Гевгелија
                           
7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava apartman

Izdavam apartman na podolg vremenski period.tel.077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

20 јул 22:52Apartments EON-Se izdava apartmani i sobi za kratok prestoj

Apartments EON Gevgelija raspolaga so 8 kompletno opremeni apartmani ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

20 јул 15:32SOBI VO GEVGELIJA - HOTEL PREMIUM INN

РЕЗЕРВАЦИИ НА 070599005 Новоотворен хотел во Гевгелија(булевар Гев...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

17 јун 00:40Vila Magdalena - sobi i apartmani za kratok prestoj

Вила Магдалена се наоѓа во центарот на Гевгелија.Ви нудиме нови компл...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

14 јун 08:54Sobi za rabotnici

Izdavam sobi za rabotnici so kablovska,wi fi ,kujna I kupatilo.tel.07...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

16 апр 13:51Izdavam opremeni sobi za vraboteni lica

Poseben vlez,internet,kablovska,kujna i se drugo sto e potrebno.Do ka...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

28 ное 18:19Се издава гарсоњера во центарот на Гевгелија

Се издава наместена гарсоњера во центарот на градот, во непосредна ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

29 јул 14:06Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам