1076 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Фитнес справа

Се продава елиптичен кростренажер - германски модел CROSS TRAINER TL ...


12.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 21:39Промовирано

Radio Stanica Toki Voki BAOFENG UV-5R 8W

Nova BAOFENG UV-5R CENATA E ZA EDNA STANICA Domet do 10km Tec...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 13:00Радио Станици Baofeng 999s

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА 1 станици 1 * Baofeng Blue BF-999S UHF CTCSS/CDCS...


1.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 13:00SKI KACIGA SHRED

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Compression-компресијски хеланки и маици за трчање и вежбање

Compression, компресијски хеланки и маици за трчање и вежбање Нови...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Jogging / Облека

Денес 10:44Sorcevi za velosiped

Prodavam samo edni novi sorcevi HI-TEC, velicina XL, kupeni 1.690, ja...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 10:33Sorcevi za velosiped

Prodavam samo eden par novi sorcevi za velosiped, velicina M, kupeni ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 10:33Maica, bluza za velosiped, tocak, sorcevi, gakici, helanki

Prodavam samo edna nova maica za velosiped od najdobrata firma HI-TEC...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 10:32Skii Elan

Elan 175 cm so najdobri vezovi Tirolia 2000 denari Elan 190 cm 1500 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:31Se prodavaat trski

Se prodavaat trski AWA-SHIMA , SHIMANO , i sportska mala trska 6m30c...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Риболов / Останато

Денес 09:10Prodavam tegovi

Prodavam tegovi


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:44Prodavam krrapski komplet

Pr0davam komplet od dve krapski trski so senzori futrola i orsi


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

Денес 07:38Nprodavam tegovi

PRODAVAM ELAN STARA SIPKA SO TEZINI 2 X 75 2 X 5 I 2X 1...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:37Prodavam staticen velosiped

PRODAVAM STATICEN VELOSIPED POZNAD BREND MOZE I POTESKI OSOBI V...


300 €
или предлог цена
Денес 07:37Pre-Workout Primeval Labs APESH*T Alpha

Моќен преворкоут за пред тренинг од Primeval Labs. Произведен во САД....


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Исхрана

Вчера 21:05  НОВ ОГЛАС

Spravi Klupi za vo teretana

BodySport klupi (bendz, kos bendz, ramo i skotova) site 4 komplet za ...


Вчера 17:54Hip hop paftalka BodySport

Odlicna!!! 250e Ramo 250e Dvete za 400e!


Вчера 14:25Fidbalski shtitnici

Se prodavaat detski fudbalski shtitnici NIKE za visina 150-160cm, so ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фудбал / Останато

Вчера 12:24Jakni za skijanje

Jakni za skijanje detska maska 5-6 god (500den) detska zenska za 9-10...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:26Power plate

Prodavam power plate, mnogu malku koristeno. Info. na tel. 070273619 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:55MICROTECH SCARAB Camo

Prodavam Microtech Scarab OTF (out the front) double-action automatic...


400 €
или предлог цена
Вчера 08:24KA-BAR нож со фиксно сечиво

Оригинален KA-BAR USMC нож, со кожна рачка и футрола. Неупотребен. Д...


100 €
или предлог цена
Вчера 08:24Laser Kurshum - Ласер Куршум за подесување нишан

Gi imam site kalibri na Laseri Sluzi za shteluvanje nishan JAVI SE...


800 МКД
или предлог цена
01 окт 19:55Spravi za teretana BodySport, Orbitrek StairMaster

Hip Hop Bodysport nova! 250evra Klupi (bendz, kosa, ramo i skot..)...


01 окт 19:14Prodavam OrbiTrek

Prodavam OrbiTrek nekoristen vo odlicna sostojba


100 €
или предлог цена
01 окт 16:34Ластици на отпор

Se prodavaat lastici za vezbanje. Crven tezok : do 15kg otpor Crn ...


150 МКД
или предлог цена
01 окт 16:15Weight Vest

Elek za vezbanje. Maksimalen kapacitet 30kg.


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
01 окт 16:09Kariki

Se prodavaat ekstra kvalitetni ABS kariki za vezbanje. Karikite se no...


2.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 МКД
01 окт 16:09RAMBO FIRST BLADE 2

RAMBO FIRST BLADE 2 -VKUPNA DOLZINA : 39.5 cm -DOLZINA NA SECILO : ...


1.999 МКД
или предлог цена
01 окт 15:16Каиш - Kaish за калибар 30.06 25 куршуми

за 25 куршуми 8.57 i 12 kalibar Imam


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

01 окт 14:15Батерии за Баофенг радио станици Baofeng

Батерија за Баофенг радио станици Имам за BAOFENG BF-666S, 777s, 888...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

01 окт 14:15Orbitrek platinum Topshop орбитрек kako nov нов

Продавам Орбитрек Платинум купен од ТОПШОП. До 130kg. Користен е мно...


7.000 МКД
или предлог цена
01 окт 13:08Se prodava Orbitrek

Se prodava nov Orbitrek Cena. 7000 den.


7.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 20:37prodavam camec elend 2.40 x110

camec eland potpolno sreden ofarbam so duplo dno prodavam ili menuvam...


1 €
или предлог цена
30 сеп 19:36Продавам ранец Regatta 30L

Ранец за планинарење но и како торба за пат. По димензиите одговара и...


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:57DOMASNA PROFI TERETANA mnogu spravi i tezini

90 kg plocki 1 dolga sipka 1 kriva ez bar sipka 1 kratka sipka La...


29 сеп 12:17Dynamic 170cm carbon

Doneseni od avstrija skijani samo 10 dena Dynamic hyper carbon 170 ...


70 €
или предлог цена
29 сеп 11:56Штитници за стапало - HAMMER

Распродажба на нови штитници за стапало од германската фирма HAMMER. ...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Чевли

29 сеп 07:59ПРОФЕСИОНАЛНИ ПИЛАТЕС ТОПКИ

РАСПРОДАЖБА на нови професинални пилатес топки со дијаметар од 65 и ...


590 МКД
или предлог цена
29 сеп 07:59Se prodavaat zglobni tegovi za vezbanje

Продажба на нови зглобни тегови исти како на сликата : Од 0,5 кг во ...


250 МКД
или предлог цена
29 сеп 07:59Продавам ски рол

Продавам скејтборд. Возен 3-5 пати, сочуван, скоро ко нов.


3.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 14:50Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам