63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat polici i raftovi odlicno socuvani

Se prodavaat polici, raftovi, biro i zakacalki. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бутици

Вчера 09:24Raft - raftovi - stalaza - stalazi metalni - novi.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Najevtini novi s...


37 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Супермаркети

09 авг 16:23Masa 70x70

Se prodavaat 11 masi so dimenzii 70x70cm vo tri boi. Masite se proda...


999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

03 авг 21:39PRODAVAM CELOSNA OPREMA ZA BUTİK

-SPOT SVETLA MALI: -SPOT SVLETLA GOLEMI: -ZIDNI STALAZA I SAMOSTOE...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бутици

02 авг 13:00Raft - raftovi - stalaza - stalazi - polici metalni - novi.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Proizvodstvo vo ...


37 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Супермаркети

29 јул 10:14Raft,raftovi,stalaza,stalazi(рафт,рафтови сталажа,сталажи)

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Stalazite se nov...


37 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Супермаркети

18 јул 10:16Машки кондури

Продавам нови кожни машки кондури бр.42.


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Продавници за чевли

16 јул 12:48Се бара девојче асистентка за продажба

Тимот на Мобилари Елдако бара амбициозно одговорно младо лице за рабо...


По Договор
или предлог цена
11 јул 10:55Специјализирани Светла за раст на растенија Full Spectrum

Светилки за раст на растенија. Забрзајте го и подобрете го растот на ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина, Хортикултура

10 јул 21:43Magacinska mehanichka vaga do 500 kg

Magacinska mehanicka vaga do 500 kilogrami vo ispravna sostojba


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

06 јул 14:02Stalak za garderoba vo butik

Se prodava nov stalak za garderoba vo butik


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бутици

23 јун 18:05Raftovi za piljara, povolno

Se prodavaat golemi raftovi za ovosje i zelencuk Mob. 07...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Супермаркети

01 јун 12:15Sharki za vrati

Se prodavaat novi nekoristeni sharki za vrati. Isprakjam po kargo no...


270 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

27 апр 16:44RENAULT SERVIS KARPOS 4 070363512

Servis za Renault vozila ☆Avtodijagnostika so 4 testeri ☆Avtomehani...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автоделови

04 апр 18:21Cigara elektronska so 3 tubicki

Se prodava odlicna elektrosna Cigara so 3 polni tubicki. Super kval...


1.350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

04 апр 15:57Preostanata roba i lajsni

Prodavam pvc i aluminiumski lajsni kako preostanata kolicina po zatvo...


1 €
или предлог цена
31 мар 19:29Teromstat digitalen za temperatura na prostorija

Nov digitalen termosstat za prostorija koj ja odreduva temperaturata ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

21 фев 17:12Antiradari, Kondenzatori,DVD za vo nasloni

Razlicni proizvodi za Vasite vozila vo Autoland inCar Specialists - K...


15 €
или предлог цена
06 јан 21:16Auto HI-FI

Novi proizvodi za Vasite Vozila - so ODLICNI CENI ! Viber - 075217464


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автоделови

27 дек 14:27Pozajmica na pari so zalog i otkup na zlato i srebro

Zalozna kukja Volter vo Skopje vrsi otkup na zlato i srebro. Vrsime ...


1.000 МКД
или предлог цена
29 ное 10:17Комплетен инвертар за продавница/бутик

Се продава комплетна опрема за продавница/бутик и до 150-200 м2. В...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бутици

19 ное 07:57Месарски ножеви

Продавам месарски ножеви од брендот HausmaX, германско производство о...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Месарница

03 ное 12:51Fiskalna

Prodavam fiskalen aparat sy50. Ne e koristena podolgo vreme i ne se v...


990 МКД
или предлог цена
15 окт 08:27Kukli I stenderi za izlozuvanje

Prodavam kukli I stenderi za izlozuvanje na tekstilna roba tel. 07822...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бутици

08 сеп 17:28Led Podvizni Reklami

Производство и изведба на секаков тип на ЛЕД РЕКЛАМИ Рекламите се до...


7 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Трговски центари

27 авг 21:42Продавам две закачалки

Продавам две закачалки


400 МКД
или предлог цена
07 јул 08:36Pult za kasa

Se prodava pult za kasa-dol.158 sir 80/38 Vis 80sm- liceto e folija- ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Супермаркети

07 јун 07:07Stalazi za butik

Prodavam stalazi za butik. Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бутици

30 мај 00:19HRANAZAMILENICI

http://www.hranazamilenici.mk/ е интернет продавница за храна за живо...


1 €
или предлог цена
17 мај 12:48Masina za testo

Mikser za testo so celicen tanjir Za info javete se tuka ---> 071 20...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

12 мај 14:25JOY CAFE AND BAKERY ВРАБОТУВА

Пекарата ЈОY CAFE AND BAKERY на ул. Никола Тесла 9а, Карпош, има потр...


16.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

31 мар 21:56Витрина од 2м. Машина за мелење месо и труп

Вотрина 400е. Машона за мелење месо 200е. Пластичен труп 200е.


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Месарница

26 мар 11:38Фрижидер

Се продава фрижидер со шибер врати


24.000 МКД
или предлог цена
24 мар 20:36ПРОДАВАМ ФИСКАЛНА КАСА СО ГПРС НОВА MARKA ,,EXPERT SX,,

ПРОДАВАМ ФИСКАЛНА КАСА СО ГПРС НОВА MARKA ,,EXPERT SX,, ОДЛИЧНА ЦЕНА...


7.000 МКД
или предлог цена
05 ное 16:58Продажба на лустери, ѕидни и столни лампи

Нови трендовски лустери, столни и ѕидни лампи. Земја на потекло: Итал...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

31 окт 15:37Дрвени гравирани производи со ВАШ ДИЗАЈН И ИДЕА

Изработуваме оргинални, уникатни производи од дрво. Истите ги цртаме,...


По Договор
или предлог цена
22 окт 10:38REZERVNI DELOVI ZA AVTO KLIMA

Вршиме продажба на нови квалитетни резервни делови за АВТО КЛИМА СИСТ...


999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автоделови

29 сеп 10:31Се продаваат топачи на масти

Се продаваат топачи на масти (fat burners) 75 капсули.


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спортски прилози

15 јун 22:58HOLANDSKA VESTACKA TREVA SO VRVEN KVALITET

ПРОДАВАМ И ПОСТАВУВАМ ВЕШТАЧКА ТРЕВА ОД ХОЛАНДСКИОТ ПРОИЗВОДИТЕЛ EDEL...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина, Хортикултура

03 јун 21:49Nozevi, Kuhri, Maceti po naracka

Комплетно рачна и врвна изработка на функционални калени ножеви, Кухр...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

05 апр 20:09Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам