Гостивар
                   
2256 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Ducato Maxi

Kombeto e na sopstvenost na privatno lice Registrirano do 13 09 2023


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

21 сеп 15:30Промовирано

Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:18Промовирано

Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Промовирано

Range Rover sport 3.6

Range Rovwr sport 3.6


14.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:13  НОВ ОГЛАС

Viluskar Heli 25 2014 Kubota Diesel

070/326-851 Prodavam Viluskar Heli so Kubota motor -2,5t nosivnost ...


Денес 13:00Odličen RAV 4

Toyota RAV4 2.2 dCat 177HP Kolata e vo odlična sostojba *Motor na lan...


7.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E270 CDI - Elegance - Full Oprema

Se prodava Mercedes-Benz E270 CDI, Elegance, dobro zacuvano. -Full o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Opel Antara 2.0 cdti 4x4 2009

Opel antara 2.0 cdti 2009 god.kupena vo mk Registrirana so zelen kar...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Golf 7 Automatik

Golf 7 DSG 2015 1.6D registriran do 2023 so zelen karton Servisiran...


15.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:59Mercedes-Benz B200

Mercedes-Benz B200 
Uvezena od CH. 
Servisirana komplet. Registrir...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:00Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.700 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:57Opel Astra 1.7 Cdti GTC OPC, 2008 ,TOP !!!

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTİ GTC OPC , 2008 GODİNA , VO EKSTRA SOS...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:57POLO 1.4 AUTOMATİC EKSTRA SOSTOJBA

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA D...


3.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.100 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:57MAZDA 6 2.0 Dizel ,FULL OPREMA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DİZEL ,2005 GODİNA, ,REGİSTRİRANA DO 03/2023...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:57Alfa 159 Sport Wagon 1.8 Benzin Plin

Alfa 159 Sport Wagon , 1.8 Benzin Plin , 2006 Godina , So full Oprem...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:57Vw Passat 2.0 Tdi 4 motion

Vw Passat 2.0 TDI 4 Motion 140ps/103kw Godina:2006 Km:218.xxx Opr...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:56Prikolka za slep so klip

Se prodava prikolka za shlep na vozila vo odlicna sostojba bez rampi ...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Денес 11:25Vw eos 2.0tfsi cist benzin turbo

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:24BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:14Opel corsa 1.2 benzin 99godina

INFO NA TEL078377376 Opel corsa 1.2 benzin 99godina vo dobra sostojba


950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:11Bmw e87 116i 115kw benzin/plin 2006godina

Bmw e87 116i 115ks benzin/plin 2006godina vo perfektna sostojba atest...


5.150 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:11  НОВ ОГЛАС

Se Prodavaat Pirelli Zimski Gumi

Se prodavaat zimski gumi Pirelli 4 Gumi 225/45/17 Proizvodstvo 2017 s...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:03BMW X5 3.0si 272hp full oprema !!! plin

Se prodava BMW X5 3.0 benzin so montiran plinski KME Nevo Pro, HANA g...


13.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:53DAIHATSU COURE 2008 (registrirano do 10.2023)

Registrirano do 21.09.2023. Socuvano kako novo. Prva boja. Ne far...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:31DAINESE KOZNO DVODELNO ODELO

Dainese odelo. Dvodelno. Br 58. Nekoristeno, novo. Kupeno vo Dina...


Денес 10:30Znen scooter 50cc

Nov. Pominati 100 km. 1400 eur.


1.400 €
или предлог цена
Гостивар

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:30PASSAT B6 2.0 DIESEL (40.000 km)

40.000 km original


13.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:30MERCEDES 18-38 kiper

Se prodava kamion Mercedes 18-38 original Kiper god,1992. kiper -4.4...


5 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 10:30Bandazi so zimski gumi

Celicni bazdazi so zimski gumi continetal i orginal ratkapni za BMW ...


Денес 10:23WV FELNI 17 golf pasat so novi gumi

Wv felni so novi gumi 2021 225/45/17


Денес 10:23GOLF 6 2.0 TDI 110 ks

VW GOLF 2.0 TDI 110KS 2009 GODINA HIGH LINE FULL OPREMA -KOZEN VOL...


7.200 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:23ELEKTRICEN VELOSIPED ORUS E-4000

Tip top


700 €
или предлог цена
Денес 10:14MERCEDES E 200 CDI EXTRA FULL TIP TOP

SE PRODAVA PREKRASEN MERCEDES E 200 CDI 2001 GODINA REGISTRIRAN SO ZE...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:14VOLVO V50 D2 1.6D 2012GOD ,, PERFECT.

Volvo v50 d2 16d 2012god full oprema vo odlicna sostojba uvoz od ital...


54 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:01AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S LINE

Audi A6 3.0 Tdi quattro 3x S-Line 233 hp Full oprema registrirana i s...


8.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:50••REZERVNA GUMA SO BANDAZ ZA CITROEN I PEUGEOT••ODLICNA••

--Se prodava guma HANKOOK 175/65/14 M S so celicen bandaz 4x108 so ce...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:50ML 6.3 AMG

Ml 6.3 amg Orginal Bez carina Infoo na☎️👇


17.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:43Bmw x3 3.0sd(35) 286ps

Bmw x3 3.0sd(35) 286ps 2008/7 GOD SERVISIRAN NOVI GUMI EURO KUKA...


99 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:43Mercedes GLK 320cdi 4matic

Mercedes GLK 320cdi 4matic Plateni site davacki Do mk tabli Servisira...


14 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:43Golf ABT 2.0tdi

Golf ABT 2.0tdi 140ps 2005 god Pominat registracija pred 3 dena Alo f...


45 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:43FIAT FIORINO 1.3mjet za delovi

MOTOR MENUVAC PERFEKTEN Karoseriski delovi staklo ! Prednica proda...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:24DELOVI ZA FIAT

***PREDNICA ZA FIAT LINEA 2014 !!!*** *************POLOVNI DELOVI ...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:23DELOVI ZA FIAT PANDA PUNTO LINEA DUCATO BRAVO

***PREDNICA ZA FIAT LINEA 2014 !!!*** CELA PANDA VO DELOVI 2011 godi...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:23Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам