Гази Баба
Подкатегорија:
                   
55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Boljer 80 Litri

Zdrav ispraven boljer vo rabotna sostojba Visok 100 cm, shirok 43.5 c...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 09:08Се продава туш кабина

Се продаваат 2 туш кабини користени две години. Телефон за контакт 07...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

08 авг 09:55prodavam kaleno staklo za tus kabina

stakloto e neosteteno kupeno na novo dve tabli so dimenzii 133 na 73 ...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

07 авг 14:57TUS KABINI STAKLENIALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

04 авг 12:42Topsifoni resetki i Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

27 јул 18:18Topsifoni,Slivnici,resetki i site vidovi na Lajsni

Prodavame Inoksni Toopsifoni,slivnici,resetki so ekstra kvaliteten in...


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

27 јул 18:18kanti kapak za wc skolka Cetka za cistenje solja Boci za tec

kanti od 200 do 400 Boci za tecen sapun 100 150 Daski za solja 300 ...


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

25 јул 18:56Cesma so protocen bojler - Ruski proizvod

Руски - квалитетни, штедливи чешми за кујна со проточен бојлер. Чешм...


1.399 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

24 јул 13:59Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

20 јул 08:58Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni

Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni od najrazlicni modeli i...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

20 јул 08:58Prodavame Inoksni Topsifoni i resetki

Prodavame Inoksni Topsifoni i resetki so Ekstra visok kvalitet vo pov...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

20 јул 08:57Prodavame Aluminiumski,Inoksni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Inoksni,Pvc lajsni za Plocki,Laminati,Parketi ...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

18 јул 08:13Stakleni Paravani i Tus Kabini "Sasko-Gis"

Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini Dvorni Aluminski Ogradi Bra...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

16 јул 10:59Cesma so protocen bojler so TUS dodatok - ELEKOM

🚿Проточни чешми со туш ( насадни и ѕидни) 1 год. гаранција & сопстве...


1.699 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

14 јул 08:25Topsifoni resetki i Aluminiumski i Pvc lajsni

Prodavame Topsifoni i inoksni resetki so Ekstra visok kvalitet vo pov...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

05 јул 13:05Topsifoni,Slivnici,resetki i site vidovi na Lajsni

Prodavame Inoksni Toopsifoni,slivnici,resetki so ekstra kvaliteten in...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

05 јул 13:05Protocen Bojler so tus za banja - NOVI - EXTRA PONUDA

Protocniot bojler e so jacina od 6 kw. Raboti na monofazna struja i s...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

01 јул 10:55Cesma so protocen bojler - MUHLER Germany

💧Muhler-квалитетни, штедливи чешми за кујна со проточен бојлер. Че...


2.399 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

27 јун 21:01Иновативна ТУШ РАЧКА!!!

Иновативна рачка за туширање со три режими на прскање која во својата...


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

28 апр 13:11Продавам мијалник

Мијалник е некористен


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

17 апр 19:46Prodavam egzibitori za izlozuvanje plocki

Siviot e so dimenzii 340 x 162 h 220 cm 1 parce ( 12 listovi so dim...


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

21 мар 21:24Tus kabini po merka i montaza

Izrabotka i montaza na tus kabini po merka od kaleno staklo so debeli...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

03 мар 18:22Protocna cesma CASCADA - Germanski kvalitet 1 god. garancija

💦 Модерни проточни чешми Cascada со највисок квалитет и трајност од ...


3.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

01 мар 07:43Dzakuzi, vgraduvanje hidromasazni sistemi na kadi

Firma od Skopje Dbm Ekskluziv vgraduva hidromasazni sistemi na kadi. ...


1 МКД
или предлог цена
10 јан 06:58Cesma so protocen bojler - MUHLER Germany

НАЈНОВ МОДЕЛ - Muhler-квалитетни, штедливи чешми за кујна со проточен...


2.399 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

21 дек 22:53Protocen Bojler so tus za banja - Eldom Miks - Bulgaria

Protocen bojler za banja -Jacina 6KW -Raboti na monofazna struja s...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

21 дек 22:52Cesma so protocen bojler - MUHLER Germany

Muhler-квалитетни, штедливи чешми за кујна со проточен бојлер. Чешми...


2.399 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

21 дек 22:52ПВЦ водоотпорна самолеплива трака

Заштитете ги областите околу мијалниците, кадитe, тушевитe, ВЦ шољите...


250 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 дек 17:52Kada / Када

Се продава правоаголна пластична када со димензии 80*180 со украсна м...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

06 ное 12:40MIJALNICI

Се продаваат 2 специјално лиени мијалници комплет со чешми и рамка од...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

06 ное 12:39Tus kabini / туш кабини

Се продаваат повеќе полукружни туш кабини (пластични) со димензии 90х...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

06 ное 12:39Cesma so protocen bojler - MUHLER Germany

🚰 Најнови проточни чешми MUHLER од 1.900 ден🔝075 787 437 📲 за нара...


2.050 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

07 јул 09:22PRODAVAM OGLEDALO ZA VO BANJA!

ПРОДАВАМ ОГЛЕДАЛО ЗА ВО БАЊА.


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Огледало

21 јун 01:40Plocki marazzi

Prodavam zidni plocki marazzi 24m2 Cena 50eur m2


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 мај 17:25Xhakuziii

Xhakuzito e vo. Odlicna sostojb Dimenzii : 160 so 95 cm Za poveke i...


5.000 МКД
или предлог цена
06 апр 00:02Prodavam Kada

Kadata ne e mnogu upotrebenaa. Dimenzii:1.70 so 70 cm. Za poveke in...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

06 апр 00:01Tus kabina \ Туш кабина

Се продаваат повеќе туш кабини (керамички) со димензии 80х80 со и бе...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

10 фев 13:15Бојлер / Bojler

Се продаваат бојлери 80 литарски Леов. Еден хоризонтален и еден верти...


2.400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

10 фев 13:15Cesma so protocen bojler - MUHLER Germany

НАЈНОВ МОДЕЛ💧Muhler-квалитетни, штедливи чешми за кујна со проточен ...


2.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

27 дек 19:31Protocen bojler za kujna (ziden) - ELDOM MIX

🚰Економичен проточен бојлер за кујна (ѕиден)➡️ 3.5 KW - 3600 ден /...


3.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

16 окт 08:49Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам