Карпош
                           
8995 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

25 сеп 19:58Промовирано

Најлуксузниот стан во Скопје - комплетно наместен

Се продава нов и наместен луксузен стан од сопственик во Тафталиче, н...


300.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

03 окт 13:27Промовирано

Магацин (деловен простор) 300м2+двор+две куќи за канцеларии

Се продава магацин 300м2 со две куќи за канцеларии на парцела од 850м...


385.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 14:39НОВ ОГЛАС
Промовирано

ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов ОДЛИЧЕН стан во Карпош 4 kaj Шартекс близу City...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:07СЕ ПРОДАВА стан

Се продава стан во Карпош3-Лептокарија,веднаш спроти градинка О.Никол...


94.000 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
94.250 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:57Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:28Se Izdava Deloven Prostor 130m2 so 110m2 terasa

Sifra> 22363 Se izdava zaseben Deloven Prostor od 130m2 + 110m2 te...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 18:21Prazna kukja za kancelarii 315m2 Taftalidze-Mlecen

SIFRA 23056 Se izdava prazna kukja Taftalidze -Mlecen, so vkupna k...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:21Ilindenska Karposh Deloven Prostor / Dukjan

Se prodava deloven prostor / dukjan vo Karposh 4 so Izlez na Ilindens...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:13  НОВ ОГЛАС

Dukjan / Deloven Prostor Karposh Ilindenska

Se prodava deloven prostor / dukjan vo Karposh 4 so Izlez na Ilindens...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 18:11СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1- ВЕРО 2

ШИФРА: 1991S ЦЕНА: 300.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава чет...


300.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:05  НОВ ОГЛАС

Se izdava cetvorosoben sprat ok kuka vo Kozle

Se izdava cetvorosoben sprat od kuka vo Kozle,koj se sostoi od golema...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:53ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Карпош !

ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Карпош КАЈ МИ-ДА. поседува 130...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:19Se prodava kukja vo gjorce 2

Se prodava kukja vo gjorce 2 Kujna so trpezarija, dve sobi, ogromna ...


100.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:16MAGACINSKI PROSTOR VO VIZBEGOVO

ШИФРА 6107 Импулс недвижности ви нуди за идавање Магацински Простор ...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Денес 17:03  НОВ ОГЛАС

Ekskluziven stan vo Kozle 153 m2

Ексклузивен стан/цел кат од зграда, на 2-ри кат од 3 ката, на атракти...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:53  НОВ ОГЛАС

PLAC STENKOVEC 1664M² MOZNA ZAMENA ZA KOLA BMW AUDI MERCEDES

📍 Plac vo Stenkovec nad Vizbegovo 1664m² pozadi carinski sklad, plac...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:47Izdavam garaza vo karpos 2

Super lokacija, odlicni uslovi. Ve ocekuvame!!!!


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Денес 16:40Се издава дуќан во Карпош 1

Издавам дуќан ,12 m2 во населба Карпош 1 кај Електромашински Факултет...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 16:12ДАРМА ДОМА издава нов стан во Хром!

ДАРМА ДОМА агенција издава нов стан од 55м2 во Населба Хром одма спро...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:05ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во Аеродром кај Железничка !

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром кај Дим Маркет, близу Нова Жел...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:02ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН стан во Дебар Маало

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Дебар Ма...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:02NOV PRAZEN 44m2 DVOSOBEN VO KOZLE

sifra 21397 Se izdava nov prazen stan 44m2 na prizemje vo Kozle ka...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:56Stan vo Karpos 4 57m2 so 1 spalna renoviran

Се продава стан во Карпош 4 кај Зур Маркет 57м2 со тераса на 1/4 кат ...


77.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:54  НОВ ОГЛАС

Stan vo Karpos 3 59m2 so 2 spalni renoviran

Се продава стан во Карпош 3 во близина на ОУ Лазо Трповски 59м2 без т...


76.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:52  НОВ ОГЛАС

Se izdava nov namesten stan 63m2 vo BISI Karpos Taftalidze 1

▪️ шифра: J145 ▪️ Се издава нов наместен стан ▪️ Квадратура: 63м2 ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:46  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Центар kaj Жена Парк, поседува...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:45Se prodava namesten stan 105m2 vo Taftalidze 1

▪️ шифра: J327 ▪️ Се продава наместен стан ▪️ Квадратура: 105м2 ▪️...


175.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:44  НОВ ОГЛАС

Se prodava renovirana kuka od 167m2 Taftalidze 1

▪️ шифра: J329 ▪️ Се продава реновирана и полунаместена куќа ▪️ Ква...


230.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:41  НОВ ОГЛАС

Se prodava namesten stan 54m2 vo Karpos 4

▪️ шифра: J332 ▪️ Се продава наместен стан ▪️ Квадратура: 54м2 ▪️ ...


56.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:37  НОВ ОГЛАС

Kupuvam ili baram da iznajmam garaža vo Karpoš 3.

Kupuvam ili baram da iznajmam garaža vo Karpoš 3. 072236149 07223...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Денес 15:34Se izdava przen 70m2 za kancelarii Mlecen-Taftalidze

sifra:12285 Se izdava renoviran prazen cetirisoben stan od 70m2 v...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:20Стан во Козле 75м2 со 2 спални ком.наместен

ш.35716 Се продава стан во Козле, 75м2 на 3/3 кат со мали косини, 2 ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:15  НОВ ОГЛАС

Реновиран стан 59м2 во Карпош 3 со 2спални

ш.35754 Се продава реновиран руски стан во Карпош 3, 59м2, на призем...


76.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:07  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Црниче !

Дарма Дома издава нов стан во Црниче, кај Баба Цана, наместен со нов ...


520 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:57IZDAVAM STAN 44 M2 KOZLE SPROTI KAM MARKET

IZDAVAM STAN 44 M2 KOZLE SPROTI KAM MARKET, PRAZEN, PRIZEMJE POGODEN ...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:52Магацин (деловен простор) 300м2+двор+две куќи за канцеларии

Се продава магацин 300м2 со две куќи за канцеларии на парцела од 850м...


385.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 14:39  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Карпош !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан вo Карпош 2 k...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:36Kuka vo Trnodol

Izdavam sprat od kuka vo Trnodol 100m2 na prizemje so sopstven vlez ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:32ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава луксузен стан во Карпош 4 кај Шартекс, поседува 65 ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:57Namesten dvosoben 50m2 Taftalidze 1

sifra 23194 Se izdava nameste dvosoben so edna spalna so bracen le...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:48Se izdava 55m2 stan,karpos 4,do Vardar,ubav pogled

Se izdava 55m2,dvosoben stan,kujna,trpezarija dnevna,spalna,kupatilo ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:42Дуќан на Теодосиј Гологанов 190м2

Се продава дуќан 190м2 на Теодосиј Гологанов (Иво Лола Рибар) на 20м ...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 13:26  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 225

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам