Македонска Каменица
                   
11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Detektor za metal zlato Wave Max III Pro

Професионален детектор за метал Wave Max III Pro работи со мала фрекв...


350 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

05 јан 21:04Lokator za zlato Compass

Compass gold 11 5000den Compass gold 24-400 6300den Compass gold mult...


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

16 дек 08:22Minelab Equinox 800 detektor za zlato

Избор на фрекфенции: 4kHz, 5kHz, 10kHz, 15kHz, 20kHz, 40kHz, Multi Из...


950 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

11 сеп 13:08Minelab Vanquish 540 detektor za metal zlato

Minelab Vanquish 540 Pro Pack 2 сонди, безжични слушалки, батерии на ...


540 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

17 авг 12:073d skener detektor za metal zlato

Комбинација на два уреди: магнетометар и акуметар. Детекторот нуди гр...


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

03 авг 17:09Minelab Equinox 600 detektor za zlato

Избор на фрекфенции: 4kHz, 5kHz, 10kHz, 15kHz, Multi Избор на режими:...


700 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

17 јун 20:30DETECH RELIC STRIKER Detektor za metal zlato

Detech Relic Striker е најдлабокиот VLF детектор. Дизајниран да бара...


700 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

10 фев 11:31Detektori za metal zlato Wave

Wave A2 Wave Terminator 4 Gl Wave Terminator 4 Gl Pro Wave MaxIII Pr...


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

04 мај 10:23Detektor za metal zlato Wave Terminator GL4

Детекторот за метал Terminator GL4 е специјално дизајниран за да обез...


300 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

11 мар 08:57Detektor za metal zlato Wave A2

Детекторот за метал Wave A2 е погоден за употреба во почви со мала и...


235 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

24 фев 08:07Detektor za metal zlato Wave Terminator GL4 Pro

Wave Terminator GL4pro е специјално развиен детектор за метал, каде о...


320 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

24 фев 08:06Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам