Подкатегорија:
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апарат за дишење/ Респираторен апарат за кислород

Се продава респираторен апарат за помош при дишење Respirox 5 Lt. Oxy...


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 дек 12:53APARAT ZA KRVEN PRITISOK--NAJKVALITETEN NAJTOCEN

Nov na pazarot aparat za krven pritisok NAJKVALITETEN NAJTOCEN. Novii...


По Договор
или предлог цена
04 дек 09:55DIGITALEN----APARAT .ZA .MERENJE .KRVEN. PRITISOK-----noviii

Prodavam novi digitalni aparati za merenje na krven pritisok. Aparat...


По Договор
или предлог цена
02 дек 18:06Имобилизатор за колено / Post op knee brace

Се продава Имобилизатор за колено со регулација на флексија и екстенз...


4.000 МКД
или предлог цена
02 дек 08:33APARAT ZA KISLOROD (OKSIGENATOR)

Se iznajmuva aparat za kislorodna podrska.


1 МКД
или предлог цена
01 дек 10:26ИЗНАЈМУВАМ АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД (ОКСИГЕНАТОР)

Изнајмувам апарат за кислородна подршка (оксигенатор) Iznajmuvam apar...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

01 дек 10:26Boca za medicinski kislorod 10 L. polna

Boca za medicinski kislorod 10 L. polna, Atestirana, vnesena vo siste...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

30 ное 13:23Se prodava Boca za Medicinski kislorod

Se prodava Boca za Medicinski kislorod 2,6 Litri, komplet so reducir...


По Договор
или предлог цена
18 окт 10:50Се продава Инвалидска Количка

Се продава Инвалидска Количка, во одлична состојба. Не е користена во...


1 €
или предлог цена
02 јун 16:29Koncentrator za kislorod

KONCENTRATOR ZA KISLOROD POD GARANCIJA UPOTREBUVAN VKUPNO DVE NEDELI ...


38.000 МКД
или предлог цена
19 апр 11:25Гинеколошка столица - Ginekoloska stolica

Се продава гинеколошка столица. Цена: 10.000 денари.


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

09 апр 12:47Апарат за кислород

Стар 6 месеци користен 4 месеци.Гаранција уште 18 месеци.Сменет филт...


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

31 јан 22:13Имобилизатор за колено

Се продава имобилизатор за колено (ортоза) купен од МедикаПро https:...


1.500 МКД
или предлог цена
30 ное 21:58Medicinski rakavici

Se prodavaat rakavici latex velicina M. Za poveke informacii kontakt...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

15 окт 13:18Inhalacija za disenie

Inhalacia za disenie kont 070591833


700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

21 апр 17:30Nova nekoristena proteza za rbet Терапевтска протеза за рбет

Prodavam, nova, nekoristena terapevtska proteza za relaksacija i kore...


5.000 МКД
или предлог цена
02 окт 13:14Se prodava novo motorizirano invalidsko pomagalo

Neupotrebeno nov Samo na ovoj broj javete se vo sekoe vreme 07032384...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам