Скопје Центар
                   
2683 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

30 сеп 17:41Промовирано

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00Промовирано

Vodovodzija Vodoinstalater Odvod Instalacija Odrzavanje serv

Водоинсталатер и Плочкар со повеќе од 30 годишно искуство. Работиме ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 01:15Се продава дневна соба

Троседот(210x85), двоседот(184x85) и фотељата (80x85)се користени пом...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вчера 23:15Pvc stolarija vrati, prozori ,roletni, komarnici

ODLICNI POPUSTI ZA MESEC SEPTEMVRI!!! "Dekor Dizajn" vi nudi Izrabotk...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:03Се продаваат две грчки јамболии (jambolii)

Се продаваат нови две грчки неупотребени јамболии 200x150


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

Вчера 21:26Podni Stolni Lambi

Podni i stolni Lambi vo poveke boi izraboteni od kvalitetni materijal...


1.199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

Вчера 21:19Novv Sinbo blender

Nov neotpakuvan blender Pogoden i za poklon Sinbo poznat brend supe...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:30Kadroni drveni

Drveni kadroni dolzina od 73 do 80 cm ,Sirina ,debelina 9x9cm .Vtor ...


80 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 20:03GRADINA RASTENIJA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA AKCIJA !!! . . . FOTINIJA TUJA SMARAGD TUJ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:03ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци од 1кг , еднаш искористени, од мед, слатко о...


15 МКД
или предлог цена
Вчера 17:39Се продава биро.

Се продава биро.


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

Вчера 16:39  НОВ ОГЛАС

Се продаваат табуретки со перниче.

Цената е за една


2.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 16:29  НОВ ОГЛАС

Продавам двосед.

Еко кожа.


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 16:26  НОВ ОГЛАС

Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 16:21Visaci za kujma

Se prodavaat 3 visaci za kujna vo mnogu dobra sostojba.tel za kontakt...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 14:58  НОВ ОГЛАС

Чистач на пареа по екстра цена

ЧИСТАЧ НА ПАРЕА ЗА: ПОДОВИ, ТЕПИСИ, ЧИСТАЧ НА ПРОЗОРЦИ, ЧИСТАЧ НА ПАР...


1.800 МКД
или предлог цена
- 55 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 13:40КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:06Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети. Цена по договор. Повеќе информации слобо...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00Нова кујна

Итно продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елемен...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 13:00Kancelariski mebel

Se prodavaat tri skafcinja i fiokar, pogodni za koristenje i vo kance...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:00Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00MASINA ZA PERENJE

Vrsime brza i efikasna popravka i servis na site vidovi masini za per...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Relax fotelja Релакс фотеља

Prodavam mnogu ubava relax fotelja so podesuvachki potpirach za glava...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 12:55Столчиња за биро

Едно столче за биро со механизам за подигање и вртење.


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Вчера 12:38LED SOLARNI LAMPI - 100% ZASTEDA NA STRUJA 100W 200W 300W

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Вчера 12:15360° ROTIRACKA PTZ SOLAR 4G SMART KAMERA 4MP

UBox Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA SOLAREN MODEL S...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15360° ROTIRACKA WIFI AI SMART KAMERA 5MP 2K WIDE ANGLE

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *НОВИ КАМЕРИ ...


2.600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:14MINI WIFI/IP KAMERA 5MP 1440p - No.1 SPYCAM

PRVA KLASA SPY CAM NEMA NI SPOREDBA SO DRUGI MALI SPY CAM SO BATERII...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:14360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD FASONKA

V380 Pro Indoor Outdoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA ...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 12:14V380Pro 1080P 3MP WiFi IP Wide-Angle Outdoor/Indoor Camera

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart CAMERA * Нови модели 2022...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:14360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD VNATRESNA

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 12:14Продавам преубав дрвен ШАНК

Се продава евтино дрвен преубав разработен Шанк од кафеава боја. изв...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

Вчера 11:49  НОВ ОГЛАС

>>> AKCIJA >>> PARKING BLOKATOR BARIERA <<<

Вршиме продажба и монтажа на автоматски далечински паркинг барие...


6.999 МКД
или предлог цена
Вчера 11:35Декоративни садници

Квалитетни контејнерски во саксија садници погодни за садење во секое...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:33Зимзелена жива ограда, Прунус (Prunus laurocerasus)

Контејнерски садници (во саксија) Prunus laurocerasus.


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:33Illy kafemat

Se prodava illy kafemat mnogu malku koristen i poradi toa i se prodav...


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:55Slovenijales 6 stolici

Ubava stolica samo treba da se pretapaciraat i lakiraat i kako novi k...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 10:02Masa za dnevna soba

Masa dobro ocuvana.


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 09:23Tepisi/tepisoni

Se prodava očuvan, ispran, 2x cca 3m tepih kako na slikata. Imame i d...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 09:22Bracen krevet so dusek, odlagac, 2 komodi

Se prodava bračen krevet so dimenzii 200x200cm so odlagač za postelni...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 09:21Страна 1 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам