Крива Паланка
                   
14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kapina kupina капина копина

садници копина од сортата чачанка без трна инфо на тел


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

17 сеп 20:38Malini Rasad Malina Малини Малина

Се продава расад од сортата ПОЛКА која е идеална за свежа употреба и ...


35 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

17 сеп 20:38Продавам свежа Аронија (Aronija) на големо и мало

Аронијата е штотуку набрана и е спремна за продажба. Цена доколку...


100 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

05 сеп 13:41Малина

Се продава малина од сортата Полка, која е идеална за продажба во све...


200 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

02 сеп 19:25Aronija 100% prirodna Mnogu zdrava

Telefon za info: 072 527 256 Telefon za info: 074 220 385 Se prod...


150 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

05 авг 10:27Планински Agrija kompir агрија компир

Екстра за садење


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

01 апр 20:47Планински компир kompir palanecki

Екстра за садење . kontakt broj 075954940


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

01 апр 20:47kompir palanecki agrija

Kompirot e proizveden na 1300m nadmorska visina vo Kriva Palanka be...


30 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

13 окт 08:30Свежа Капина 100ден Кг

Се продава, свежа капина порачки на телефон има и Малина 120ден


2 €
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

24 јул 10:32Кривопаланечки Агриа компир

Се продава планински кривопаланечки Агриа компир , количина околу 25...


20 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

21 мар 21:03Malina sekoj den sveza so ispoaka

Se prodavaat malinki imame berba sekoj den se do Noemvri, pakuvam sek...


150 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

10 авг 10:36Planinski kompir Паланечки компир

компирот е произведен на 1350м надморска висина без наводнување спаку...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

29 мар 22:14Prodavam grav

Prodavam krupen grav cena 180denari kilo kontakt toni Telefon 07037...


180 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

10 ное 13:00Плодови од малини

Се продаваат плодови од малини цена по договор


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Овошје и зеленчук

21 авг 14:09Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам