2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Машина за полнење на газирани пијалоци

Рорирашка машина за полнење на газирани пијалоци со 24 глави (5.000л/...


2.699 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Производство и Индустриска Опрема

15 мар 18:19Термо тунел за шринк фолија - полуавтоматски

отвор на тунелот (ВхШ): 47х57cm должина на тунелот: 100cm широчина ...


2.999 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Производство и Индустриска Опрема

12 окт 13:23Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам