1028 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava Stan vo stip

Se izdava Stan vo Stip vo blizina na marketot Tus stanot e kompletno ...


150 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 20:55Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:07ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН...


250 €
или предлог цена
Вчера 19:01SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:29SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 16:28Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.000 €
или предлог цена
Вчера 15:46Planska garaza vo Senjak 3 ul Nobelova

Prodavam zidana planska garaza vo senjak 3 ul nobelova,vo prviot red ...


5.990 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Вчера 15:02Kuka vo kadidere vednas vseliva komplet cisti dokumenti

Se prodava : ИТНО ПОБРЗАЈТЕ зошто цената ќе се покачи ИМОТЕН Л...


63.000 €
или предлог цена
Вчера 14:50Се продаваат 2 стана

Се продаваат два целосно опремени станови во населба Баби (штип) Стан...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
83.000 €
Штип

Станови

Вчера 14:20SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdava stan koj se naogra vo crvenite kuli (sproti policijata). St...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 14:08Се продава куќа

Се продава куќа без никакви вложувања во неа. Куќата е со алумински в...


58.899 €
или предлог цена
Вчера 13:49Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 13:49Se prodava stan/kuka vo blizina na ELKOS

Se prodava stan-kuka na ulica Панче Караѓозов vo blizina na ELKOS so ...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00Se iznajmuva Deloven objekt vo grad Shtip

Се изнајмува деловен објект во Општина Штип на одлична локација во бл...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:26ATRAKTIVNO GRADEZNO ZEMJISTE VO STIP

Se prodava gradezna urbanizirana parcela od 2036 m2 so markica za gra...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:07Se prodava stan vo Centar na Stip

Шифра:PP1054 Се продава стан на одлична локација во Центар на Штип.С...


43.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 10:13Se izdava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1049 Се издава деловен простор во центар на Штип со површина...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 10:13Se prodava

Kukata e so odlicna lokacija blizu Angels cafe ,cena po dogovor., for...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:59Se izdava zemjodelsko zemjiste

Se izdava zemjodelsko zemjiste vo stipsko na vkupna povrsina od >9ha ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:45Kuka vo okolinata na Stip

Се продава куќа во околината на Штип, во населба Железничка. Можна е ...


30.000 €
или предлог цена
Вчера 09:38  НОВ ОГЛАС

Издаден под наем деловен простор

СЕ ПРОДАВА лице за контакт 070/841-111 може замена Деловен простор...


2 €
или предлог цена
Вчера 09:25  НОВ ОГЛАС

Куќа во околината на Штип

Kuka vo okolinata na Stip Се продава куќа во околината на Штип, во н...


30.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
32.000 €
Вчера 09:09Se prodava

Se prodava deloven prostor kaj Angels kafe 20 m2 karabina istiot se n...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 08:42Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
Вчера 08:29Деловен простор Инвестра доо

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ На атрактивна локација со површина од...


5 €
или предлог цена
Вчера 07:39Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
Вчера 01:18ITNO Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
Вчера 01:18Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Stip

Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Stip. Poveke informa...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

03 авг 20:02Se prodava kuka

Se prodava kuka, 86m2 so pomosni prostorii, garaza, parking, letna ku...


По Договор
или предлог цена
03 авг 18:59Kuka samostojna,vednas vseliva

Se prodava samostojna kuka vo naselba babi 5.Nova gradba.Vednas vseli...


120.000 €
или предлог цена
03 авг 18:47Се издава спрат од куќа

Се издава спрат од куќа во центарот на градот кај промаја


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

03 авг 18:45Se izdava

Se izdava luksuzno opremen stan vo centar. Stanot se izdava na podol...


7 €
или предлог цена
Штип

Станови

03 авг 17:34KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


52.500 €
или предлог цена
03 авг 16:48Prodavam namesten stan

Prodavam namesten stan od 138 kvadrata podeleni na dva sprata po 69 k...


63 €
или предлог цена
Штип

Станови

03 авг 16:48Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

03 авг 16:11Нива - на влез во с. Чардаклија

Веднаш до фармата на влезот во селото. 075270395


6 €
или предлог цена
03 авг 16:11Se prodava na ubava lokacija vo Kadidere Stip

Se prodava : na ubava Lokacija ПОБРЗАЈТЕ зошто цената ќе се покач...


63.000 €
или предлог цена
03 авг 15:29Se prodava Niva / Се продава нива

Se prodava niva od 3800m2 kaj Novakova cesma, blisku do asvalt kp 846


4.000 €
или предлог цена
03 авг 15:23Дуќан во центар на Штип до ресторант Класик

Се продава дуќан во строгиот центар на Штип со два влеза, на две посе...


46.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 авг 14:46Итно се продава куќа во строг центар на Штип

Итно се продава куќа во строг центар на Штип, во близина на зграда Пр...


150.000 €
или предлог цена
03 авг 14:44Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам