Гази Баба
                   
5786 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Leon FR 2013 god 1.4 TSI 140 ks

Benzin Full Oprema 140 ks 2013 god 212000 km Ekstra!!!! Uvezen...


12.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

24 мај 18:54Промовирано

BMW X-6 XDrive 30 D 2011

BMW X6 XDrive 30d facelift God 2011 / Km 220’000 Ks 245, Euro 5 Inf...


22.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

20 мај 16:35Промовирано

Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија, - прв ...


33.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
36.000 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Opel corsa 2011 EcoFlex

Se prodava Opel Corsa EURO 5 2011 godina maksimalno socuvana Napraven...


4.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:46Aprilija Rsv1000 factory

Motorot pali raboti ama tropka nesto vo masinata ,zatoa e taa cena.sa...


3.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:46Delovi za Ford Mondeo MK3

Prodavam polovni delovi za Ford mondeo 2.0 tdci


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:40SEAT IBIZA 1.9 TDI - 2009 god.

-- SEAT IBIZA 1.9 TDI - '09 God. -- Motor 1.9 TDI - 77kw = 105KS Men...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:31aux bluetooth

vidi sliki


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:21Fiat punto pali vozi so 1000ce plin pominuva 250-300km

koliceto e extra funcionira se tip top potrosuvackata na gorivo mu e...


899 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:20VW GOlF 7 1.6 TDI bluemotion 2013 god kako nov

Kontakt Telefon: 075-356-000 VW GOlF 7 1.6 TDI bluemotion 2013 god k...


11.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:17Fiat punto Evo 1.3 m-jet 2010 god euro 5

..


4.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14Mercedes-Benz S 350 bluetec panorama

kolata e vo odlicna sostojba so realni km moze proverka vo ovlasten...


51.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14Fiat fiorino 1.3 mjet odlicna sostojba

Fiat Fiorino 1.3 mjet (Euro4) Uvoz od Holandija 🇳🇱 Voziloto e 2...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14Seat Ibiza 1.2 TDI EcoMotive "11

Seat Ibiza 1.2 tdi EcoMotive Uvoz od Holandija Voziloto e 2011 ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14PEUGEOT 308 - 1.6 HDI - LION EDITION

- PEUGEOT 308 1.6 HDI - Lion Edition - Motor 1.6 Dizel - 110KS Menu...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14SEAT IBIZA 1.9 TDI

-- SEAT IBIZA 1.9 TDI - '08 God. -- Voziloto e doneseno od Germanija...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14SEAT IBIZA 1.9 TDI

-- SEAT IBIZA 1.9 TDI 🇨🇭 🇨🇭 - '09 God. -- Voziloto e doneseno od...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14AUDI A6 3.0 TDI

- Audi A6 3.0 TDI - 2011 GOD. 🇨🇭🇨🇭- - Motor 3.0 TDI - 204 KS - M...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:13MERCEDES BENZ C200 CDI CH

-MERCEDES BENZ C200 CDI AVTOMATIK - 🇨🇭🇨🇭 Motor 2200 cm3 Menuvac...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:13Peugeot 207 1.4 HDI 2007 god. full oprema kako novo

Kontakt Telefon: 075-356-000 Peugeot 207 1.4 HDI 2007 god. full opre...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:12VW GOLF 6 1.2 TSI 2010 god. Neuvezuvan

Kontakt Telefon: 075-302-111 VW GOLF 6 1.2 TSI 2010 godina Neuvezuva...


5.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:11Honda Delovi

Delovi civik akord prelude hrv legend ... Motori 1.4 1.5 1.6 2.0 3.5


1 €
или предлог цена
Денес 11:02GLAVA OD FORD MONDEO 1.8 TD. 94G.

GLAVA BEZ VETILI I BREGASTA ISPRAVNA SO GREACI ZA FORD MONDEO 1, OD 9...


40 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
50 €
Денес 10:56" OZ " Bandazi 18 so gumi Dunlop M+S 255/55/18

prodavam bandazi OZ 8J x 18 H2 made in italy komplet so gumi DUNLOP...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:47Polovni delovi za VW Golf 5/6 Passat Vw Up Buba Polo Touran

Polovni delovi za Volkswagen VW Golf 5 1.9TDI VW Golf 5 2.0TDI VW G...


1 €
или предлог цена
Денес 10:45Bandazi Felni Audi Volkswagen VW

Bandazi felni za Audi i Volkswagen 255/35 r20 077 870 547


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:44Kompresori za klima VW Audi Seat

Kompresori za klima AUDI Volkswagen Seat 077 870 547


1.234 МКД
или предлог цена
Денес 10:44Polovni delovi za Fiat Bravo Punto Evo Panda Brava

Polovni AvtoDelovi za: Fiat Bravo 1.9JTD Fiat Panda 1.2 Fiat Brava 1...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:44Polovni avto delovi za Ford Fiesta Focus

Komplet polovni avto delovi za Ford Fiesta 1.4 TDCI, Ford Focus 1.8 T...


10 МКД
или предлог цена
Денес 10:44Polovni avto delovi za Mercedes A180D C220 CDI

Polovni avto delovi za Mercedes A180 CDI Model 2007 Karoseriski delo...


10 МКД
или предлог цена
Денес 10:445x100 r15.. IBIZA.. POLO

5x100 r15 Celicni bandazi, zdravi i pravi.. Bez ostetuvanja... Izvad...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:40CITROEN C3 1.4 HDI - KAKO OD SALON SOCUVAN

CITROEN C3 1.4 HDI - ATTRACTION 2014g 50kw - 68ks OPREMA.. ABS, ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:40Man tgl 12.180

Godina 2007 Sirina 2.50m Visina 2.50m Nosivost 6tona Vo odlicna s...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 10:35KANALIZACIJA PROBIVANJE JAMI CISTENJE

PROBIVANJE NA KANALIZACIJA VO FIRMI DOMOVI STANOVI SO PRITISOK VO...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 10:35CISTERNA ZA VODA I KANALIZACIJA

POROBIVANJE NA KANALIZACIJA ODVOD CISTENJE SEPTKICKI JAMI NOSENJE TEH...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 10:34MERCEDES C KLASA W202 NA DELOVI

Prodavam delovi za mercedes c klasa w202 redizajn C200 kompresor 19...


1 €
или предлог цена
Денес 10:33Bandazi R18 za bmw serija 1,3

Bandazi 18ki 5x120 8.5j site 4 ne se krivi nitu vareni! Gumi 225/40/1...


399 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
449 €
Денес 10:33patosnici orginal za site tipovi vozila

gumeni patosnici tipski za site tipovi vozila ceski vrven proizvod R...


1.700 МКД
или предлог цена
Денес 10:28Polovni delovi za SEAT LEON 2.0TDI 140ks

Komplet polovni delovi za Seat Leon 2.0TDI 140ks 2008god. Site delovi...


100 МКД
или предлог цена
Денес 10:25Polovni delovi za Audi A2 A3 A4 A6

Polovni avto delovi za Audi A2 1.4TDI Audi A3 1.9TDI Audi A4 2.0TD...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:24Se prodava Kia Ceed 1.6 crdi dizel cela godina Registrirana

Kia Ceed 2008 godina 1.6 crdi so 147.000km ➡️147.000 km ➡️1.6 cr...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:20SEAT LEON 1.6TDI 2013GODINA

Se prodava Seat Leon 1.6TDI 77KW uvezen od Germanija so kompletno sre...


9.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:20Zimski gumi SAVA ESKIMO

Prodavam Top zimski gumi Sava escimo 195/65 R15 komplet so aluminski ...


130 €
или предлог цена
Денес 10:16Страна 1 од 145

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам