2225 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam NOVA BEKO mashina za SUSHENJE

Se prodava nova Beko mashina za sushenje 6kg


5.900 МКД
или предлог цена
Денес 00:14SE PRODAVA GARNITURA

Se prodava zacuvana Garnitura. Ima opcija da se izrotira edniot del z...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:49Nova Bezicna Pravosmukalka

Nova,neuklucena Bezicna pravosmukalka


2.590 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55Nova Bezicna Pravosmukalka Donesena od Svajcarija

Nova,Nekoristena


2.590 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55Husqvarna Nova Kosilka Za Treva Donesena od CH Na Baterii

Husqvarna,nova neuklucena,kosika za treva Kupena vo Svajcarija Rabo...


37.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55Nov Italialjanski Toster MilanToast

Tosterot e nov,vo kutija Made in Italy MilanToast Eden od najdobrit...


18.490 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55Husqvarna Nova Kosilka Za Treva Donesena od Svajcarija

Husqvarna,nova neuklucena,kosika za treva Kupena vo Svajcarija Rab...


43.990 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55Husqvarna Nova Kosilka Za Treva Donesena od CH Na Baterii

Husqvarna,nova neuklucena,kosika za treva Kupena vo Svajcarija Rabo...


37.490 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55NOV TOSTER MILANTOAST MADE IN ITALY

Made in ITALY Tosterot e nov,vo kutija Made in Italy MilanToast ...


18.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:54DRVENA VLEZNA VRATA

Drvene Vlezna vrata 140x 205 so dve krila Golemo I malo


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:34PLASTICNI BURINJA SO KAPAK

Se prodavaat plasticni burinja za prehrana so kapak, od 230 litri. ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:48Komoda, masa

Se prodava, zacuvna,cisto drvo, retro masa, ili mozi kako komoda da s...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:35Satelitska antena

Satelitska antena so 4 oka 1.20m. so resiver


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 21:012 алумински корнизи и 3 пердиња кратки

Се продаваат 3 пердиња кратки едното е 2метра другите 2 се по 1,5мета...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:46Се продаваат трпезариска маса со 6 столици

Се продава трпезариска маса со 6 столици. Масата и столиците се зачув...


32.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
35.000 МКД
Вчера 20:08Се продава клуб маса

Се продава клуб маса користена 1 година 110х60х45 контакт 075 546 407


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:02KOSENJE I CISTENJE NA TREVNI POVRSINI

076-485-708 Bale


1 €
или предлог цена
Вчера 18:43Kotel za parno na nafta Hansa

Kotelot e vo super sostojba,germansko proizvodstvo 42kw.


400 €
или предлог цена
Вчера 18:27  НОВ ОГЛАС

Se podava pettosed mn zdrav i mnogu sochuvan

Pettosedot e vo odlichna sostojba mn malce koristen. Se prodava pora...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:50Se prodavaat 3 novi "cergi"

Novi...voopsto ne se koristeni zaradi ne odgovaranje na dimenzii...Mo...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 17:03Se prodava detski garderober

Rozev detski garderober....dobro socuvan...polovina e so polici...a p...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:03Se prodava detski luster

Poloven detski luster( plafonka)


200 МКД
или предлог цена
Вчера 17:03Se prodavaat 3 parcinja

Se prodavaat 3 parcinja so dimenzii 70 x 100....mnogu malku korist...


650 МКД
или предлог цена
Вчера 17:03Sadoper- kunjski mijalnik

Sadoper -kunjski mijalnik vo okrugla forma Germansko proizvodstvo ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:50Crevo plasticno za voda 8m.

Plasticno crevo za navodnuvane fi 50mm. Dolzina 8 metri.so metalen n...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 16:50Klima Beko

Mn malce koristena 3,5 kw obicna 075227003


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:37Radijatori aluminiumski

Prodavam aluminiumski radijatori Algreta vo super sostojba, vkupno 56...


4 €
или предлог цена
Вчера 16:35Trosed so dve fotelji

Trosed so dve fotelji


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:03Lusteri

Mnogu zacuvani lusteri


750 МКД
или предлог цена
Вчера 16:03Keramidi

Keramidi okolu 2000 parcina


10 МКД
или предлог цена
Вчера 16:03Sporet

Sporet malku koristen


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:03KOTEL I REZERVAR NA NAFTA

Se prodava kotel na nafta vo ispravna sostojba i rezervar za nafta od...


600 €
или предлог цена
Вчера 15:45Se prodava PECKA ELEKTRICNA 4.5kw

Термо печка 4,5kw. Мермерна плоча, метално постоље со тркала и термос...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:22Tepisi tepih EXTRA CENA !!!!

Se prodavaat 2 tepisi krem boja, ovalen dimenzija 100x150cm i pravoag...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:22Drvo na zivotot

Drvo na zivotot cena Vo zavisnost od goleminata visoki do 2.5 metra.


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:54Dograma pvc

Se prodava Pvc dograma 1pvc vrata 220*85cena 7000den 1 prozor 1...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:26Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:45Pravosmukalka 1500w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 15...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:45Prodavam vnatresni vrati polovni

Prodavam vnatresni vrati 6- bez kasi od koj 4-vrati so staklo po cen...


Вчера 12:40Novi lusteri za dnevna soba

Prodavam novi lusteri za dnevna soba i sl. Lusterite se samo postav...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:40Страна 1 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам