1319 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Novi slovenski prozori prozor прозори прозор pengere

Нови неодпакувани прозори од словенско производство комплет со каси и...


20 сеп 22:47Промовирано

Komora za zamrznuvanje 360L (motor ne cini)

Se prodava komora za zamrznuvanje 360L. Ne funkcionira motorot i treb...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:44LED Trafo 40A 200W x2

Се продава 1 трафо 5V 40 амперски до 200W приклучоци на лед траки-лен...


1.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
1.400 МКД
Денес 21:42Reflektor 500W So Senzor bez svetilka

Se prodava nov nekoristen halogenski reflektor IP44 do 500W bez sveti...


800 МКД
или предлог цена
Денес 21:42Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:42LED Plafonki 18W Vgradni

Se prodavaat 18W LED Plafonki vgradni 30x30cm 6500K ladno bela svetli...


320 МКД
или предлог цена
Денес 21:41LED Уличен Рефлектор 100W IP65

ЛЕД Уличен Рефлектор 100W IP65 НОВ. Одличен квалитет, водоотпорен. За...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:40LED 15 i 20W Plafonki Vgradni

Se prodavaat 12 parcina 15W vgradni LED Plafonki odlichen kvalitet i ...


300 МКД
или предлог цена
Денес 21:40Bel Siv Crn Granit Ukrasen/dekorativen kamen//Бел Сив Црн

💎💎Бел,сив,црн,гранитен украсен вртен камен!!!💎💎 *Цени на големо...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

Денес 20:51Се продаваат бекатон плочки

Се продаваат бекатон плочки 60м2. Формите на бекатон плочките можи д...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Плочки

Денес 20:27ВИСОКИ МАСИ - КОЊОПИ

Се изнајмуваат високи маси за секакви свечености Една маса х 150 ден...


150 МКД
или предлог цена
Денес 19:50Агрегат инвертер (Agregat inverter)

Агрегат инвертер на бензин Al-ko 2000i За најосетливите апарати во д...


49.900 МКД
или предлог цена
Денес 19:50Камин на дрва / Шпорет за парно

Се продаваат НОВИ некористени камини на дрва со приклучок за парно Ко...


36.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:48Алуминиумски радијатори

Продавам алуминиумски радијатори некористени .


250 МКД
или предлог цена
Денес 19:19Теписи

Се продаваат 3(три) одлично сочувани теписи во следните димензии: 2м...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:50Аголна гарнетура со механизам за пуштање

Се продава аголна гарнитура со фотеља + механизам за пуштање за спиењ...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:50Se prodava fotelja

Se prodava fotelja ne koristena


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:46Masicina IKEA

Masicina IKEA 700 den 55x55 45cm visina Tel: 070339204


700 МКД
или предлог цена
Денес 18:26ФОТЕЉА РЕЛАКСАТОР / FOTELJA RELAKSATOR

Фотељата е со одличен квалитет и е во одлична состојба.Не е од Икеа


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:45NISKI MASI 60x60 50x50

Se prodavaat niski drveni masi za vo kafic 5 masi 60cm sirina 2 masi ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:48Garnitura so pustanje

Se prodava garnitura od Simpo so mehanizam za pustanje, mnogu socuvan...


12.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 МКД
Денес 13:00ROVUS

Se prodava pravosmukalka ROVUS na voda so hepa filter


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:45Tuja

Se prodavaat drvca Tuja od 40cm nagore po 100 denari parche


100 МКД
или предлог цена
Денес 12:45Zimzeleni drvca

Se prodaavaat ukrasni drvca od 40cm nagore po 100 denari parche


100 МКД
или предлог цена
Денес 12:45Машини и опрема од кујна

Продажба на машини и опрема од кујна по пат на јавно наддавање во со...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 12:45KAMIN

Se prodava kamin


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:12SE PRODAVA KALOREKS SPORET

SE PRODAVA KALOREKS SPORET NA DRVA VO DOBRA SOSTOJBA


4.200 €
или предлог цена
Денес 07:52  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA FRIZIDER OBOD LUX

SE PRODAVA FRIZIDER OBOD LUX VO ODLICNA SOSTOJBA


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:31  НОВ ОГЛАС

КЛУБ МАСИЧКИ

Изработувам трпезариски маси со димензии: 160 x 90 + 40 Изработувам...


По Договор
или предлог цена
Денес 01:35dva pustoli i dve baterii makita

dva makita pistoli doneseni od svajcarija ispravni so dve baterii i ...


150 €
или предлог цена
Вчера 22:38METALNI KOSNICI ZA DRVA

Izrabotka na metalni kosnici za drva dimenzijata e L-50 cm, isfarbani...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 22:17Metalni Nogarki za masi Hairpin nogari

Dokažana profesionalna Izrabotka na trend Hairpin nogarki za kom...


450 МКД
или предлог цена
Вчера 20:32Pvc dograma

Se prodavaat koristeni pvc prozori i vrati. Isto taka se prodava drv...


Вчера 19:45Порта од ковано железо

Се продава користена порта од ковано железо со димензии 230 см х 180 ...


Вчера 19:04Nisalki. Kolicki

Se prodavaat nisalki za vo dvor. Kolicki na edno kolce i magacinski k...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:02Stici Oplati

Se prodavaat stici (oplati) za salovanje se gledaat na slikite.....mo...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:29Masina za susenje alista Beko,kako nova

Kondenzaciska masina za susenje alista Beko model DCU 7430.Malku kori...


169 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
200 €
Вчера 14:36trpezariska masa so 5 stolici

Se prodava trpezarska masa so 5 stolici, pretapacirani


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:35PUMPA ZASOLAREN SUSTEM

SE PRODAVA PUMA ZA SOLAREN SISTEM ILI ZA PARNO GREENJE, KORISTENA, IS...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:34dnevna soba komlet

Se prodavaat dva kauci, tri fotelji masicka , tri elementi i televizor


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:33Se prodava Bokal so filter

Se prodava nov neupotrebuvan bokal so filter za procistuvanje na voda...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:06Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам