231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov laptop Dell Vostro 3515 AMD Ryzen 7 16GB DDR4 garancija

Prodavam nov laptop Dell Vostro 3515 so slednava specifikacija: - Пр...


36.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 фев 10:59Промовирано

Laptop Dell Vostro 3515 8GB Ryzen 5

Се продава лаптоп, купен пред 9 месеци, многу малку користен, гаранци...


24.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 јан 18:29Asus Zenbook 15 UX534 Ultrabook

1.8 GHz Intel Core i7-10510U Quad-Core 16GB LPDDR3 | 1TB NVMe PCIe M...


800 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
55.000 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 јан 06:13MacBook Pro delovi se sto vi treba

MacBook Pro A1278 delovi se sto vi treba ekran tastatura bilo sto ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

23 јан 16:04ASUS Quat core,kako nov,so odvoena graficka karta!!

Laptop ASUS,PROCESOR INTEL(R)PENTIUM(R) CPU N4200@1.10 GHz,MotherBoar...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 јан 18:50Se prodava Asus laptop model X54H neispraven

Se prodava Asus laptop model X54H pala no nema slika super socuvan ne...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 јан 09:51MacBook Pro 13" Mid 2009

Продавам половен MacBook Pro 13" Mid 2009, лаптопот работи без пробле...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 јан 09:07MacBook Pro 15.4" Early 2011

Продавам половен MacBook Pro 15.4" Early 2011, лаптопот работи без пр...


10.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
11.400 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 јан 09:07OTKUPUVAM LAPTOPI OTKUP LAPTOPOVI KUPUVAM LAPTOP neispravni

Vrsime otkup na laptopi. - Novi i polovni do 9 godini stari. - Isp...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 јан 17:09Lenovo Yoga c740 2in1 i7 Touch + Pen

Se prodava Lenovo YOGA c740 2in1 i7 so Touch screen I vkluceno penkal...


32.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

18 јан 22:28HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE

HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE SO 1TB SSD, 16 ГБ RAM SO 4K TOUCHSCREEN s...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

18 јан 11:16Se prodava Hp pavilion model dv6500 so daljinsko

Se prodava Hp pavilion dv 6500 super socuvan orginal polnac daljinsko...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 јан 21:09Se prodava laptop Fujitsu Siemens

Se prodava poloven, soocuvan Laptop, Fujitsu Siemens AMILO -LI3710. ...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 јан 18:39Gateway P-6822

Gateway P-6822 за делови со изгорена матична плоча со оригинале...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 јан 17:10Delovi za DELL Inspiron 15 3000 Series 33308

Delovi za DELL Inspiron 15 3000 Series 33308 imam sve osven maticna....


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 јан 16:10Laptop Dell Vostro 3515 8GB Ryzen 5

Се продава лаптоп, купен пред 9 месеци, многу малку користен, гаранци...


24.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 јан 15:15MacBook Air 13'' 2015 za delovi

Се продавам MacBook Air 13'' 2015 скршен на пола за делови. Не пок...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 јан 21:48Acer Swift 3 2021

Acer swift 3 laptop vo odlicna sostojba. AMD Ryzen 7 procesor i AMD R...


580 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 јан 16:27Se prodava laptop

Работат сите програми, секоја година е редовно сервисиран, чистен од ...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 јан 05:00HP Laptop so INTEL harddisk

HD laptop, bukvalno kako nov HDD INTEL


11.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 јан 16:07Se prodava ispraven Toshiba laptop model L300

Se prodava ispraven laptop model L300 socuvan polnac baterija malce d...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 јан 14:20Prodavam laptop dell latitude 7350 laptop/tablet

Se prodava laptop Dell Latitude 7350(2-in-1).Laptopot e vo dobra sost...


11.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 јан 13:00Екстра сочуван MacBook Pro 15.4" Touch Bar 512 SSD

Продавам екстра сочуван MacBook Pro 15.4" со Touch Bar 512GB SSD, 16G...


990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јан 18:40LENOVO T440s

LENOVO T440s ULTRABOOK - BUSINESS Intel i5-4300U 8GB RAM 250GB SSD ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јан 17:36DELL LATITUDE E5440

Се продава НЕКОРИСТЕН, НОВ лаптоп!!! Фолијата на екранот не е изва...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јан 17:36Se prodava Apple macbook pro mod A 1286 so orginal polnac

Se prodava Apple macbook pro mod A1286 i 5 processor 4 gb 500 hdd isp...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јан 13:02ASUS K550J, i7 4720HQ ,8gb RAM, GTX 950m

Laptopot e vo odlicna sostojba, redovno e cisten od prasina i menjata...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јан 11:14Lap top ASUS K 53 E , i5 procesor 8 gb ram

Se prodava Laptop ASUS model K53E, aluminiumsko kukiste,so i5 proceso...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 јан 18:13GUNNAR -GAMING & COMPUTER ZASTITNI NAOCARI

PRODAVAM ZASTITNI NAOCARI ZA PODOLGO KORISTENJE NA KOMPJUTER ILI IGRA...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 дек 15:03gejmerski laptop asus i3 - 4ta gen. so graficka geforce 2GB

prodavam nov so kutija i garancija gejmerski laptop ASUS so hasswell ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 дек 10:28Se prodava Dell Inspiron N7110 i5

Core i5 2.40 GHz Ram 6gb Hard disk 500gb 64-bit Nvidia geforce 52...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 дек 16:1916 GB SODIMM OEM 3200 2x8GB Asus TUF

Dve plocki po 8GB RAM memorija, od ASUS TUF 506IU, Zaradi upgrade na...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

16 дек 20:38Продавам Лаптоп

Продавам користен лаптоп во добра состојба со windows 10, со неоштете...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 дек 21:20Se prodava Apple macbook g4 laptop ispraven orginal polnac

Se prodava Apple macbook g4 laptop mod .A1106 super socuvan ispraven ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 дек 20:46Delovi za Lenovo Thinkpad T430 i5

Продавам делови за лаптоп Леново Т430. - Матична со i5 процесор I...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 дек 17:51Sony Vaio 13.3HD Touchscreen, 32GB mSata +160HDD

Продавам користен лаптоп марка Сони, модел SVT13124CXS. Цена 7500мкд ...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 дек 15:19MacBook 13" 2019

Продавам MacBook 13" 2019 модел со 16 GB RAM и 512 GB SSD. Батеријата...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 дек 20:01Laptop Dell Vostro 3515 8GB Ryzen 5

Се продава лаптоп, купен пред 8 месеци, многу малку користен, гаранци...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 дек 17:49Сервис и инсталација за сите видови компјутери и лаптопи

Професионален сервис за вашиот компјутер или лаптоп. Форматирање и ин...


499 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 дек 11:57OTKUPUVAM LAPTOPI VO SEKAKVA SOSTOJBA

OTKUPUVAM LAPTOPI VO SEKAKVA SOSTOJBA.SKRSENI ISPRAVNI NEISPRAVNI .PO...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 ное 15:33Dell Inspiron 15 5570 5000 Series

Dell inspiration 15 5570 5000 Series 15.6" Processor Intel(R) Core...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 ное 10:04Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам