Подкатегорија:
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pedijatriska digitalna vaga za bebinja, (вага ваги )

Se prodava vaga za bebinja do 15 kg. Moze da se bazdari, nikogas ne e...


150 €
или предлог цена
Денес 18:39Novi aparati za merenje krven pritisok

Najtocni aparati za merenje krven pritisok.


599 МКД
или предлог цена
Денес 16:21Invalidska kolicka

Podesuvacka cena 5600 den 072 555 302


5.600 МКД
или предлог цена
02 окт 17:55Nova

So wc cena4500 den 072 555 302


4.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:10Philips Respirator

Се продава апарат за кислородна подршка Philips Respirator EverFlo OP...


32.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 16:35одалка - дубак

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
10 сеп 12:34APARAT ZA SLUH

Novi aparati za osteten sluh so polnenje, cena 1200 den


1.200 МКД
или предлог цена
31 авг 19:00odalka - dubak

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
09 авг 17:27Bprodavam zivin apart za pritisok

ZIVIN APARAT ZA PRITISOK GERMANSKI


2 МКД
или предлог цена
08 авг 08:47Prodavam medicinski antidekubit dushek

Prodavam medicinski dushek so vozdushni pernicinja, ispraven i dopoln...


1.900 МКД
или предлог цена
07 авг 10:20дубак - одалка

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
01 авг 19:30Се продаваат два стерилизатори

Стерилизатори се користени, очувани и во исправна состојба. Цена е по...


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 18:10APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Компактен дигитален апарат за мерење на крвен притисок и пулс на срце...


1.099 МКД
или предлог цена
30 јул 08:21BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
30 јул 08:20Нов ОКСИМЕТАР за контрола на сатурација

Апарат за мерење кислород во крв, посебно корисен е за асматичари, а ...


500 МКД
или предлог цена
24 јул 18:49Nova

Kombinirana wc kolicka cena 4500 072 555 302


4.500 МКД
или предлог цена
10 јул 10:07Кислороден концентратор / Kisloroden koncentrator Air-5

Кислороден концентратор наменет за континуирана кислородна терапија з...


500 €
или предлог цена
05 јул 13:09Stegaci za koleno

Mnogu malku koristeni.Golemina 3XL. Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
02 јул 18:29Sterilizator za sekakov vid na instrumenti

High Temperature sterilization 28*22*25cm 6kg Included: custom cle...


370 €
или предлог цена
22 јун 00:47Invalidska kolicka

Podesuvacka cena 5600 den 072 555 302


5.600 МКД
или предлог цена
15 јун 07:41Problem so srasnati nokti!

Kompleten set za spravuvanje so problemot na srasnati nokti... Efekt...


600 МКД
или предлог цена
03 јун 11:57BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
03 јун 11:56BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
03 јун 11:56Invalidska kolicka

Podesuvacka so polni gumi cena 5600 den 072 555 302


5.600 МКД
или предлог цена
19 мај 17:18NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH

NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH


1.000 МКД
или предлог цена
16 мај 10:48Invalidska kolicka

Cena 5600 den 072 555 302


5.600 МКД
или предлог цена
12 апр 15:50NOV APARAT SO ZIVA

NOV APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK SO ZIVA-TOCEN I PRECIZEN. MO...


1.400 МКД
или предлог цена
06 апр 13:20DIGITALEN TOPLOMER / TERMOMETAR

Дигитален топломер за мерење телесна температура + батерија - едно...


350 МКД
или предлог цена
28 фев 12:43NOV ZIVIN APARAT ZA PRITISOK

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK Tel. 071 264 065


1.400 МКД
или предлог цена
13 фев 09:22Медицински корсет

Медицински корсет. Нов, неискористен. Материјал Пластика. Со два стег...


500 МКД
или предлог цена
24 јан 12:12PULS OKSIMETAR OXIMETER ОКСИМЕТЕР + FUTROLA

NOV Puls Oximetar + platnena futrola + baterii -meri saturacija/za...


599 МКД
или предлог цена
14 јан 14:48Продавам апаратче за уши

Продавам ново, неупотребувано апаратче за уши.


800 МКД
или предлог цена
25 дек 13:49Ortopetsko pomagalo za kicma

Kupena vo medikus nova ne nosena cena povolna I po dogovor so anatoms...


1 €
или предлог цена
19 дек 21:07Продавам електричен медицински кревет

Електричен медицински кревет со две функции на движење на долниот дел...


40.000 МКД
или предлог цена
12 дек 15:23Prodavam invalidska kolicka INVACARE

Donesena od Holandija , Invacare invalidska kolicka 100 e.


100 €
или предлог цена
19 окт 16:38Продавам KN95 Маски екстра квалитет и цена

🛡KN95/FFP2 Maski so ekstra kvalitet🛡 💰 Parce - 15 den.💰 🚛 ...


15 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:41NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH

NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH


1.500 МКД
или предлог цена
13 јун 18:36TERMOMETAR TOPLOMER ZA DECA I VOZRASNI

Termometar za merenje telesna temperatura preku chelo ili raka za dec...


100 МКД
или предлог цена
30 апр 11:53Torakalen zastitnik

Se prodava torakalen zastitnik. Sostojba kako nov, nekolku dena kori...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 13:00ortoza

se prodava ortoza koristena samo dve nedeli Cena 3000 den


3.000 МКД
или предлог цена
20 јан 23:03Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам