Кавадарци
                   
158 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DDR 3 1600mz CL9 Desktop memorija

Patriot VIPER 8GB kit 2x4GB DDR3 1600mhz PV38G160C9KBL DIMM GAMIN...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 11:31ASUS ROG GL752vw 17,3 inch Full HD

Processor: Intel I5 6300HQ 2,3ghz Graphic: Nvidia gtx960 2gb DDR5 HDD...


20.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 21:48PC gamer Kompjuter

Motherboard: ASUSTEK P8H67-M EVO (LGA1155) Procesor: Intel I5 3550 3...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Вчера 21:48PC Kompjuter

Kompjuterot e vo odlicna sostojba. Pc Delovi: -Graficka: GT-630...


10.000 МКД
или предлог цена
15 авг 15:08Laptop HP EliteBook 850 G1 PRODAVAM!!!

Laptopot e kako nov,bez zabeleska!


250 €
или предлог цена
15 авг 12:51STN-39 Моќни блутут Слушалки

FLASH DEAL!!!! ЗА САМО 1099 ДЕН!!!! (Достапност само 2 парчиња на таа...


1.099 МКД
или предлог цена
14 авг 14:26XBOX 360 slim KOMPLET

XBOX 360 SLIM -3 joystick -kinekt senzor -mnogu igri na CD i HDD Cena...


120 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

12 авг 20:16Kuleri za graficki 95mm za RX570/580/590

Web strana link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=705 Radi...


700 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Mining Bitcoin Hardware

12 авг 15:47Se prodava volan Logitech G920 + Shifter

Se prodava Logitech g920 + Shifter, zaedno so kutija i garancija. Moz...


12 авг 15:38MOMO Logitech Volan

Momo Logitech vo ispravna sostojba malku koristen barajte me na Viber...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
12 авг 12:51Laptop HP TouchScreen 15,6

Se prodava laptop HP so ekran na dopir 15,6 inci. Procesor - Intel ...


450 €
или предлог цена
11 авг 13:48Prodavam nov Alcatel joy tab 2

Prodavam nov Alcatel joy tab 2


3.900 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Таблети

09 авг 19:10AMD Ryzen 7 5800x —NOV—

Се продава нов процесор Ryzen 7 5800x,потполно нов воопшто не користе...


09 авг 16:28Asus x540 tastatura nova

Asus x540 nova tastatura Info viber 077921808


1 €
или предлог цена
07 авг 02:50Nova tastatura g480 lenovo

G480 lenovo nova tastatura Info viber 077921808


1 €
или предлог цена
07 авг 02:48Printer Xerox nov ne koristen

Printer Xerox,nov voopsto ne koristen,se prodava bez toner,printa vo ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 МКД
03 авг 01:49Apple iPad Air 4th Generation

+ Apple Pencil 2nd Generation White + Apple Smart Folio Green -Apple...


630 €
или предлог цена
Кавадарци

Таблети

02 авг 17:05Linksys WRT54G

Connectivity Technology Wi-Fi Brand Linksys Control Method App ...


1.200 МКД
или предлог цена
02 авг 16:28WIFI EXTENDER TPLINK RE200 DUAL BAND

Tplink AC750, RE200 dual band 2.4ghz I 5ghz extender so ethernet I wi...


1.200 МКД
или предлог цена
02 авг 16:22ДЕСКТОП КОМПЈУТЕРИ ЗА ФИРМИ "LENOVO" 23 инчи Екран

Се продаваат 4 Десктоп компјутери марка LENOVO , погодни за работа за...


15.000 МКД
или предлог цена
31 јул 20:49Macbook Pro 15 16GB 250GB 2018 - Touchbar

Лаптопот е купен лично, нов од Америка NYC. MacBook Pro (15-inch, 2...


1.799 €
или предлог цена
25 јул 17:55HP Kompijuter

HP brendirano Kuciste max ram do 32 gb Graficka GeForce GT 630 ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
20 јул 21:09Laptop DELL Inspirion 15 (SSD-i3 procesor)

Se prodava laptop DELL Inspirion 15 (SSD-i3 procesor) vo super sostoj...


10.500 МКД
или предлог цена
15 јул 09:00Fujitsu Lifebook A Series i5/8GB/1TB kompletno instaliran

Se prodava kompletno instaliran i sreden laptop Fujitsu Siemens. Pro...


9.000 МКД
или предлог цена
09 јул 11:36Laptop HP i7/6GB/500GB

Se pordava laptop HP kompletno instaliran so Windows 7 i sreden od Ni...


9.900 МКД
или предлог цена
09 јул 11:35Laptop Toshiba Satellite C850D drzhe baterija

Laptopot moze da se vide vo Ni-Com Trejd Kavadarci prodavnica i servi...


12.000 МКД
или предлог цена
09 јул 11:35Prodavam procesor socket AM-2 so kuler spire sleave bearing

Kuler i procesor vo odlicna sostojba.


500 МКД
или предлог цена
30 јун 15:39Graficka 7300GT 512MB / Ram Ddr2 2GB/512GB / Pentium D295

Graficka karta 7300GT 512MB DDR2 Ram DDR2 2GB RamDDR2 512MB Proces...


500 МКД
или предлог цена
28 јун 23:54Tp-link tl-wr743nd

Ruterot e vo ispravna sostojba


300 МКД
или предлог цена
28 јун 23:54Hp pavilion dv9700 za delovi moze i cel

Hp pavilion dv9700 za delovi moze i cel povece info na brojot 0767376...


2.000 МКД
или предлог цена
25 јун 09:41rx6600 graficka vga gigabyte radeon

graficka gigabyte rx 6600 8gb ram so tri ventilatori vo odlicna sost...


18 јун 18:43Ducky One 2 SF

Se prodava testatura Ducky One 2 SF. Koristena e 1 den.


13 јун 21:25Web kameri

Web kameri na golemo i malo Extra kavalitet -078/408-208


400 МКД
или предлог цена
13 јун 07:55Процесор / Procesor Intel Core 2 Duo T6400 2.00GHz 2M/800

Се продава процесор Intel Core 2 Duo CPU T6400 2.00GHz 2M/800 AW80577...


500 МКД
или предлог цена
10 јун 21:56РАМ меморија SAMSUNG 2GB DDR2 663MHz / RAM memorija

Се продава RAM меморија за лаптоп SAMSUNG 2GB DDR2 663MHz Телефон:...


800 МКД
или предлог цена
10 јун 21:56DVD-RW Hitachi / DVD RW / CD ROM / DVD ROM / Rezac / Режач

Се продава Hitachi DVD-RW за лаптопи. Одлично сочуван. Телефон: 07...


400 МКД
или предлог цена
10 јун 21:56Се продаваат половни Компјутери

Се продаваат половни Десктоп Компјутери со следниве компоненти. Пр...


1 €
или предлог цена
08 јун 15:05Mac air 2014 13.3 inch

Ispraven vo super sostojba Mac air 8gb ram , i5 4th generation , 250G...


480 €
или предлог цена
26 мај 17:45Delovi za laptop asus hp lenovo

Ima hard diskovi 160 320 500 gb Ram memorija Procesori i3 I drugi de...


11 МКД
или предлог цена
25 мај 10:06Volan Genesis Seaborg 350 odgovara za pc/ps4/ps3/xbox/

Veb strana link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=30 ALWA...


22 мај 16:02Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам