Гевгелија
                           
105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам Стан од 80 квадрати

Продавам стан од 80 квадрати и 9 квадрати подрум на 5 спрат реновиран...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 00:09Промовирано

Prodavam Nov trosoben stan

Prodavam Nov trosoben stan izgraden so najsovremeni materijali


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 10:02Stan

Se prodava stan vo centarot na Gevgelija


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 13:00Kupuvam Garsonjera

Kupuvam garsonjera ili pomal stan Vo gevgelija po realna cena od m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јун 14:11Се продава нов стан

Се продава нов стан во Гевгелија од 67м2, вселив веднаш. Повеќе инфор...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јун 13:00Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 јун 23:10STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јун 19:15Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Гевгелија

Станови

23 јун 15:45Се издава полу-наместен/празен стан до новиот градски пазар

Се издава полу-наместен или празен стан во зградата до новиот градски...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 јун 19:07Се издава по закуп во центарот на градот

Се издава стан под закуп во центарот на градот на приземје. Станот се...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 јун 22:23Se izdava stan na dve minuti od plostad - Gevgelija

Се издава целосно реновиран, наместен трособен стан на ул. Маршал Тит...


15.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 јун 21:35Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava stan vo G...


34.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 03:10Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava stan vo...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 03:10Stan vo Gevgelija namesten

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava stan vo G...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 03:10Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


33.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 03:10Продавам Стан од 80 квадрати

Продавам стан од 80 квадрати и 9 квадрати подрум на 5 спрат реновиран...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 00:09Se izdava stan

Se izdava ne opremen stan 67 m2 so dve spalni sobi informacii na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 јун 09:34Нов Трособен Стан - 76м²

🔑 Нов трособен стан - Стан тип - 6 (76м²) Станот располага со дн...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

13 јун 03:55Се издава стан во струмичката зграда

Се издава стан од 130м2. Комплетно наместен. Греење - парно , ладењ...


350 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

09 јун 15:40Stan vo Centar direkt na Plostadot

Se prodava 3 soben Stan na 3 Kat. Stanot se prodava so mebel. kujna, ...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 јун 18:57Kupuvam stan vo Gevgelija na prizemje ili prvi

Kupuvam stan vo bilo kakva sostojba Kontakt 077 633 566 Daniela


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 јун 10:00Стан 50м2 + подрум 7м2 / Реновиран

Се продавва реновиран и наместен стан -50квадрати + подрум чист од 7к...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 мај 23:04Se izdava stan

Se izdava stan 84 kvadrata.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 мај 19:30Se prodava stan

Se prodava stan od 58 m2 so podrum od 6 m2 na ulica Sava Mihajlov 6-3...


20.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мај 20:53Се издава стан за домување или канцеларија

Наспроти хотел Аполонија, строги центар во Гевгелија. Распоредо...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

11 мај 12:18Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2

Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивш...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 мај 11:10Nov Trosoben Stan Vo Izgradba 62m²

Станот располага со дневна соба, кујна и трпезарија, две спални соби,...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 мај 14:50Prodavam Nov trosoben stan

Prodavam Nov trosoben stan


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 мај 05:08Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan vo Gevgelija vo blizina na Nov...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 апр 16:45Se izdava celosno namesten stan

Se izdava celosno namesten stan Dogovor na minimum 1 godina !


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 апр 17:26garsonjera komplet opremena

Se izdava celosno opremena garsonjera 40 m2 sproti neptun.


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 апр 20:33Se iznajmuva stan

Se iznajmuva dvosoben, novoopremen stan na 2 kat so juzna orientacija...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 апр 20:06Se prodava stan vo Ierissos Grcija

Se prodava stan vo Grcija Irissos 60 m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 мар 18:24Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


47.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 мар 21:27Se izdrava apartman za kratok prestoj

Mihaela apartmani,izdava apartman za kratok prestoj. Kapacitet na 6 ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 мар 11:34Се издава комплетно опремен стан на приземје

Се издава комплетно опремен стан на приземје 70 м2.


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 фев 13:00Novi stanovi vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava novi sta...


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 фев 08:02Се издава еднособен стан

Се издава еднособен стан, спроти хотел Аполонија, строги центар во Ге...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 фев 11:36Стан од 60м2

Се продава стан на приземје 60м2, на ул.Коле Неделковски број 16 во Г...


30.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 фев 13:28Se izdava stan na Bul.Gevgelija

Se izdava stan na ul.Bul.Gevgelija (kaj Ruse komerc), so površina od ...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јан 12:30Се издава нов наместен стан 70 м2

Се издава нов наместен двособен стан од 70 м2, целосно опремен во Гев...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 јан 09:32Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам