Македонска Каменица
                   
19 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mengeme star kvalitet

Kontakt 078450831


1.350 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Работилница и Алатник

20 јул 20:58Intermix (Машина за мешање) газирани и негазирани пијалоци

Машина за мешање - подготовка на газирани пијалоци (intermix/интермик...


2.799 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Индустриски машини

15 мар 18:19Машина за полнење на газирани пијалоци

Рорирашка машина за полнење на газирани пијалоци со 24 глави (5.000л/...


2.699 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Производство и Индустриска Опрема

15 мар 18:19Se prodava Masina za Ladno Cedenje Maslo

Se prodava Masina za Ladno Cedenje Maslo . Telefon za kontakt: 070566...


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Индустриски машини

29 јан 09:27Detektor za metal zlato Wave Max III Pro

Професионален детектор за метал Wave Max III Pro работи со мала фрекв...


350 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

05 јан 21:04Lokator za zlato Compass

Compass gold 11 5000den Compass gold 24-400 6300den Compass gold mult...


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

16 дек 08:22Minelab Equinox 800 detektor za zlato

Избор на фрекфенции: 4kHz, 5kHz, 10kHz, 15kHz, 20kHz, 40kHz, Multi Из...


950 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

11 сеп 13:08Minelab Vanquish 540 detektor za metal zlato

Minelab Vanquish 540 Pro Pack 2 сонди, безжични слушалки, батерии на ...


540 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

17 авг 12:073d skener detektor za metal zlato

Комбинација на два уреди: магнетометар и акуметар. Детекторот нуди гр...


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

03 авг 17:09Stolici

Se prodavaat stolici i masi za restoran. stolici 1200den masi 2500den...


1.200 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Дукани и опрема

26 јул 15:39Minelab Equinox 600 detektor za zlato

Избор на фрекфенции: 4kHz, 5kHz, 10kHz, 15kHz, Multi Избор на режими:...


700 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

17 јун 20:30Minelab GPX 5000 detektor za zlato

• MPS, DVT & SETA технологии кои го прават Minelab GPX 5000 најсофист...


3.500 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Електрична и електронска опрема

17 јун 20:29DETECH RELIC STRIKER Detektor za metal zlato

Detech Relic Striker е најдлабокиот VLF детектор. Дизајниран да бара...


700 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

10 фев 11:31Термо тунел за шринк фолија - полуавтоматски

отвор на тунелот (ВхШ): 47х57cm должина на тунелот: 100cm широчина ...


2.999 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Производство и Индустриска Опрема

12 окт 13:23Detektori za metal zlato Wave

Wave A2 Wave Terminator 4 Gl Wave Terminator 4 Gl Pro Wave MaxIII Pr...


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

04 мај 10:23Detektor za metal zlato Wave Terminator GL4

Детекторот за метал Terminator GL4 е специјално дизајниран за да обез...


300 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

11 мар 08:57Detektor za metal zlato Wave A2

Детекторот за метал Wave A2 е погоден за употреба во почви со мала и...


235 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

24 фев 08:07Detektor za metal zlato Wave Terminator GL4 Pro

Wave Terminator GL4pro е специјално развиен детектор за метал, каде о...


320 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

24 фев 08:06Se prodava masina za melenje na kafe

Seprodava masina za melenje na kafe,zacuvana i vo mnogu dobra sostojb...


По Договор
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Електрична и електронска опрема

25 јан 16:23Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам