Гевгелија
                   
8 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava magacin

Se izdava magacinski prostor od 300 m2 + administrativen prostor 100 ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

15 авг 08:01Se izdava Karaorman Gevgelija

Voda struja se izdava za sekakva namena dvesta deset m2 objekt po...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

13 авг 21:35Magacinski prostor

Se izdava magacinskinprostor pogoden za poveke nameni 412m2 vnatres...


9.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

20 јул 10:17Se izdava magacin vo s.Bogorodica

Se izdava magaconski prostor 250 M2 so struja,voda,kancelariski prost...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

04 фев 10:48Магацин

Се продава магацин од 808м2 со канцелариски и санитарен простор.


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

27 сеп 13:03СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН

Се издава магацински простор од 260 м2,на супер локација во близина н...


2 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

09 јун 21:00SE IZDAVA MAGACIN I PRODAVAAT POLOVNI MASINI, KONCI, STOLICI

Pocituvani, Izdavame magacin od 800 m2 na 2km od centarot na Gevgeli...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

04 дек 14:28Se izdava magacin

Se izdava magacin vednas do gradskiot pazar,na noviot bulevar


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

29 авг 16:32Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам