Подкатегорија:
                   
50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AMD Ryzen 7 5800x —NOV—

Се продава нов процесор Ryzen 7 5800x,потполно нов воопшто не користе...


09 авг 16:28DDR 3 1600mz CL9 Desktop memorija

Patriot VIPER 8GB kit 2x4GB DDR3 1600mhz PV38G160C9KBL DIMM GAMIN...


1.300 МКД
или предлог цена
03 авг 21:41Printer Xerox nov ne koristen

Printer Xerox,nov voopsto ne koristen,se prodava bez toner,printa vo ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 МКД
03 авг 01:49WIFI EXTENDER TPLINK RE200 DUAL BAND

Tplink AC750, RE200 dual band 2.4ghz I 5ghz extender so ethernet I wi...


1.200 МКД
или предлог цена
02 авг 16:22Prodavam procesor socket AM-2 so kuler spire sleave bearing

Kuler i procesor vo odlicna sostojba.


500 МКД
или предлог цена
30 јун 15:39Graficka 7300GT 512MB / Ram Ddr2 2GB/512GB / Pentium D295

Graficka karta 7300GT 512MB DDR2 Ram DDR2 2GB RamDDR2 512MB Proces...


500 МКД
или предлог цена
28 јун 23:54Tp-link tl-wr743nd

Ruterot e vo ispravna sostojba


300 МКД
или предлог цена
28 јун 23:54rx6600 graficka vga gigabyte radeon

graficka gigabyte rx 6600 8gb ram so tri ventilatori vo odlicna sost...


18 јун 18:43Web kameri

Web kameri na golemo i malo Extra kavalitet -078/408-208


400 МКД
или предлог цена
13 јун 07:55Процесор / Procesor Intel Core 2 Duo T6400 2.00GHz 2M/800

Се продава процесор Intel Core 2 Duo CPU T6400 2.00GHz 2M/800 AW80577...


500 МКД
или предлог цена
10 јун 21:56РАМ меморија SAMSUNG 2GB DDR2 663MHz / RAM memorija

Се продава RAM меморија за лаптоп SAMSUNG 2GB DDR2 663MHz Телефон:...


800 МКД
или предлог цена
10 јун 21:56DVD-RW Hitachi / DVD RW / CD ROM / DVD ROM / Rezac / Режач

Се продава Hitachi DVD-RW за лаптопи. Одлично сочуван. Телефон: 07...


400 МКД
или предлог цена
10 јун 21:56Baterija za UPS 12V 7AH

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=103 Baterija za USP...


1.200 МКД
или предлог цена
19 мај 09:36Netgear Powerline 85 adapteri

XET1001 Adapteri za prenesuvanje internet preku struja.


1.000 МКД
или предлог цена
02 апр 14:35Napojuvanje Matrix 700 w

Napojuvanje Matrix 700 w ispravno


500 МКД
или предлог цена
28 мар 17:45Глувче Banda 172 black Wireless

- Нови и неотпакувани погодени за секаква намена, канцеларија, гејмин...


14 мар 15:30Intel I7-7700HQ

Se prodava procesor od laptop Asus ROG GL553VE Intel I7-7700HQ 4 c...


1 МКД
или предлог цена
28 дек 19:16LED Dispaly 15.6 - HD+ (1600x900)

Se prodava nov neupоtrebuvan LED display LTN156KT02 rezolucija HD+ (1...


2.000 МКД
или предлог цена
25 дек 22:16TONER CANON FX10

TONER CANON FX10 I-SENSYS/ MF4000/4100/4200/4300/4600 Series


26 окт 09:38TONER CF283A/ТОНЕР CF283A

TONER CF283A/ТОНЕР CF283A HP LASER JET pro mfp 127/128


26 окт 09:30TONER CE278A/ТОНЕР CE78A

TONER CE278A/ТОНЕР CE78A: HP LASER JET P1566/P1567/1568/P1608/...


26 окт 09:27WiFi USB Adapter

** ПРИСТИГНАТА Е НОВАТА ЗАЛИХА ОД ПРОИЗВОДОТ! Со статична антена: ...


249 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:08Toneri, drum za razni modeli na printeri vo Ni-Com

Imame toneri , drumovi, boi za printeri za razni modeli. Brother, HP...


31 авг 10:13Глувче Fantech T532

Општи карактеристики: Model: T532 Type: Mouse Features: Gaming Co...


12 јун 20:13Купувам Етериум\Kupuvam Etherium

Откупувам Etherium и други крипто валути Цена по договор Цена по до...


100 МКД
или предлог цена
01 апр 16:56НОВ ОРИГИНАЛЕН тонер а CANON GPR-18

Продавама 2 ОРИГИНАЛНИ CANON тонери модел GPR-18 за CANON принтер/фо...


29 мар 11:59Slusalki Philips SHL3070

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=229 Slusalki Philip...


1.390 МКД
или предлог цена
25 фев 10:06napojuvanje real power 500W MS PLATINUM 500 v5

MS PLATINUM 500 v5 ATX 2.31 power supply, total power 500W, passive P...


2.390 МКД
или предлог цена
17 фев 22:45Hartija za printeri 80g A4 Format 500 listovi

500 listovi hartija za printeri 80g Link: https://www.nikomtrade.com...


250 МКД
или предлог цена
17 фев 22:36Monitor 27" Philips 273V7QDSB/00 LED V-Line, Full HD, VGA, D

Гаранција: 12 месеци Picture/Display LCD panel type - IPS technology...


8.250 МКД
или предлог цена
17 фев 15:19LG Monitor 22'' Class Full HD with AMD FreeSync

POWER DC Off Less than 0.3W Type Adapter Input 100-240Vac, 50/60Hz Po...


5.100 МКД
или предлог цена
17 фев 15:16Samsung Full HD Monitor 24" SF354 LED

Гаранција: 12 месеци Screen Size 24 Inches Resolution FHD 1080p Disp...


6.200 МКД
или предлог цена
17 фев 14:09Printer laserski HP LaserJet Pro M15w so mala potrosuvacka

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=613 HP printer so m...


4.590 МКД
или предлог цена
15 фев 13:38Mediacom MIC20 Black - mikrofon za kompjuter

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=452 Fleksibilen mik...


300 МКД
или предлог цена
10 фев 03:05RAM DDR4 KINGSTON 4Gb 2133mhz

malku e koristena. perfektno raboti. Info na viber 070646495


1.200 МКД
или предлог цена
27 јан 08:50HARD DISC EXCEL STOR JUPITER 80GB

Se prodava hard disc exel stor jupiter 80gb sata II 7200RPM


1.000 МКД
или предлог цена
11 јан 14:35Procesor za laptop Core 2 Duo T9550

Na Socket 479 Koristen e odmene i e mn dobar , jas ja smeniv maticnat...


700 МКД
или предлог цена
21 сеп 20:01Procesor Intel i3 - 3250

I3 - 3250 3.50ghz Si raboti bez problem Socket 1155


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 18:27Amd Athlon X3 425

Procesor Amd Athlon X3 425 i kuler rabotat bez problem -Samo procesor...


800 МКД
или предлог цена
14 сеп 01:46Intel Xeon X5550

Prodavam procesor Xeon X5550 8M Cache 2.66Ghz raboti bez prob...


1.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 15:25Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам