Битола
                           
2774 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

СЕ ПРОДАВА наместен двособен стан, 43м2, со посебна спална соба, днев...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

26 ное 21:48Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Се изнајмува дуќан во старата чаршија во Битола

Деловен простор (дуќан) во централниот дел на старата битолска чаршиј...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

01 дек 10:25Промовирано

se izdava Stan pod kirija

станот има дневна,спална,кујна,трпезарија,купатило,балку дневна соб...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 06:08Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:54SE PRODAVA KUKA VO BITOLA

Се продава куќа во близина на ОУ КОЛЕ КАНИНСКИ на околу 10мин пеш до ...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:10Деловен простор од 140м² во строг центар

Се издава деловен простор во строг центар- на семафорите Стара Болниц...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:42SE PRODAVA KUKA ZAD * UREDO*

>Se prodava kuka vednas pozadi zdravstveniot dom JZU ( UREDO) vo stro...


25.333 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:53Дукан во стара чаршија

Се продава дукан во стара чаршија, подрум, приземје и спрат, секој сп...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 21:52Stan 100m2 350evra M2!!!!!!!!!!!!!

Stan 100m2 x 350e razraboten dukan 30m2 x 350e Vizbi 30m2 x 350e gara...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:43Купувам стара куќа центар

Купувам стара куќа во центарот на Битола. 078307009 Менде.


1.111 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:10Centar Dujkan

Се издава Дуќан во Центаро на градот на улица Никола Тесла погоден за...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 20:48Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
Вчера 19:32Se prodava celosno renovirana kuka

Kuka vo naselba bukovski livadi vo neposredna blizina na avto servis ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:25се издава стан

се издава комплетно реновиран стан во центаро на градо поточно кај т...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:21Prodavam plac 548 m2 Gorno Orizari ili menuvam za avtomobil

Se prodava ili menuva, za lokacija klikni mapa. Javete se ke se do...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:17Се продава куќа на атрактивна локација/Se prodava kukja

Се продава куќа на атрактивна ликација во солидна состојба на ул. Ари...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:05Plac / niva gradsko pole Bitola

se prodava nivata na mesto vikano Kaftandzica pod francuaki grobista ...


10 €
или предлог цена
Вчера 18:44Niva-Ovostarnik

Se prodava niva so 100 koreni aronija 200 koreni loznici-slivi krusi...


4 €
или предлог цена
Вчера 18:31Se iznajmuva soba

Opremena so posebno : Kupatilo Peracka Plinsko Frizider Interne...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Вчера 17:49Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


69 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:37ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР: - Се наоѓа на улица Довлеџик, една од н...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:21Деловен простор во ООУ Стив Наумов

Се издава деловен простор од 100м2 во училишниот двор на ООУ Стив На...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:26Kuka vo Centarot na Bitola

Se prodava kuka vo centarot na bitola komplet renovirana struja voda ...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:51SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 MOZNA ZAMENA ZA STAN SO VASA DOPLATA STANBE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:49SE PRODAVA KUKA

Kuka vo strogiot centar na gradot do mitropolijata so povrshina od 14...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:49Se iznajmuva dukan 25 kvadrati vo carsijata

Се изнајмува дуќан во старата битолска чаршија, покрај реката Драгор ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:23Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Вчера 14:37ПРОДАВАМ ВЕДНАШ В СЕЛИВ СТАН (МОЖИ ЗАМЕНА)

Продавам веднаш вселив стан , наместен со комплет покуќнина на ул.При...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:31Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Дуќани

Вчера 14:27SE IZDAVA DELOVEN PROSOR 250m2

Se izdava deloven prostor od 250m2 vnatresna povrsina i dvorno mesto ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:02SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 50m2

Se izdava ili prodava deloven prostor od 50m2 koj moze da se koristi ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:02KUCA SE PRODAVA

Se prodava kuka na ul.bosko najdovski 48.Juzno orientirana pred nea i...


42.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
46.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:45Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:42Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 13:41Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:03Плац во с. Дихово

Продавам плац 810 м2 во с. Дихово, погоден за викендичка. Плацот е вл...


10 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
15 €
Вчера 13:00СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Хотел Ресторан

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор -приземје 150 m2 ( р...


220.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Нива во с. Поешево, Битолско

Продавам нива од 55000 м2 во атар на село Поешево, Битолско. Цена по...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Zemjodelsko zemjishte 40,000 m2

4 hektari zemja od 3ta klasa Vo blizina na regionalniot pat Bitola L...


3 €
или предлог цена
Вчера 12:53Stanben prostor

Se prodava stanben prostor vo novo izgradena samostojna kukja na dva ...


750 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:53Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:41Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам