853 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 530 /3.0

BMW 530 3.0. 177KW 218KS PROIZVEDENO 2004 ✅ RACEN MENJAC ✅ ...


5.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 07:21FIAT DUCATO 2.3

se prodava Fiat Dukato 2.3 96kw god. na proizvodstvo 2016 registri...


12.840 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.850 €
Делчево

Комбиња

Денес 07:08Seat Leon 2.0 TDI 2010 godina

🚗 SEAT 🚘 ✔️✔️LEON ✔️✔️ ➖ ➖2.0TDI 103KW 8V ➖➖ 2010GODINA ...


6.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 22:49Rezervno trkalo 5 x 112 / 16.

Guma so bandas 1 broj. Bandas 5 x 112 / 16. Guma 205.55 / 16 Konple...


Вчера 22:20Lupo 1.0 mpi

Delovi se sto vi treba


111 €
или предлог цена
Вчера 20:40  НОВ ОГЛАС

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks.

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 - 105 ks. Proizvedena 2008/7 god. VO PERFEKTNA...


5.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 16:48BMW X1 XDRIVE 4x4 1.8D

✈️🛩✈️ BMW X1 XDRIVE 4x4 1.8D ✈️🛩 2011 godina,registriran,servisi...


10.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 15:45Sevrolet kruz it 2.0 120 kw 163 lance

Kolata e vo odlicna sostojba.Ne e uvezena kupena e vo salon vo Mk. Im...


5.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.800 €
Делчево

Автомобили

Вчера 15:31MOBILNA DROBILICA OM ULISSE 2005 GOD

PRODAVAM MOBILNA DROBILICA MARKA OM ,MODEL ULISSE ,PROIZVEDENA 2005 ...


Вчера 14:46  НОВ ОГЛАС

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM REGISTRIRANO DO 03.2024 🇪🇺 €uro...4...


3.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.150 €
Делчево

Автомобили

Вчера 13:35FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN

FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN 🇪🇺 €uro...4.950 🇲🇰 MKD...306.0...


4.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:34CITROËN C3 1.4 HDi D&G

CITROËN C3 1.4 HDI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA...


4.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.750 €
Делчево

Автомобили

Вчера 13:34VW POLO 1.6 TDI

VW POLO 1.6 TDI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA KIL...


6.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:34VW GOLF 2.0 TDI

VW GOLF VI 2.0 TDI 🇪🇺 €uro...7.750 🇲🇰 MKD...478.490,00 �...


7.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:34VW GOLF VI 1.6 TDI

VW GOLF VI 1.6 TDI 🇪🇺 €uro...7.950 🇲🇰 MKD...490.840,00 📚...


7.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:34VW GOLF VI 1.6 TDI

VW GOLF VI 1.6 TDI 🇪🇺 €uro...7.950 🇲🇰 MKD...490.840,00 📚 ...


7.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:34SEAT LEON 1.9 TDI

SEAT LEON 1.9 TDI 🇪🇺 €uro...4.950 🇲🇰 MKD...306.000,00 📚 T...


4.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:34PEUGEOT 5008 1.6 HDI

PEUGEOT 3008 1.6 HDI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA ...


7.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.450 €
Делчево

Автомобили

Вчера 13:33BMW 320 SW 2.0 D

TEHNICKI PODATOCI ▶️ BMW 320 SW ▶️ 2.0 D ▶️ KM 230000 ▶️ GOD - ...


5.050 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.350 €
Делчево

Автомобили

Вчера 13:33VW GOLF VI 2.0 TDI. FULL OPREMA

VW GOLF 6 2.0 TDI. 81 kw. 110 ks. 2010/9 god. REG. DO 17.10 2023 god...


7.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:21Touran 1.9 tdi 74 kw 6 brzini

Dobro socuvan Touran 1.9 tdi 74 kw 6 brzini 5 mesta registrirano ...


3.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:10APRILIA 125 cc

Motorot e vo odlicna sostojba Fabricka boja Ima pominato samo 3600 ...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 10:55FORD FOKUS 90 KS

Kolata e vo dobra sostojba registrirana do 02 2024god


2.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:55Slep sluzba Satelit 070391305 24/7

Vrsime transport na vozila vo zemjata i stranstvo vozila za carina od...


1 €
или предлог цена
Делчево

Шлеп служба

30 мар 22:32Vlecna sluzba Satelit 070391305 24/7

Vrsime transport na sekov vid na zemjodleski masini i isto taka vozil...


1 €
или предлог цена
Делчево

Шлеп служба

30 мар 22:32VW GOLF 6 2.0 TDI 110 ks.2010 g.HIGHLINE!!

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 ks.2010 g.HIGHLINE!! So mnogu oprema I mnogu s...


7.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 мар 21:53Se.prodaba VW Vento

Se.prodava.Vento.na.delovi.Motor.prodaden.se.drugo.ima


100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 мар 21:11Bandazi za Toyota Avensis 15 ka 6J

Bandazite se vo extra sostojba,za Toyota original


130 €
или предлог цена
30 мар 20:28Audi A3 1.9TDI

Kolata e vo prekrasna sostojba... Tel za kon: 075508772 ...


2.250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 мар 20:26Volvo R+S60 D5

Kolata e uvezena od Švedska so servisna kniska.Napraveno e komplet se...


1.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 мар 20:26Mercedes Vario 815D

Vo prekrasna sostojba Moze zamena !!!


10.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

30 мар 20:26VW Transporter 2.5 TDI

Vo odlicna sostojba Tel-075 508 772 075 508 772


9.200 €
или предлог цена
Делчево

Комбиња

30 мар 20:26Mercedes Vario 815D

Vo prekrasna sostojba Moze zamenaa!!!!


33.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

30 мар 20:26Mercedes MB100

Vo odlicna sostojba!!!


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

30 мар 20:25YUTONG ZK6858H9

Se prodava avtobus Yutong so 33 sedishta euro5 so 110 000 realni kilo...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

30 мар 17:32BMC

Se prodava BMC 2008 godina euro4 Mozna zamena Za podetalni informac...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

30 мар 17:32Mercedes Sprinter 416CDI

Se prodava Mercedes Sprinter 416CDI so 22+1 sedishte Kontakt 078 30...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

30 мар 17:31Se prodavaat rezervni delovi od kamion

Se prodavaat rezervni delovi od kamion. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
30 мар 14:42Se prodavaat rezervni delovi od Regata

Se prodavaat rezervni delovi od Regata Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
30 мар 14:41Hyundai Santa Fe2.2 CRDI 4WD-odlicen

Vo odlicna vozna sostojba,registriran so zelena karta Napraven servis...


7.599 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.699 €
Делчево

Автомобили

30 мар 14:28Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам