Подкатегорија:
                   
213 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nova robot pravosmukalka

Nova ne koristena robot pravosmukalka koja znacitelno go stedi vaseto...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:53RED BULL frizider

Prodavam frizider RED BULL frizider okolu 150 sm visina,zacuvan,vo is...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:12Frizider za tocenje pivo / пиво

Се продава нов и неотпакован фрижидер за точење пиво. Одговараат боци...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:03  НОВ ОГЛАС

Се продава половна машина за шиење

Машината е како нова малку користена, купена од продавницата на Багат...


100 €
или предлог цена
Вчера 22:38GORENJE Машина за перење so INOX kazan

Momentalno e vo rabotna sostojba priklucena na voda i struja Vo dobr...


2.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 МКД
Вчера 20:06Programator-elektronika za Bosch masina za perenje

Programator -elektronika za masina za perenje Bosch


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:56SUSARA CANDY 8kg

susrata e kondezaciska nema potreba od odvod raboti besprekorno 8kg g...


8.000 €
или предлог цена
24 ное 23:08INDESITN-ZA DELOVI

Se prodavabmasina indesit za delovi rasipan e programatorot modelot e...


3.000 МКД
или предлог цена
24 ное 23:08Frzider za zamrzato

Se prodava frizider za zamrznati artikli


10.000 МКД
или предлог цена
23 ное 18:41Калорех шпорет

Се продава шпорет калорех зачуван многу малку користен .


4.200 МКД
или предлог цена
23 ное 18:08se prodava kujnskas vaga do 10 kg

kujnskas vaga do 10 kg neupotrebuvana ispravna


800 МКД
или предлог цена
23 ное 15:00se prodava mini furna na plin , nova neotpakovana

mini furna na plin , nova neotpakovana isto kako na slikata


2.600 МКД
или предлог цена
23 ное 14:13Masina za sienje/ машина за шиење

Се продава машина за шиење како на сликата


21 ное 16:53Bosch Komplet masina za perenje

Komplet masina za perenje za delovi skinata osovina na bubanjot


3.000 МКД
или предлог цена
21 ное 12:25Plotna vgradna zanussi

Ispravna sostojba


1.800 МКД
или предлог цена
21 ное 09:36KOMBINIRAN BOJLER NA DRVA I NA STRUJA NOV

Se prodava kombiniran bojler na drva i na struja od 80 litri so emajl...


17.500 МКД
или предлог цена
21 ное 09:36Se prodava FRIZIDER

Se prodava frizider, so gorna komora za dlaboko zamrznuvanje..


3.000 МКД
или предлог цена
20 ное 21:29Skara

Se prodava skara na kumur, nova ne koristena. Cena po dogovor, za pov...


По Договор
или предлог цена
20 ное 19:37motor za peracka masina Gorenje

Se prodava ispraven elektro motor od masina za perenje Gorenje od po...


1.500 €
или предлог цена
20 ное 18:46Се продава рачна правосмукалка

Се продава рачна правосмукалка,не е многу користена.Лице за контакт Ј...


1.500 МКД
или предлог цена
20 ное 14:21Se prodava frizider

Se prodava frizider Cena 3000 den


3.000 МКД
или предлог цена
19 ное 16:01Motori za Site Modeli na Masini Za Perenje.

Samsung, Whirpool, Siemens, Bosh, Indesit,Gorenje, Beko, LG, Favorit....


35 €
или предлог цена
19 ное 10:36Сервис (Промена на Лагери)

Сервисирање На Лиени Казани Индесит, Аристон, Беко, Бош Вирпул Го...


2.300 МКД
или предлог цена
19 ное 10:35Продавам машина за шиење

-Продавам машина за шиење Csepel 30 (на сликите ). --- Цена 2000 ден...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
18 ное 21:37Itno LEOV kujnsko boljerce

Se prodava kujnsko boljerce Kupen pred 3 godini se prodava poradi pr...


18 ное 20:12Masina za kafe Delimano

Massina za kafe Delimano. Mnogu malku koristena. Sepurce za vrelo mle...


3.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 МКД
18 ное 18:05Frizider star ispraven so mala komora za mraz frinko

Friziderot e ispraven diktova gumicata Modelot e ist kako na slikata


2.500 МКД
или предлог цена
18 ное 11:49Se prodava Kazan za bojler prohrom,

Kazan za bojler prohrom,so edna spirala.80 lit. 072 234 676


1 €
или предлог цена
18 ное 08:21Vgradena rerna i plotna malku koristeni

Vgradena rerna i plotna malku koristeni Cena 7000den


6.000 МКД
или предлог цена
15 ное 20:06Машина за шиење Bagat

Ispravna i malku koristena.


3.900 МКД
или предлог цена
15 ное 16:47Polovni delovi za masina za perenje Whirlpool fl-5053-500

Se prodavat polovni delovi za masina za perenje Whirlpool fl-5053-500...


1 МКД
или предлог цена
15 ное 13:42Masina za sijanje UNION

Prodavam masina za sijanje UNION celosna ispravna so se kutija


4.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
6.000 МКД
15 ное 13:42Aparat za secenje

Se prodava nov neupotreben aparat za secenje na meso i leb


15 ное 11:25KIRBY

Продавам KIRBY правосмукалка со сите додатоци.


500 €
или предлог цена
14 ное 07:52Машина за перење

Поради кородиран бубан машината не е во функција, другите делови се и...


1 €
или предлог цена
13 ное 13:19машина за перење и сушење

машината е во добра состојба


5.000 МКД
или предлог цена
13 ное 13:19Машина за шиење

Машината е нова


5.000 МКД
или предлог цена
13 ное 13:19Masina za mienje sadovi Beko

Se prodava masina za mienje sadovi Beko vo poluispravna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
12 ное 10:07Whirlpool frizider za dlaboko

Se prodava Whirlpool frizider za dlaboko zameznuvanje. Ispraven i vo ...


12.000 МКД
или предлог цена
12 ное 10:07Masina za perenje Eida

Se prodava masina za perenje Eida vo ispravna sostojba.


5.999 МКД
или предлог цена
12 ное 10:07Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам