Демир Хисар
                   
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 5 1.9 tdi

Se prodava golf 5 1.9 tdi 105 ks. Golfot e mnogu socuvan so sitni za...


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 21:16  НОВ ОГЛАС

BMW x3 2.0 177hp

Возилото е во перфектна возна состојба со мали каросериски забелешки....


8.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.700 €
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 19:25CITROEN C4 PICASO

Se prodava c4 .pikaso so 7 sedista vo perfektna sostojba moze da se p...


4.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 дек 15:34Passat 2.0 TDI 140ks

Passat 2.0 TDI 140ks. VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Демир Хисар

Автомобили

07 дек 14:06Mercedes Benz

Odlicna sostojba. 4 novi gumi Reg cela godina Mozi da se vidi i pr...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 дек 22:57BMW 320d EfficientDynamics. *GERMANSKO*

Опрема со која располага возилото: -BMW 320d 2.0 / 120kw(163ks) -...


13.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.900 €
Демир Хисар

Автомобили

06 дек 22:57AUDI Q7 3.0 TDI

071 663 486 2006 god 3.0 TDI 260 000KM Registriran Servisiran Novi gu...


11 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 дек 14:37CITROEN C5 EXCLUSIVE

071 663 486 2008 god 2.7 biturbo dizel Avtomatik Vozilo od ambasada S...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 дек 14:37AUDI A4 2.5TDI 2000GOD

se prodava audi a4 2000god 2.5tdi automatic komplet servis na moto...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 дек 23:57Peugeot 206 + (44kw) 2010г. 4000e

Колата е пали - вози. Потрошувачка на гориво околу 7л на 100км и на б...


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

03 дек 22:31audi a4 1.8t quattro

odlicno servisirano,so dva para bandasi,novo maslo,nov antifriz,smene...


2.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 ное 23:58jeep grand cheroke 4.7

original americki atest plin momentalno so nova rasplinjaca,servisira...


9.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 ное 23:58Vw Fox 1.2 Benzin modelska 2008g Carinet - Polo, Corsa

Vw Fox modelska 2008 god 1.2 Benzin 40kw uvezen od Germanija carinet ...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 ное 16:37AUDI A3 2.0 TDI 8V

Audi a3 sportback 2.0 tdi 8v 140 ks Ful oprem: Senzori za svetla b...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

28 ное 19:30Se prodava Lada 111 atest plin

Se prodava lada 111 atestiran plin ne registrirana Bez akumulator (i...


390 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

26 ное 18:32Golf 4 2.0 benzin- plin 4motion

Odlicen


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

24 ное 16:01Peugeot 307 2.0 hdi

Kolata e vo odlicna sostojba Funkcionira se na nea Noviot motor 2.0...


2.990 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 ное 23:46AUDI A3 1.9 TDI

Prodavam Audi A3 1.9 tdi uvezeno od HOLANDIJA so plateni davacki do r...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 ное 10:10AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 ное 10:10Mercedes e 270

Mercedes e 270 177 ks plus cip registriran cela godina top sostojba m...


5.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 окт 19:17Opel antara

Opel antara 4x4 2007 God fil oprema servis napraven sve smenato broj ...


7.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 окт 22:02BMW 525d e61 odlicno

Ponov motor euro4 Registrirana so zelen karton Servisirana motor i ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 сеп 09:19BMW 525 i

071 663 486 525 i Benzin Avtomatik 240 000 km so servisna Donese...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20CITROEN C5 EXCLUSIVE

071 663 486 2008 god 2.7 biturbo dizel Avtomatik Najvisoko nivo ...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20AUDI Q7 PANORAMA

071 663 486 3.0 TDI PANORAMA KUKA REG DO 10.08.2023 GOD NA FEDE...


12 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20AUDI Q7

071 663 486 3.0 TDI Quatro Reg do 10.08.2023 god Panorama Kuka ...


12 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 авг 10:20BMW 523 i

071 663 486 Avtomatik 2006 god 523 i Benzin 240 000 km realni so...


56 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 авг 10:20BMW 523 i

071 663 486 240 000 km 523 i benzin So servisna Uvoz od Svajcarij...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 авг 10:20CITROEN C5

071 663 486 2.7 Biturbo dizel Avtomatik Exclusive oprema najvisok...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 авг 10:20CITROEN C5

071 663 486 EXCLUSIVE OPREMA 2.7 DIZEL BITURBO AVTOMATIK REALNI K...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 авг 11:09MERCEDES E 280 CDI

071 663 486 Avtomatik Avangard Reg do 02.2023 god Bez zabeleski ...


5 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јул 09:53MERCEDES ML 320 CDI

071 663 486 320 cdi 7 G tronik 210 000 km Bez zabeleski Moze zam...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јул 09:53RENAULT CLIO 1.5 DCI

071 663 486 1.5 dci Klima Bez zabeleski


1.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јул 09:53AUDI A4 1.9TDI 90KS

Kolata e vo solidna sostojba. Do sleden servis ima 8000km, registrira...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 јун 15:44AUDI A4 1.9TDI 66kw 90hp 2000/01godina

Kolata e vo solidna sostojba. Do sleden servis ima 8000km, registrira...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 јун 15:36Renault Clio

071 663 486 1.5 dci Klima Cena 1800 e


1.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

12 јун 13:15MERCEDES ML 320 CDI

071 663 486 320 cdi 4 matik Servisiran Moze zamena


10 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 јун 09:18Opel vectra dlux - опел вектра

Prodavam opel vektra deluxe. 120kw. Uvezena od austria. Carineta P...


3.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 јун 19:42BMW 730 LONG

* 071 663 486 * Long Individual Oprema F02 * Uvoz od germanija * Regi...


2 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 09:25NISAN TERANO

071 663 486 3.0 dizel 7 sedista Korozija nema Kuka Atesta stakla


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 09:25Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам