218 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

16 GB SODIMM OEM 3200 2x8GB Asus TUF

Dve plocki po 8GB RAM memorija, od ASUS TUF 506IU, Zaradi upgrade na...


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:14Asus,15,6Inchi,4GbRam,500Hdd socuvan kako nov

Asus,15,6Inchi,4GbRam,500Hdd socuvan kako nov ima i nov windows 10pro


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:20OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:01Dell Latitude E7480 i5 6gen 8gb ssd 256gb

Se prodavaat laptopi DELL Latitude E7480 i5 6300U 8gb ddr4 Ssd ...


21.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 ное 12:10Lenovo G500

Se prodava odlicno socuvan Lap Top Lenovo G500, so licenciran Windows...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 ное 09:15Dell G5-5587 i7-8th Gen - Nvidia Geforce GTX

Odlicno zacuvan laptop. Kontakt samo preku viber i whatsapp. Bez zame...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 ное 16:48OTKUPUVAM LAPTOPI VO SEKAKVA SOSTOJBA

OTKUPUVAM LAPTOPI VO SEKAKVA SOSTOJBA.SKRSENI ISPRAVNI NEISPRAVNI .PO...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 ное 13:18Servis za laptopi i rezervni delovi za laptop

Popravka na maticni ploci od laptopi,promena na integrirani graficki ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 ное 08:45Hp Jornada

Prodavam Hp Jornada


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 ное 16:03MacBook Pro 15.4" Early 2011

Продавам половен MacBook Pro 15.4" Early 2011, лаптопот работи без пр...


11.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 ное 08:27Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

18 ное 16:17Se prodava laptop

Работат сите програми, секоја година е редовно сервисиран, чистен од ...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 ное 17:55Prodavam laptop Packard Bell MS2290

Vo ispravna sostojba win 7 64bit


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 ное 12:22MacBook Pro delovi se sto vi treba

MacBook Pro A1278 delovi se sto vi treba ekran tastatura bilo sto ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 ное 08:15Asus lap top 15.6'

Potpolno ispraven lap top komplet so polnac baterija slaba


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 ное 01:14DELL Latidude 3510

Skoro nov, 2 meseci koristen, pod garancija od Dell.


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

16 ное 13:03ASUS Quat core,kako nov,so odvoena graficka karta!!

Laptop ASUS,PROCESOR INTEL(R)PENTIUM(R) CPU N4200@1.10 GHz,MotherBoar...


8.000 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
80.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 ное 20:53Se prodava mini laptop Acer aspire one mod.zg8

Se prodava mini laptop Acer aspire mini one mod.zg8 ispraven so polna...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 ное 16:49MacBook Air (13-inch) 256GB

Prodavam MacBook Air, kupen 2018 godina. Vo odlicna sostojba, malku k...


450 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
490 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 ное 23:27Se prodava Samsung silverbook laptop mod.xe303 c/12

Se prodava Samsung silver 1.7 inca laptop 16 gb ssd so 2 gb ram tenok...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 ное 20:44Екстра сочуван MacBook Pro 15.4" Touch Bar 512 SSD

Продавам екстра сочуван MacBook Pro 15.4" со Touch Bar 512GB SSD, 16G...


990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 ное 17:04Macbook Pro 13", 16gb ram, 512gb SSD, touch bar late 2017

Prodavam Macbook pro 13", 16gb ram, 512gb SSD, touch bar late 2017. ...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 ное 14:12Lenovo B50-70

Prodavam laptop Lenovo B50-70, malku koristen.| Processor Intel(R)...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 ное 13:12ASUS K550J, i7 4720HQ ,8gb RAM, GTX 950m

Laptopot e vo odlicna sostojba, redovno e cisten od prasina i menjata...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 ное 09:33Prodavam HP G1 laptop

Prodavam HP probook 450 G1. HP G1 e rabotna masina soodveten za prof...


13.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 ное 09:33Lenovo Thinkpad T430 i7 I 8GB RAM I 250SSD Win10

Продавам користен лаптоп во добра состојба. Единствена мана нема бат...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 ное 18:10Se prodava ispraven Toshiba Tecra laptop mod.A5

Se prodava ispraven laptop Toahiba Tecra mod.A5 orginal polnac drzi b...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 ное 15:42MacBook Pro 13" Mid 2009

Продавам половен MacBook Pro 13" Mid 2009, лаптопот работи без пробле...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 ное 09:36GUNNAR -GAMING & COMPUTER ZASTITNI NAOCARI

PRODAVAM ZASTITNI NAOCARI ZA PODOLGO KORISTENJE NA KOMPJUTER ILI IGRA...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 11:58Dell Latitude E5580

🟢Brand : Dell 🟢Product Line : Latitude 🟢Model : E5580 🟢CPU : I...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 11:12Lenovo ThinkPad L460

↪️↪️Lenovo ThinkPad L460 🔛🔝 💢Brand : Lenovo 💢Production line : ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 11:11Dell Latitude 5490

↪️Dell Latitude 5490 🟨Brand : Dell 🟨Product Line : Latitude 🟨Mo...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 11:09HP ZBook 17 G3

↪️↪️ HP ZBook 17 G3 ⬛️Brand: HP ⬛️Product Line: ZBook ⬛️Model: 17 ...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 11:07Lenovo ThinkPad X260

Lenovo ThinkPad X260 🔴-Product Line : ThinkPad 🔴-Model : X260 ...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 06:49Lenovo ThinkPad T470

↪️↪️Lenovo ThinkPad T470 🔛🔝 💢Марка : Lenovo 💢Производна линиа :...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 06:48Dell Latitude 5490

↪️Dell Latitude 5490 🟢Brand : Dell 🟢Product Line : Latitude 🟢Mo...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 06:48Macbook Air 2014

Se prodava vo odlicna sostojba isklucivo za domasna upotreba Macbook ...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 ное 15:36Se prodava Apple macbook pro mod A 1286 so orginal polnac

Se prodava Apple macbook pro mod A1286 i 5 processor 4 gb 500 hdd isp...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 ное 22:20Se prodava Apple macbook g4 laptop ispraven orginal polnac

Se prodava Apple macbook g4 laptop mod .A1106 super socuvan ispraven ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 ное 22:10HP LAPTOP KAKO NOV

SE PRODAVA HP LAPTOP KUPEN NA NOVO 29.999 OD AMC. LAPTOPOT E KAKO NOV...


21.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 ное 14:16Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам