339 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам екстра моб - Huawei P40 Lite

Продавам екстра зачуван Huawei P40 Lite, со ниту една гребнатинка, за...


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Денес 13:00Prodavam Honor 9X vo odlicna sostojba

Telefonot e bez maani, maksimalno socuvan. 4GB ram, 128 GB vnatresna ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 20:41iPhone 13 Pro Max

Extra Maximalno zacuvan 13pro Max Sierra Blue so orginalen polnac I k...


889 €
или предлог цена
Вчера 17:34Маска со додатна заштита на камерата, компатибилна со MagSaf

🎨 Бои: Black, Silver 📱 Достапно за: iPhone 11/11 Pro/12/12 Pro/...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Вчера 17:27Проѕирна маска компатибилнa со MagSafe.

📱 Достапно за: iPhone 11 Pro/12/12 Pro/13/13 Pro/14


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
Вчера 17:27Модерна, шарена маска компатибилна со MagSafe.

🎨 Бои: Orange-Yellow, Pink-Red, Blue-Red 📱 Достапно за: iPhone 1...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Вчера 17:27Минималист маска, едноставен стил.

🎨 Бои: Cream White, Rose, Gray 📱 Достапно за: iPhone 11/12/12 Pr...


250 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 МКД
Вчера 17:27Oneplus 11 5g 16/256 (NOVI)

Se prodavaat oneplus 11 5g novi ne aktivirani so 16/256 memorija. Tel...


45.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 МКД
Вчера 16:39Samsung Galaxy S20 plus / S20+ (NOVI)

Se prodavaat novi ne aktivirani samsung galaxy s20 plus so 8/128 memo...


22.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 МКД
Вчера 16:38Xiaomi Mi 11 (Novi)

Se prodavaat novi nikogas ne aktivirani Xiaomi Mi 11. Telefonite se e...


38.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:38OnePlus 9 pro (Novi)

Se prodavaat novi ne aktivinani oneplus 9 pro. Telefonite se so 12/25...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Вчера 16:38OnePlus 10T (Novi)

Se prodavaat oneplus 10t so 16/256gb novi ne aktivirani. Telefonite s...


420 €
или предлог цена
Вчера 16:37Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 128gb novi ne koristen i ne a...


550 €
или предлог цена
Вчера 16:37Samsung galaxy watch 5

Se prodavaat novi ne koristeni samsung galaxy watch 5. Saatite sleduv...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:37Apple Watch Series 7 41mm Green

Se prodava apple watch series 7 green odlicno zacuvan so minimalni tr...


18.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:35  НОВ ОГЛАС

Nekoristen Xiaomi Redmi 9a

Nekoristen Xiaomi Redmi 9a crna boja, vo potpolno fabricka sostojba, ...


4.499 МКД
или предлог цена
Вчера 15:55Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 15:32Samsung A53

Se prodava Galaxy Samsung a53 kupen od telekom pred 5 meseci. So neg...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:50  НОВ ОГЛАС

Златен Број / Zlaten broj 072 66 22 33

Се продава златен број 072 66 22 33 Многу погоден за сопствен бизнис...


Вчера 12:59IPHONE XR 128 GB FABRICKA SOSTOJBA

iPhone XR 128 GB Isto novv Raboti na site mrezi Face ID ✅️ True T...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:19ONEPLUS 7T PRO 8/256

prodavam oneplus 7t pro socuvan so sitni grepki po lajsnite od normal...


12.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:23Otkup na mobilni telefoni - ISPLATA VEDNAS

Otkupuvam novi i koristeni, zdravi i skrseni telefoni. Samsung, iphon...


Вчера 09:22Huawei Y6 2019

Telefonot e vo super sostojba bez maani


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 09:22Prodavam Samsung Galaxy A03s

Telefonot e vo super sostojba, bez tragi na koristenje. Doaga so orig...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 09:22SAMSUNG A04s

NOV NEOTPAKUVAN OD TELEKOM I RABOTI NA SITE MREŽI.


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:25SAMSUNG S7

samsung s7,komplet so kutija i polnac,socuvan kako nov,drzi baterija ...


5.000 МКД
или предлог цена
29 мај 22:07REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


11.000 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
14.000 МКД
29 мај 22:07REDMI NOTE 11 PRO

prodavam redmi note 11 pro socuvan kako nov bez tragi od koristenje,s...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
29 мај 22:07Samsung Galaxy Z Fold 3 5G 12/256gb

Se prodava Samsung Galaxy z fold 3 5g so 12/256gb memorija. Telefonot...


600 €
или предлог цена
29 мај 20:01iPhone 14 128gb ( NOV )

Se prodava iphone 14 so 128gb nov ne koristen. Telefonot e aktiviran ...


700 €
или предлог цена
29 мај 18:34iPhone 13 Pro Max 128gb

Se prodava iphone 13 pro max 128gb skoro kako nov. telefonot e polnet...


900 €
или предлог цена
29 мај 18:11iPhone 13 Pro Max 256gb

Se prodavaat iphone 13 pro max 256 gb. Telefonite se makaimalno zacuv...


950 €
или предлог цена
29 мај 18:06iPhone 13 Pink 256gb ( kako nov )

Se prodava iphone 13 so 256gb. Telefonot e maksimalno zacuvan, nikoga...


40.000 МКД
или предлог цена
29 мај 17:46Samsung Galaxy Watch 5 44mm Graphite ( Nov )

Se prodava nov ne koristen (samo otpakovan) samsung galaxy watch 5 44...


12.500 МКД
или предлог цена
29 мај 17:19Huawei Nova Y90

Se prodava huawei nova y90 so 6/128gb memorija. Telefonot e zacuvan m...


9.000 МКД
или предлог цена
29 мај 17:13Huawei Nova 9 SE ( Kako nov )

Se prodava huawei nova 9 se so 8/128gb memorija. Telefonot e kako nov...


10.000 МКД
или предлог цена
29 мај 17:09Продавам Nokia 1

Телефонот е купен од Техномаркет во 2019 год. и е како нов, не е мног...


2.000 МКД
или предлог цена
29 мај 14:49XIAOMI NOTE 9 PRO

Xiaomi note 9 pro vo odlicna sostojba bez zameni


7.500 МКД
или предлог цена
29 мај 14:03HONOR 8X

se raboti perfektno 29.03.2023 smeneta nova baterija bez zameni


6.000 МКД
или предлог цена
29 мај 14:03Iphone 13 Blue

Iphone 13 blue 128 gb so 100%baterija kupen od telekom kako nov bez n...


39.990 МКД
или предлог цена
29 мај 14:03Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам