен простор во центар на Велес

Се изнајмува деловен простор на ул.Солунска 2А локација во строг цент...


200 €
или предлог цена
14 мар 10:14SE IZDAVA/ СЕ ИЗДАВА

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС СО ПОВРШИНА ОД 96 М2 НА УЛ.8 СЕП...


1 МКД
или предлог цена
12 фев 15:51Се издава магацински и/или канцелариски простор

Издавам нов магацински и канцелариски простор. Вкупно 135м2 внатрешно...


По Договор
или предлог цена
21 јан 15:44Deloven prostor

Deloven prostor pogoden za kladilnica i ostanato vo blizina na KAM ...


6 €
или предлог цена
29 дек 08:55Deloven prostor 68 m2

Prodavam dva delovni prostori so vkupna povrsina 68 m2, novogradba na...


1 €
или предлог цена
12 дек 14:07Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам