Подкатегорија:
                   
119 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Detski velosipedi

Se prodava detski velosiped, velosipedot e koristen samo eden mesec, ...


3.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

Денес 11:16  НОВ ОГЛАС

DOMASNA PROFI TERETANA mnogu spravi i tezini

90 kg plocki 1 dolga sipka 1 kriva ez bar sipka 1 kratka sipka La...


Вчера 14:41Se prodava Orbitrek

Se prodava nov Orbitrek Cena. 7000 den.


7.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 21:19Weight Vest

Elek za vezbanje. Maksimalen kapacitet 30kg.


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
24 сеп 18:28Lenta za trcanje Stex

Bez maana. Nova guma, Tv i tn. se funkcionira odlicno. Pismena garanc...


1.300 €
или предлог цена
22 сеп 20:22Spravi za teretana BodySport, Orbitrek StairMaster

Hip Hop Bodysport nova! 300evra Klupi (bendz, kosa, ramo i skot..)...


22 сеп 20:21Spravi Klupi za vo teretana

BodySport klupi (bendz, kos bendz, ramo i skotova) site 4 komplet za ...


22 сеп 20:19Sissy squat sprava

Se prodava 8000den


8.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 20:16Soben velosiped

Malku koristen vo domasni uslovi 02/3080302


150 €
или предлог цена
21 сеп 17:46Nprodavam tegovi

PRODAVAM ELAN STARA SIPKA SO TEZINI 2 X 75 2 X 5 I 2X 1...


6.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:00prodavam soben velosiped steper

prodavam soben velosiped steper marka NEO kvaliteten cena 6000 dena...


1 €
или предлог цена
19 сеп 23:17Klupi za teretana

Bendz, kosa, ramo i skotova BodySport vo odlicna sostojba. X 250e par...


19 сеп 21:03.prodavam klupa za vezbanje

Prodavam klupa sklopliva i za poveke vezbi


70 €
или предлог цена
19 сеп 17:50Најздрави протеини - јајца од јапонска препелица

Внесувајте ги најздравите протеини кои ги содржат јајцата од јапонска...


7 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Исхрана

18 сеп 17:27PRODAVAM STATICEN VELOSIPED steper

prodavam soben velosiped steper marka NEO kvaliteten cena 6000 dena...


1 €
или предлог цена
18 сеп 14:14Vratilo вратило за врата

Ок е


500 МКД
или предлог цена
18 сеп 08:36Total gym 1000

Prodavam total gym 1000 skoro nekoristen. 4.500 den


4.500 €
или предлог цена
17 сеп 10:27Orbitek

Prodavam Orbitek.


100 €
или предлог цена
17 сеп 10:27Woss fitness trainer вежбање за опрема надвор

Одлична замена за TRX вежбање за војничко вежбање. Нови неотпакувани ...


2.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 22:37Squat rack(кафез за вежбање)

Се продава squat rack со вратило и safety pin bars за 350 евра. Повеќ...


350 €
или предлог цена
16 сеп 22:37Продавам собен велосипед

Продавам собен велосипед, увоз од Германија , погоден за аматерско и ...


300 €
или предлог цена
16 сеп 17:34Orbitrek platinum Topshop орбитрек kako nov нов

Продавам Орбитрек Платинум купен од ТОПШОП. До 130kg. Користен е мно...


7.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 10:22Pull Up - Bands (Ластици за вежбање)

Ластиците со различни нивоа на отпор се идеални за bodyweight вежби ...


500 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:17LASTICI ZA FITNES

SE PRODAVAAT LASTICI ZA FITNES SO POVEKE VELICINI NA OTPOR. SE PRODAV...


700 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:12Kariki

Se prodavaat ekstra kvalitetni ABS kariki za vezbanje. Karikite se no...


2.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:10Prodavam staticen velosiped

PRODAVAM STATICEN VELOSIPED POZNAD BREND MOZE I POTESKI OSOBI V...


300 €
или предлог цена
11 сеп 08:56"AB ROCKET" za stomacni muskuli

Prodavam ne koristena nova "AB ROCKET" sprava za vezbi za stomacni mu...


3.500 МКД
или предлог цена
10 сеп 16:27NOVI METALNI TEGOVI 20KG I 50KG

NOVI METALNI TEGOVI 20KG - 4000 DEN. TEL 075 248 405 TEL 075 248 4...


4.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 20:36Tezini sipiki

Novi profi sipki tezini


220 МКД
или предлог цена
09 сеп 00:10TEGOVI TEZINI

TEGOVI TEZINI BODYBUILDING FITNESS POVOLNOST I KVALITET! 075 2...


07 сеп 16:12NOVO VRATILO ZA ZGIBOVI - 900 DEN.

NOVO VRATILO ZA ZGIBOVI - 900 DEN. 075-248-405 075-248-405


900 МКД
или предлог цена
07 сеп 00:34NOVO VRATILO ZA ZGIBOVI /// 900 DENARI

NOVO VRATILO ZA ZGIBOVI /// 900 DENARI 075-248-405 075-248-405 0...


900 МКД
или предлог цена
06 сеп 23:44NOVA Sprava za butkanje na raka

NOVA Sprava za butkanje na raka TELEFON 075-248-405


06 сеп 21:46Se prodavaat zglobni tegovi za vezbanje

Продажба на нови зглобни тегови исти како на сликата : Од 0,5 кг во ...


250 МКД
или предлог цена
06 сеп 17:46ПРОФЕСИОНАЛНИ ПИЛАТЕС ТОПКИ

РАСПРОДАЖБА на нови професинални пилатес топки со дијаметар од 65 и ...


590 МКД
или предлог цена
06 сеп 17:46Prodavam tegovi

Prodavam tegovi


3.500 МКД
или предлог цена
05 сеп 10:34Малку користена лента за трчање

Се продава многу малку користена лента за трчање (неколку пати). Куп...


20.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 23:45Се продава статичен точак

Се продава статичен точак, скроз нов .Цена 4000 ден.Лице за контакт В...


4.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 14:15Kais-Pojas(каиш,појас)za dodatna tezina(тежина)tegovi

Novi,nekoristeni,2 modela(500den i 900den)od neopren,max.opteretuvanj...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 11:50Fitness lastici

Se prodavaat lastici za vezbanje vo dve velicini. Crven tezok : do 1...


150 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 МКД
01 сеп 10:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам