Гевгелија
                           
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

Se izdava sprat od kuka kompletno namesten na vlezot na gradot kaj be...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

17 авг 13:19Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor na odlicna lokacija vednash do no...


200.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

15 авг 13:00Prodavam luksuzna kuka vo Gevgelija

Продавам луксузна куќа на Караорман во Гевгелија, 520 м2, четири ниво...


199.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
228.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

09 авг 10:31СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА/HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри о...


15.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

08 авг 17:23СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА-ПРИЗЕМЈЕ /HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа-приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (10...


12.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

08 авг 17:23Kuka vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava kuka vo centarot na Gevgelija pozda...


120.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:31Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava Kuka vo...


80.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:18Vila na smrdliva voda so deloven prostor

Se prodava vila na Smrdliva voda so deloven prostor gostilnica i duka...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:17izdavam kukja

izdavam kukja ( dve sobi i kupatilo) komplet opremeno info 077 699 2...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

04 авг 23:51kukja za iznajmuvanje /house for rent

NA KRATOK PRESTOJ kukja na prizemje 70 m² so dvor na ulica Krushevsk...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 авг 13:00Se izdava kuka vo Gevgelija

Kukata se naoga kaj zeleznicka patot sprema alcin picerija poranesna


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

29 јул 17:25Се изнајмува самостојна куќа на одреден временски период

Се изнајмува реновирана самостојна куќа која се состои од 1 кујна, 1 ...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

29 јул 14:49SE PRODAVA KUKA NA KARAORMAN

SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA NA KARAORMAN SO PREKRASEN POGLED KO...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

19 јул 18:33Апартмани за краток престој

Луксузно опремени два(2) апартмани за краток престој, со балкони, тер...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

27 јун 18:47New house for rent

New house for rent in central part of Gevgelija It has 3 bedrooms 2 b...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

24 јун 10:55Stara kuka vo centarot na Gevgelija

Se prodava stara kuka na odlicna lokacija 078411510


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

16 јун 15:42Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava odlicna kuka vo Gevgelija energetsk...


110.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

16 јун 00:03Kuka so deloven prostor vo Stojakovo

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka so d...


95.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

31 мај 11:56Вила на Кожув планина

Продавам вила на Смрдлива Вода( Koжуф планина), во близина на црквата...


15.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

29 мај 14:02СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КУЌА 120 М/2 И ДВОРНО МЕСТО 500М/2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

26 мај 08:01Se izdava kuka na Karaorman, House for rent

Se izdava celosno namestena kuka, opremena so site potrebni aparati, ...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

21 мај 10:41SE PRODAVA VIKEND KUKA NA KOZUV-SMRDLIVA VODA

SE PRODAVA VIKEND KUKA NA KOZUV-SMRDLIVA VODA,NA SAMO 25KM OD GEVGELI...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

20 мај 14:04Se izdava

Se izdava opremena prizemna kuka od 65 m2 vo Gevgelija .


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

16 мај 13:32Se prodava stamben objekt

Se prodava stamben objekt 150m2 + 30m2 graza,Dvorno mesto 420m2, so m...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

12 мај 21:29se prodava kuka vo Gevgelija na ul. Sava Mihajlov

se prodava kuka vo Gevgelija na ul. Sava Mihajlov vo odlicna sostojb...


200.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

12 мај 16:56Kuka vo blizina na granicen premin Bogorodica

Se prodava komforma kuka, polunamestena vo s. Bogorodica. Kukata ...


68.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

08 мај 23:30Kukja vo negorci

Se prodava kukja vo negorci so ogromen dvor Legalizirana so site dok...


50.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

14 апр 13:42СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT

Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100м...


15.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

08 апр 16:43Kuka vo bogorodica

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na o...


30.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

14 фев 00:49Se iznajmuva kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment iznajmuva kuka na...


350 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

11 фев 22:47SE IZDAVA KUKJA / HOUSE FOR RENT

SE IZDAVA KUKjA NA UL VLADO KANTARDZIEV 18 120 m2 so podkrovje SO ...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 јан 14:31Sprat od kuka

Se iznajmuva sprat od kuka, cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

13 дек 20:38Lusuzno opremena kuka

Luksuzno opremena kuka, se izdava prvi sprat dve spalni, dnevna 45m2,...


240 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

10 дек 09:49Се продава викендица

Се продава викендица на Смрдлива вода


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

07 ное 10:57SE IZDAVA KUKA / HOUSE FOR RENT

Se izdava kuka prizemna kompletno opremena so sopstveno greenje na st...


12.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

17 окт 14:06Kuka vo Gevgelija (novogradba)

Agencijata za nedviznosti Dbi real estate Gevgelija prodava kuka vo G...


58.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

13 окт 12:51Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka vo ...


59.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 22:33Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka vo ...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 окт 12:41Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava Kuka (k...


90.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

10 сеп 17:05Se Prodava Kuka vo Gevgelija

Se prodava kuka vo Gevgelija, reon Karaorman(nov atraktiven del od gr...


123.456 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

10 сеп 12:53Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам