562 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

akcia adidas tereks naik patiki 1390 den

se prodava naik adidas tereks patiki br od 36 do 44 br dostava po kar...


1.190 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 14:08Се продава печка за пица

Се продава нова неотпакувана печка за големи пици со постоје и работн...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:34Se prodavaat novi pistoli na vozduh Rotake

Se prodavaat novi pistoli na vozduh marka Rotake 210 cenata e fiksn...


210 €
или предлог цена
08 авг 21:38Masina za proizdvostvo na toaletna hartija

Prodavam masina za proizdvostvo na toaletna hartija.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

08 авг 19:58Frizider za zamrznuvanje vertikalen

Frizider za zamrznuvanje


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

08 авг 18:13Etazna pecka fortis

Se prodava etazna pecka fotris na struja ispravna za poveke informac...


850 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

08 авг 18:13Pecka miwe

Se prodava pecka MIWE programirana spremna za rabota poveke informaci...


1.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

08 авг 18:13IZLOZBENA VITRINA ZA PEKARA

IZLOZBENA VITRINA ZA PEKARA SO KASA PULT, TOPOL STOL, FRIZIDER I NEU...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

08 авг 18:13FRIZIDER ZA ZAMRZNUVANJE

FRIZIDEROT ODI DO MINUS 24 STEPENI SO RAFT ZA PLEHOVI 60 NA 40, VO IS...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

08 авг 18:13PECKA MIWE

PECKA MIWE GERMANSKO PROIZVODSTVO SO SHVEL,VODENA PAREA,NA DVE NIVOA,...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

08 авг 18:12Betonski Stolbovi

Betonski Stolbovi Od 2m do 2,70


По Договор
или предлог цена
08 авг 09:20Ograduvanje na placevi

Ograduvanje na placevi so stolbovi,mreza,bodlikava zica.


1 €
или предлог цена
08 авг 09:20Се продаваат стоматолошки инструменти

Се продаваат стоматолошки инструменти многу поволно. Информации на бр...


1 €
или предлог цена
08 авг 07:38Kafemati

Se prodavaat kafemati vo odlicna sostojba. Golemi.........650€ Malite...


650 €
или предлог цена
07 авг 20:14Skara so vulkanski kamen

Se prodava skara so vulkanski kamen vo odlicna sostojba, pogodna za r...


550 €
или предлог цена
07 авг 20:14Toster

Se prodava toster vo odlicna sostojba, pogoden za sendvicara. TELEFO...


60 €
или предлог цена
07 авг 20:14Ekscent presi

Se prodavat dve ekscent presi 80 tona i 100 tona Komplet so alati za ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 18:36Co2 aparat za zavaruvanje

Telwing aparat za zavaruvanje so co2 200 ampera turbo komplet so rac...


650 €
или предлог цена
06 авг 18:36Otkup na euro paleti

Otkup na euro paleti Kavadarci. 070/637/269


1 €
или предлог цена
06 авг 14:20Kolicka za alat fioker

Novi metalni kolicki za alat Sedum fioki oblozeni so guma so meko za...


18.900 МКД
или предлог цена
06 авг 12:11Purpena pistolska TKK

Purpena TKK pistolska 750g Cenata e 200 den za parce na paket 12br....


200 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Суровини

06 авг 12:11Гајби за грозје

Се продаваат длабоки грчки гајби за грозје. За повеќе информации на т...


200 МКД
или предлог цена
06 авг 11:24Моторче за прскање (лозја, овоштарници итн)

Продавам половно во исправна состојба моторче за прскање (лозја, ов...


3.500 МКД
или предлог цена
06 авг 08:11Kafemat

Aparatot e poloven,donesen od ch.ima sopstvena melnica I ladilnik za ...


190 €
или предлог цена
- 32 % Попуст
280 €
06 авг 06:50Stolarska masina

Se prodava stolarska masina kombinirka


550 €
или предлог цена
06 авг 02:59APARAT ZA ZAVARUVANJE

Aparat za zavarucanje KRAKRA 500AMPERI Aparat za zavaruvanje RADE KO...


1 €
или предлог цена
05 авг 17:09INOKS

Burinja od inoks maloto e 1000litra dimenzii so se nogarki visina 125...


100.000 МКД
или предлог цена
05 авг 14:14Se Prodava Rakija Tikveska

Se Prodava Domasna Tikveska Rakija Bela 120 denara 1kg ...


120 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

05 авг 09:41Alat usa

Prodavam alat


7.500 МКД
или предлог цена
04 авг 15:05Лагери за АЦ компресори

Лагери за АЦ компресори NSK/ NTN/ SNR 35x52x20 35X55X20 35X50X20 ...


10 €
или предлог цена
04 авг 13:58Lageri od poznati svetski brendovi

Golem izbor na lageri SKF/FAG/TIMKEN/KOYO/NTN/ZKL/GPZ ITN.


1 €
или предлог цена
04 авг 13:58Ланчаници

Повеќе типови на ланчаници тип А изработени од материјал C45. За п...


1 €
или предлог цена
04 авг 13:58ГАЛОВИ ЛАНЦИ

ГАЛОЦИ ЛАНЦИ ОД ПРОГРАМАТА НА СКФ И САТИ ИТАЛИЈА ПОВЕЌЕ ИНФО НА 07...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Суровини

04 авг 13:58ПЛАСТИКА/ПОЛИАМИД/ПОЛИЕТИЛЕН/POLYAMIDE

ПЛАСТИКА ЗА ОБРАБОТКА ВО ШИПКИ И ЦЕВКИ РАЗНИ ДИМЕНЗИИ ОД ЛАГЕР. POLYA...


1.111 МКД
или предлог цена
04 авг 13:58MASINA ZA SOK

SE PRODAVA ISPRAVNA RACNA MASINA ZA GAZIRANI PIJALOCI INFO 078 525 ...


600 €
или предлог цена
03 авг 01:49Казан за варење на ракија

Се продава казан за варење на ракија од 140 л. Цена по договор, повеќ...


По Договор
или предлог цена
01 авг 11:48Elevator dozer transporter na oriz

Izrabotka na elevatori, vo razlicna dolzina I golemina po naracka


1 €
или предлог цена
30 јул 16:25Pili Fi 500

Novi pili vidia fi500 za metal 2x6000den.fi 300 3000den.mashinata ger...


100 €
или предлог цена
30 јул 08:48Bosch 36v

Polnac I dve baterii ispravni


100 €
или предлог цена
30 јул 08:48Pumpa nafta, ulje 12,24v nadvoresna

Nadvoresna pumpa za pretocuvanje nafta ulje i sikakov vid na tecnosti...


3.000 МКД
или предлог цена
28 јул 12:30Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам