Карпош
Подкатегорија:
                   
426 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava dvosed na pustanje

Dvosed star edna ipol godina


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 20:37  НОВ ОГЛАС

Клуб маса - Високо квалитетна дрвена

Се продава високо квалитетена дрвена клуб маса како на сликата. Маса...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 19:33drveno salonsko masice

se prodava masa cisto drvena so staklo(120x60)


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 17:35Prodavam agolna garnitura eko koza/stof

Agol garnitura so sedecki del stof a korpusot eko koza koja se izlupi...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:59Se prodava LAZY BOY fotelja

Се продава Lazy boy фотеља со механизми на спуштање во две нивоа,добр...


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 08:22Kupuvam mebel kako na slikata / купувам мебел

Купувам мебел како на сликата. Значи не ми е потребен антиквитет туку...


1 МКД
или предлог цена
27 сеп 20:28Agolna garnitura....

Prodavam agolna garnitura kombinirana na izvlekuvanje so 6 pernici......


2.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.900 МКД
27 сеп 20:23Klub masa, masiv drvo Jugoexport...

Prodavam klub masa masiv drvo kupena vo Jugoexport...vo sredina stakl...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

27 сеп 20:23NOV TROSED(KAUC)"VIDENOV"SO BOKS

Prodavam,trosed,(kauc) na rasklopuvanje,so boks(sanduk) za skladiranj...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

27 сеп 18:23Plakar

Se prodava plakar zacuvan vo dobra sostojba Se naogja vo Skopje Karp...


3.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 08:163 Stakleni Masi

Se prodavaat dve Tarpezariski Stakleni Masi 180 x 110 x 75 i 165 x 90...


200 €
или предлог цена
- 26 % Попуст
270 €
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

26 сеп 21:06Masa za Kompjuter

Se prodava ubava i prakticna Masa za Kompjuter so dimenzii : 100cm x ...


2.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 21:03Трпезариска маса

Користена трпезариска маса со 4 столици, има и дополнителен дел за зг...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

26 сеп 13:00IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm.


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

26 сеп 11:21GARNITURA

Prodavam garnitura, trosed, dvosed, fotelja. Trosedot i dvosedot se s...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
26 сеп 11:04PRODAVAM KOMODA OD MASIVNO DRVO

Prodavam komoda od masivno drvo,dimenzii 1,80 m visina, 2 m sirina, c...


1 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:41Se prodava ekskluzivna masa masivna

Se prodavna ekskluzivna masa za salon, masivno drvo, dimenzii 170 na ...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

26 сеп 09:08masicka

Se prodava masicka od drvo masivno. Americko proizvodstvo.


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

25 сеп 19:11Komoda klub masa polici

Prodavam komoda so polici i klub masa. Vo odlicna sostojba bez greban...


14.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 23:55Работно биро

Купено пред 4месеца Висина 77цм Должина 140 Длабочина 70


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

24 сеп 23:34kozna garnitura 3+2+1

kozna garnitura 3+2+1 pogodna za antika germanska so drvena konstuk...


1 МКД
или предлог цена
24 сеп 17:22Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

24 сеп 11:11Регал

4-делен регал, помеѓу 2 метри и 30 цм и 2 метри и 50 цм долг, поме...


12.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 18:55Тросед и двосед

Одлично сочувани, Од кои троседот е со механизам за пуштање и двосе...


10.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 18:55Ovcii kozi

Ovcii kozi prirodno krzno


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

23 сеп 16:51Se prodava krevet masa tepisi zakacalka komoda

Se prodava krevet masa tepisi zakacalka komoda i drugo poradi selenje...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

23 сеп 16:41Kozna(кожна) garnitura od MEBLO MAK

Ponudete cena, javete se ke se dogovorime Prodavam Kozna(кожна) gar...


250 €
или предлог цена
23 сеп 11:32Spalna so dusek

Se prodava zacuvana spalna so dusek. Dimenzii 195/155


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

23 сеп 08:59Garnitura

Garnitura, dobro socuvana.


8.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:11Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

22 сеп 20:06Клуб маса од травертин

Клуб маса соделива плоча од травертин со димензија 100 х 60 цм, дебел...


1.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

22 сеп 17:39Комоди, изведба од чисто дрво

Две идентичникомоди од дрво со дискретна орнаментација. Димензија 95...


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:38КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
22 сеп 17:38Тросед - софа

Доплнителен тапацир Димензиите се : Должина 180см Ширина 70см...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

22 сеп 17:38Masa mala, masicka

Dve nali masicki Posebno edna 850 den Dvete 1500


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

22 сеп 17:11Продавам аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура.Секое парче се спојува оделно значи може да...


140 €
или предлог цена
22 сеп 06:43лустери

Продавам три прекрасни луистери за дневна соба во екстра сосотојба.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

21 сеп 08:32Kozna garnitura

Se prodava perfektno socuvana kozna garnitura, mnogu malce koristena....


1.200 €
или предлог цена
20 сеп 13:20Софа и Фотеља Симпо

Продавам Софа Марго без механизам, материјал штоф со димензии 232*8...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
19 сеп 18:51Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам