Карпош
                   
1114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

Printer HP 1310 - All in One

Mnogu malku koristen Printer HP 1310 - All in One (skenira,printa i...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 17:22Prodavam monitor Dell 1908FP vo perfektna sostojba.

Prodavam monitor Dell 1908FP vo perfektna sostojba. Specifications...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 16:45Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:43HP ProBook,4GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra

HP ProBook,4GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:43Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10

Vrsam Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10 Insta...


500 МКД
или предлог цена
Денес 15:42Ryzen 5 3600X

Се продаваат процесори Ryzen 5 3600X со нов сток кулер.


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Денес 14:59ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 5600X/ RTX3060Ti 8G/ 16GB

Се продава ASUS ROG Strix GA15 G15DK конфигурација со следниве специф...


70.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 14:58Нови куќишта Cooler Master

Се продаваат нови куќишта од брендот Cooler Master и тоа: 1) TD500...


4.200 МКД
или предлог цена
Денес 14:58Gaming PC Ryzen 5 3500 / 16GB / RX580 / 500GB NVMe

Се продава гејминг конфигурација со следните спецификации: MB:...


27.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
32.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 14:58Gaming PC: Ryzen 5 2600 / B350 Mortar / RX580 4GB

Се продава Gaming PC со следниве спецификации: MB: MSI B350M MORTA...


26.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
29.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 14:58ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 3600X/ RTX3060Ti 8G/ 16GB

Се продава ASUS ROG Strix GA15 G15DK конфигурација со следниве специф...


62.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
65.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 14:03Mouse SteelSeries Prime Mini Gaming Pro Series w/Optical Pre

Нов SteelSeries Prime Mini Gaming Pro Series w/Optical Prestige OM me...


Денес 14:01NOV RAM 8GB DDR4

NOV ne otpakuvan RAM 8GB ddr4 ___________________________________...


40 €
или предлог цена
Денес 13:47ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 3600 / GTX1660S / 16GB

Се продава нов ASUS ROG Strix GA15 G15DK конфигурација со следниве сп...


46.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
50.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 13:44УСПОРЕНО ВИ РАБОТИ ЛАПТОП,ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ДОАЃАМ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ И ГПС НАВИГАЦИИ ТЕЛ :070965995 ВАШЕ Е САМО ДА НЕ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:40Se prodava nov kompjuter Dell Vostro

Se prodava nov-nekoristen kompjuter Dell Vostro 3515,15.6" FullHD, Ry...


27.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:05ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava iMac late 2015 21.5 inch

Се продава iMac late 2015 21.5 во одлична состојба.Купен е од iStyle ...


495 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
650 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 13:00PRODAVAM HARD DISK 3.5 SEAGATE 500 GB 7200 RPM !!!!

Prodavam hard disk marka Seagate 500 GB 7200 RPM, Sata. Hard diskot e...


999 МКД
или предлог цена
Денес 12:49Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC

Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC Intervenci...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:51Asus PN62 Mini PC i3 и i5

Продавам две Mini PC Asus PN62 со i3 и со i5 процесор, погодни за упо...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 10:50  НОВ ОГЛАС

Kompjuter kukiste za delovi

Kukiste za delovi, se ispravno


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:31AMD RADEON XFX 6700XT SWFT 12GB

Nova Graficka XFX KORISTENA 8 MESECI. SO GARANCIJA OD SETEC USTE 2 ...


53.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
55.000 МКД
Денес 10:26СЕ ПРОДАВА DELL Inspiron 15 - 3000 series

🚨СЕ ПРОДАВА🚨 DELL Inspiron 15 - 3000 series Процесор: Intel i5 ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:49ASUS X409FA SILVER

ASUS X409FA SILVER NOV NABAVEN VO SETEK MKD POD PISMENA GARANCIJA ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:18ASER ASPIRE 3 A315 BLACK

ASER ASPIRE 3 A315 BLACK EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 4 MESECI NABAVE...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:18lenovo ideapad 3 blue

lenovo ideapad 3 blue eden korisnik nabaven vo setek mkd 11meseci...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:18NOTEBOOK ACER Aspire (A115-22-A8WH)

NOTEBOOK ACER Aspire (A115-22-A8WH) NOV NEAKTIVIRAN FULL PAKOVANJE...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:18Tenda N301 ruter

Prodavam WiFi ruter N301 kako nov


500 МКД
или предлог цена
Денес 08:16Ruter Tp Link 740n odlicen i brz

Prodavam odlicni ruteri TP Link 740 n mnogu brzi


400 МКД
или предлог цена
Денес 08:15Tp Link WR841n

Prodavam ruter Tp link wr841 n


600 МКД
или предлог цена
Денес 08:15Hard Diskovi 2.5'' 500Gb

Ispravni, skoro novi se prodavaat zosto se zameneti so ssd diskovi. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:01Lenovo Tab E7

Prodavam NOV tablet Lenovo Tab E7, bez polnac. Lenovo Tab E7 (TB-710...


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 00:27Lenovo Yoga Tab 3 850F

LENOVO TAB 3 YOGA 8″ YT3-850F • 1GB RAM Memory • 16 GB Storage


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 00:27Cooler Master 650W V2 Gold Full Modular Napojuvanje

Napojuvanjeto e novo neotpakuvano


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:53  НОВ ОГЛАС

Gaming PC

Monitor HP 2072a Windows 10 Pro 64-bit Procesor: Intel Core i5 ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 21:05MOUSEPAD / PODLOGI ZA MAUS I TASTATURA

Podlogi za tastatura i maus od nereflektiracki materijal MOUSE PAD 9...


Вчера 19:34Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd socuvan i brz

Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd baterija super sve


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:46TABLET - ARNOVA 10"

Tablet ARNOVA 10" tehnicki vo solidna sostojba, baterija drzi 1 do ...


2.450 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 16:00Kompjuter i7 4.4Ghz, GTX 970, 16GB Ram

Prodavam kompjuter -Intel i7 4790k 4.4Ghz -HyperX Fury DDR3 Ram 1...


430 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 15:23Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам