Куманово
                   
3766 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A6 3.0 TDI quattro Swiss

Audi A6 3.0 Tdi quattro 165kw swiss 🇨🇭🇨🇭 Nov uvoz od Svajcarija�...


5.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

17 јул 12:09Промовирано

VW EOS 2.0TDI NOV UVOZ CH CABRIO, INDIVIDUAL''09'

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭VW EOS CABRIOLET "INDIVIDUAL MODEL" SEGA REG. MK CEL...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Golf VII plus Sportsvan DSG

Ekstra sostojba Komplet sevis Novi gumi DSG Highline oprema Proizvo...


15.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
15.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:17Промовирано

Se prodava ili menuva Ford Focus

Se prodava moze i Zamena ford focus karavan 1.8 TDCi,115ks, 2004god.K...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.199 €
Куманово

Автомобили

Денес 20:17AUDI A4 2.0 TDI 110KW

GODINA 2014-TA KILOMETRAZA 200 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:43  НОВ ОГЛАС

SKODA FABIA 1.9 TDI 74KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2006-TA KILOMETRAZA 230 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:43Renault Clio

Renault Clio 1.5 Novi gumi (16ki) Novi akulmator Servis Reg do 05.202...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:28Vw Toureg 3.0 TDI 2011

🇨🇭🇨🇭Vw Toureg 3.0 TDI 2011 Bluemotion technology tiptronik🇲🇰🇲�...


19.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:24Ford KA 1.3 benzin 2007 44kw

🇨🇭 🇨🇭Ford KA 1.3 benzin 2007 44kw 🇲🇰🇲🇰 Kolata e donesena od ...


1.890 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:24Renault Clio 1.6 benzin 2008 benzin

🇨🇭 🇨🇭Renault Clio 1.6 benzin 2008 benzin 🇲🇰 Kolata e donesena ...


3.690 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:24Renault Clio 1.2 benzin 74kw 2008 benzin

🇨🇭 🇨🇭Renault Clio 1.2 benzin 74 kw2008 benzin 🇲🇰 Kolata e done...


3.490 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:23Ford Fiesta 1.4 benzin 2006 59kw

🇨🇭 🇨🇭Ford Fiesta 1.4 benzin 2006 59kw 🇲🇰🇲🇰 Kolata e donesena...


2.399 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:23Opel Corsa C 1.4 benzin 2004 66kw

🇨🇭 🇨🇭Opel Corsa C 1.4 benzin 2004 66kw 🇲🇰🇲🇰 Kolata e donesen...


2.290 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:23Nissan Note 1.6 benzin 81kw 2006

🇨🇭 🇨🇭Nisan Note 1.6 benzin 81kw 2006 🇲🇰🇲🇰 Kolata e donesena ...


3.390 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:23Skoda Roomster 1.6 benzin 77kw

🇨🇭🇨🇭Skoda Roomster 1.6 benzin 77kw 🇲🇰🇲🇰 Kolata e donesena od...


4.290 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:23Audi A6 2011 180kw/245ks dizel 3.0 Quatrro

🇨🇭🇨🇭Donesen od Swajcarija pred 10 dena 🇲🇰🇲🇰 Registriran so z...


18.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:23Citroen Xsara Picasso 1.6 benzin 2006

🇨🇭🇨🇭Citroen Xsara Picasso 🇲🇰🇲🇰 Kolata e donesena od Swajcari...


2.190 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:23Ford Fiesta benzin 1.4 59kw 2005 16V

🇨🇭 🇨🇭Ford Fiesta benzin 1.4 59kw 2005 16V 🇲🇰🇲🇰 Kolata e done...


2.490 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:23VW GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION 2010GOD

VW Golf 6 1.6 tdi Prva registracija 03.2010 Plateni se site davacki...


5.750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:07Renault Megane 2008 1.5dci

Se prodava Renault Megane 2008 godina, dizel 1.5dci. Najdobriot motor...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:47VW Golf VI

077-897-655 VW Golf VI 1400 cc . 59 kw ( 80 ks), proizveden dekemvri...


5.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:55KIA Sportage II, 2.0 dizel .FACELIFT- redizajn

KIA Sportage II,FACELIFT ( redizajn) 2000 cc dizel , 100 kw (136 ks) ...


5.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 17:54Volvo V50 2.0 d SWISS

Volvo V50 2000 cc dizel, 100 kw (136 KS), 2005 godina , vo odlicna so...


3.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:53Citroen Jumpy 2.0hdi ,2009 SWISS

Tel za kontakt , 077.941.624 Citroen Jumpy 2.0 hdi, 88 kw (120 ks),...


5.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:53Bmw 525 E 60/61 525 dizel 177 ks

♦️♦️BMW E 60 /61 525 dizel , 2004 godina , 130 kw ( 177 ks), 197.000 ...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:52Honda Civic 2.2 dizel

Honda Civic, 2.2 dizel 103 kw (140 ks ) 2006 godine, so ful oprema ,...


3.990 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:52Prodazba zamena i otkup na avtomobili

OTKUP NA KOLI I MOTORI, placanje vo kesh,najpovolni ceni i placanje ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:51Ford Focus 2.0 TDCI

Ford Focus Ghia 2000 cc ,100 kw (136 ks) 2006 godina, 196.000 km, 6 ...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:51OPEL CORSA 1.2 TWINPORT 2006 GOD

✅OPEL CORSA 1.2 TWINPORT BENZIN ✅2006 GOD 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇲🇰🇲🇰 ✅MOT...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:49Audi A4 B7 2.0 TDI

AUDI A4 MODEL B7 (S-LINE) 140KS 2007 GOD 2700000KM KOLATA E VO E...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:10Audi A5 Quattro 2.0 Tdi Sportback

Se prodava Audi a5 2.0 tdi Quattro sportback god 12 mesec 2013 , 189....


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:10**MERCEDES SLK 2.3 SO PLIN ATES REGISTRIRANO**

-MERCDESOT E BEZ MANA -REGISTRIRANO DO 11.21.2021 -KLIMA (KLIMATA R...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:09***PEZO 308 1.6 HDI 2014god registrirano***

-PEZO 308 1.6 HDI 2014 GODINA REGISTRIRANO DO 03.03.2022 - ABS, ESP...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:09***VW POLO 1.2 BEZ 2011GOD***

-WV POLO 1.2 BENZINI 51kw 2011GOD -KLIMA(KLIMATA RABOTI)' -164000km...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:09***PEZO 207 1.4 BEN 2009g 163000km ***

-PEZO 207 1.4 BENZIN - KLIMATRONIK.DVOZONSKA. - TEMPOMAT -165000k...


3.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:08***AUDI A4 2.0TDI 2011 2011 GOD ***

-AUDI A4 2.0TDI 105kw 2011god - 6 BRZINI MANUELEN -KOMANDI NA VOLAN...


10.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:08Seat Altea 1.9 TDI, 2005 god

Seat Altea 1.9 TDI 2005 god, so site plateni davacki do registracija ...


4.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:57Fiat Grande Punto 1.4 od Svajcarija

Fiat Grande Punto 1.4 uvezena od Svajcarija so site plateni davacki d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:57Citroen C4 1.6, uvezena od Svajcarija

Citroen C4 1.4 uvezena od Svajcarija so site plateni davacki do regis...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:57Skoda Roomster 1.4 TDI, 2009

SHKODA ROOMSTER 1.4 TDI 2009 -KLIMA -BORD KOMPJUTER -ELEKTRIKA NA ...


4.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:57Audi A4 2.0 TDI

AUDI A4 2.0 TDI 105KW Servisirano komplet I socuvano Kontakt 0712...


10.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:47Peugeot 308 e-HDi -Sportium-

Prodavam Peugoet 308 e-HDi 2012 -Sportium- Paket full oprema Pomi...


6.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 16:39VW Golf 5 1.9 TDI - 07

Kolata e uvezeno od Slovenija i e vo odlicna sostojba so golema oprem...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:37Страна 1 од 95

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам