Неготино
                   
326 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford focus 1.6 dizel

Se prodava ford focus 1.6 dizel 70kw Proizvedena 12 mesec 2011 Kolata...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 ное 08:05Промовирано

Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw registrirano do 12.2022 Poveke info na brojot: 07...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 10:29Saab 9-5 2.2tdi

Saab 9-5 linear 2002 godina motor opel 2.2 na lance 80kw ,klimatronik...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 09:50Seat Cordoba benzin plin

Kolata e od prv gazda,novi 4 gumii, euro kuka,registrirana i zelen ka...


1.250 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 00:00  НОВ ОГЛАС

Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven

Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven mal serv...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 21:08  НОВ ОГЛАС

Mercedes ML brabus motor 4.2

22ki zimski gumi glanc novi Moze i zamena


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 20:25MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g

MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g UVOZENO OD HOLANDIA🇳🇱 Kontakt ...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 17:16BMW 118d

Се продава БМВ 118д Колата е во одлична состојба, доста зачувана,ред...


5.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 12:00Chevrolet Captiva

Kolata e na bugarski tabli napraven golem i mal servis solidni gumi


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 11:25VW SHARAN 2011/12

VW SHARAN 2011/12 2.0 TDI Bluemotion 140 ks 7 sedista MOZNA E ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 10:02PEUGEOT 508 1.6 HDI

Registrirano so zelen karton servisirano dva para bandasi so letni i...


2 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 09:38Delovi fiat punto

Se sto vi treba za fiat punto, *Javete se slobodno na 075 978 717


5 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 ное 23:43Opel Astra 1.7

Kolata e vozena domakinski. Servisirena redovno Donesena e od german...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 ное 21:29Audi A3 2,0

Napraven golem I mal servis ujle I filter smeneti vo menac plocki sm...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 ное 18:50OPEL CORSA 1.0 BENZIN = 1150 EVRA

Registrirana do 11.01.2023 godina. Vo ispravna sostojba. Napraven s...


1.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 ное 18:00VOZILA NA AKUMULATOR

BAGER NA AKUMULTOR = 7000 DEN. KOLA NA AKUMULATOR = 5000 DEN MOTORC...


7 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 ное 17:29Ford S-Max

Kolata e vo extra sostojba so pominat realnii 207000km . Familjarno ...


3.550 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.000 €
Неготино

Автомобили

25 ное 11:04Citroen Xsara 1.9d registrirana

Citroen Xsara .Registrirana do 02/2023.Obicen dizel . Kolata e so kar...


750 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 ное 07:26AUDI A3 2.0TDI QUATTRO

Se Prodava Audi a3 2006 2.0 TDI 170hp Quattro 260.000km Proverka p...


6.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 ное 21:59opel zafira

kolata e v odlicna sostojba.se prodava poradi zaminuvajne vo germanij...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 ное 19:25Audi A4 Avant 2.0tdi 143ks

Се продава Audi A4 Avant 2.0 tdi 143ks CR мотор во перфектна состојба...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 ное 18:45TOURAN - 4300 Evra

ZA POVEKJE INF.JAVETE SE NA TEL.BROJ 071 350 080


4.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 ное 17:54CITROEN C5 HDI

Se prodava CITROEN C5 HDI SE ISPRAVNO SEKOE KOPCE INFORMACII NA T...


1.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 ное 17:53Opel Antara 2.0 CDTI

Se prodava Opel Antara 2.0 CDTI 148hp 2008 god, kolata e vo odlicna s...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 ное 22:20Се прпдава Seat Leon FR

🇨🇭🇨🇭 Seat Leon FR 2.0 170кс 2006 ✅207.000км ✅ Волан со команди ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 ное 20:17Audi A4

Moze zamena


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 ное 14:11Audi 2x S-line Qvatro a4 b7 2.0tdi 140ks Proizvedeno --2008

REGISTRIRANO DO 1.11.2023...✔ Audi a4 b7 2.0 tdi S-line Qvattro  140...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 ное 11:56BMW 735i

Se prodava bmw e65 735i v8 272ks benzin plin Oprema: Shiber Zve...


6.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 ное 08:46Ford focus 1.6 dizel

Se prodava ford focus 1.6 dizel 70kw Proizvedena 12 mesec 2011 Kolata...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 ное 08:05MERCEDES CLS 350 cdi

2011 год 213000 км реални со цела историја во мерцедес Сончев кров ...


24.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 ное 19:35Bmw Grand Coupe 418 D

Bmw grand coupe 418 d registrirana cela godina, redovno servisirana p...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 ное 17:00Mercedes S350 4matic BLUETEC

Модел: MERCEDES S350 BLUETEC 4MATIC Регистрација 27.12.2022 Произве...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 ное 17:00Fiat Brava 1.4 benzin/plin atestiran

Fiat brava 1.4 benzin plin atestiran,59kw, 1996 godina,vo ispravna so...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 ное 14:27VW TOURAN 1.9 so 6 brzini

VW TOURAN 1.9 registriran cela god so zelen karton full oprema serv...


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 ное 14:27Seat Leon 1.9 TDI 2006 godina

Seat Leon vo odlicna sostojba registriran do 07.2023 godina moze da s...


4.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 ное 10:47Се продава Renault Megane 3 1.9dci

Колата е со целосна опрема: темпомат, ограничувач на брзина, назад па...


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 ное 02:58Pezo 607

Full servisirana ..plin atestiran..registracija istecena ...


2.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 ное 14:53Ford puma

Ford puma neatestiran plin


600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 ное 11:46OPEL VEKTRA ZA DELOVI

Se prodava cela na bg brojki vo vozna sostojba info na 070 536 834


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 ное 11:40Porsche Cayenne 3.2

Se prodava Porsche Cayenne 3.2 vo odlicna sostojba bez grepka na nego...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Неготино

Автомобили

21 ное 10:07Renaul Reno megane 1.6

Se prodava vo odlicna sostojba


850 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 ное 09:48Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам