Гевгелија
                   
973 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MITSUBIHI PAJERO SPORT 2.5 TD

Pajeroto e vo besprekorna sostorba registrirano do 7 mi mesec naprave...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:47Промовирано

Opel Signum 3.0 cdti

Opel Signum 3.0 cdti ✅Automatic menjac odlicen ✅Parking senzori nap...


1.600 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:27BMW X5 M

BMW X5 X-drive M paket full -PANORAMA krov -Kozen enterier -Hea...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:30HONDA VARADERO 1000

SE PRRODAVA Honda Varadero1000 PGM-FI !!! Registriran so zelen kart...


6.190 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 20:30Infiniti aktiven vufer

Infiniti aktiven vufer 1500w so pojacalo idealen za vo kola ne zafak...


Вчера 20:30AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA ORGINAL 2 KLUCA SO DALINSKO GR...


11.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:29PEUGEOT 207CC 1.6 HDI CABRIO

Se prodava peugeot 207cc 1.6 HDI Mnogu ekonomicen avtomobil So real...


5.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:29NISAN NAVARA

Djipot e vo odlicna sostojba. Javuvanje na sledniot broj 075/457...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:59OPEL CORSA 1.3 CDTI 6 BRZINI ODLICNA

Voziloto e vo perfektna sostojba. Kompletno servisirano i smeneto se ...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:11SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 EKSTRA

Se prodava opel corsa 1.3 disel ecoflex 75ks odlicen motor registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 16:22Opel Omega 2.5 tdi

Se prodava opel omega kolata ima solidni gumi prednite se novi,ulje s...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Shlep servis 24/7 TEL 070238094

Shlep servis 070238094


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

Вчера 13:00VW GOLF

VW GOLF VI 2.0 TDI--81KW--110KS--EURO 5 -- 2009 GODINA ORIGINALNI 220...


8.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.600 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00BMW 116D 2.0

Se prodava BMW 116D 2.0, pominati realni 212.560 km


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00MITSUBIHI PAJERO SPORT 2.5 TD

Pajeroto e vo besprekorna sostorba registrirano do 7 mi mesec naprave...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Bandazi 15ki 5×112 VW

Aluminski bandazi 15ki 6J 5×112 za VW bez gumi


Вчера 12:57Bandazi 16ki 5×100 ET42 AUDI VW

Bandazi 16ki 5×100 ET42 6.5J AUDI VW


250 €
или предлог цена
Вчера 12:57Bandazi 15ki 5x112 VW ET50

Bandazi 15ki 5x112 VW ET50


200 €
или предлог цена
Вчера 12:56Bandazi 15ki Lk5x114.3 67.1 ET40 Mazda, Ford

Bandazi 15ki Lk5x114.3 67.1 ET40 Mazda,Honda, Ford


250 €
или предлог цена
Вчера 12:56Bandazi 16ki 5x108 ET48

Bandazi 16ki 5x108 ET48


250 €
или предлог цена
Вчера 12:56Bandazi 15ki 5x110 Opel ET38

Bandazi 15ki 5x110 ET38 6.5Jx15H2 Opel


250 €
или предлог цена
Вчера 12:56Bandazi 15ki 5x112 VW Golf7 ET38

Bandazi 15ki 5x112 VW Golf7 ET38 so gumi CONTINENTAL DOT 5519


Вчера 12:56Bandazi 14ki 5x100 VW ET35

Bandazi 14ki 5x100 VW ET35 Gumi Tigar 175.65R14 DOT2922


Вчера 12:56Zimski gumi 205.55R16

Zimski gumi 205.55R16 DOT 2921


140 €
или предлог цена
Вчера 12:55Gumi 215.65R16

2xNOKIAN 215.65R16 2xPIRELLI 215.65R16


100 €
или предлог цена
Вчера 12:55Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:47VW Passat 2.0 Avtomatik

Se prodava Passat Avtomatik 2.0 170hp 2006g. Passatot go poseduvam...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:02OPEL VECTRA 1.7 TD isuzu ''95 - registrirana

Opel Vectra 1.7 td isuzu motor 82ks 1995 god registrirana do 10/2023....


999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:22FORD C-MAX 1.6 TDCI 110KS. 2009GOD.

FORD C-MAX 1.6 TDCI 12TI.2009GOD. VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA PLATE...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 06:26GOLF 5 1.6 FSI 116KS 6 BRZINI 175000

GOLF 5 1.6 FSI 116KS. 6 BRZINI 2004/5 GOD. FUUL OPREMA KLIMATRONIK ...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 06:26FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET 2008 GOD. VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA N...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 06:26Opel tigra

Info: 077528507


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Гевгелија

Автомобили

04 фев 20:50Се продава трактор тома винкович

Се продава трактор тома винкович 521и приклучна механизација во добра...


1 €
или предлог цена
04 фев 20:04SETRA 417HDH

Setra 417 HDH vo Top sostojba,so 59+1+1sedishta, 1999 godina,Menuvac ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автобуси

04 фев 17:56Opel Vectra 2.0dti 74kw NEMA DOK pali vozi

Se prodava Opel Vectra 2.0dti 74kw 2000godina NEMA DOKUMENTI pali v...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 16:13Opel Vectra 1.6benz plin ats FABRIKA

Se prodava Opel Vectra A 55kw 75ps 1994godina Registracija do 20...


1.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 14:30Mашина за чистење под / Masina za cistenje pod

Mашина за чистење под Мерк-Ice Тип-I18b i18B е машина за автоматск...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

04 фев 14:16Passat

Pasat 1.9 tdi vo dobra sostojba.Mozna zamena.Kontakt tel:078-666-020 ...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 10:35Audi A4

Audi a4 maksimalno zacuvano so 2 kluca.Moze i zamena kontakt tel:078-...


9.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 10:28POLOVNI DELOVI

POLOVNI ISPRAVNI DELOVI ZA KAWASAKI KLE 500 A MOZE I CELO BEZ REZERVO...


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

04 фев 10:13VW TOUAREG 3.0 TDI - 2012

SE PRODAVA VW TOUAREG -MOTOR 3.0 TDI -GODINA NA PROIZVODSTVO 2012 ...


10.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 €
Гевгелија

Автомобили

04 фев 09:38Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам