Карпош
                           
7911 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1

Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1. Stanot e ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Novi stanovi Taftalidze 2

📌Високо квалитетни станови со функционални решенија и квадратури. Г...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:37Промовирано

Stan vo vlae

Se prodava 4 soben stan od 100m2 Stanot e lociran na prv kat/suteren...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Karpos 1 stan od 72m2

Vo Karpos 1 se prodava stanot e 3-soben 72m2 po imoten list a faktick...


120.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:30ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром кај По...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:20Se prodava stan 95m2 vi Kozle

ШИФРА А332 076 338 004 Се ИЗДАВА / ПРОДАВА комфорен стан во населба...


133.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:19ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар позади Рамстор, поседува 50 м, ...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:11Se prodava kukja vo Bardovci

Se prodava kukja vo Bardovci vo noviot del pod ridot Gradba 2000 god...


330.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:06ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

****Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузна гарсоњера во ...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:00ДАРМА ДОМА издава одличен стан во Автокоманда!

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa стан во Автокоманда, станот...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:43ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов МОДЕРЕН стан во Аеродро...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:26SE PRODAVA KOM.NAM. STAN KARPOS 3 SO GARAZA

STANOT NE E RUSKI SE NAOGJA VO KULITE SO CENTRALNO GREENJE I SO NOVA ...


99.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:25NOV TROSOBEN STAN 65m2 AERODROM TOBAKO 2

sifra> 23472 Se izdava nov nevselen kompletno opremen trosoben sta...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:24plac industriska zona vizbegovo

9500 m2 plac vo vizbegovo do asvalt do nego struja voda, placot se na...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:16Taftalidze namesten 3 soben stan izdavanje

Se izdava 3 soben kompletno namesten stan od 80 m2 kaj mostot Obed na...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:11IZVONREDNA KUKJA NA MIRNA LOKACIJA-KOZLE

* ШИФРА 6242 Импулс недвижности издава извонредена куќа која комбин...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:04Stan Stanovi Vlae

Директно од Инвеститор продажба на станови во новоградба во населба В...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:01SE IZDAVA DVOSOBEN NASTEL TAFTALIDZE

SIFRA 4795 POVRSINA 40 KAT 10 Dnevna soba so kujna Dve posebni spa...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:59  НОВ ОГЛАС

Се издава гарсоњера Козле

Се издава гарсоњера во населба Козле. Гарсоњерата е целосно опремена....


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:57ДАРМА ДОМА издава нов стан во КАРПОШ 1 !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa наместен стан во Карпош 1 ,...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:54Зградичка со 6 гарсоњери

Se prodava luksuzen objekt vo Kozle, 230 m2, prekrasna lokacija, kako...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:53САМОСТОЈНА КУЌА НА МИРНА И ТИВКА ЛОКАЦИЈА,ЖДАНЕЦ

ШИФРА 6173 Импулс недвижности ви нуди за издавање самостојна куќа со...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:45ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Центар !

Дарма Дома издава ОДЛИЧЕН стан во Центар, кај Јос и Броз, поседува 75...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:32ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Ново Л...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:30ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Ново Лисиче поз...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:30ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Дарма Дома агенција издава нов стан во Капиштец kaj Зебра, поседува 6...


350 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
370 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:29ИЗДАВАМ КУКА ТАФТАЛИЏЕ ПОГОДНА И ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

на главна улица одлична местоположба погодна и за канцеларии и за жив...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:23Se prodava stan 67m2 vo Karposh 2 kaj fakultetite

s 806 Se prodava stan 67m2, so 2 spalni sobi. Na 2 kat,nema lift....


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:13ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава стан во Карпош 4 близу City Mall, поседува 85 м2, 4...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:13Четворособен стан во Тафталиџе 1

Се продава убав четворособен семеен стан во Тафталиџе 1, на ул. Њудел...


124.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Plac vo Bardovci

Се продава плац во Бардовци на ридот. Градежно земјиште од 670 м2 на ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Stan vo vlae

Se prodava 4 soben stan od 100m2 Stanot e lociran na prv kat/suteren...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Мини зграда во н. Козле

Продавам куќа Сут+Пр.+Кат 1 + Кат 2 (дуплекс), вк.454 м.кв., во н. ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1

Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1. Stanot e ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се ИЗДАВА лксузен стан кај Кројач Ангелковски

ЛОКАЦИЈА: град Скопје, во Центар, на ул. Мирче Оровчанец, во близина ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Odlicen stan Vero Taftalidze Kompleks Makedonija se izdava

Се изнајмува prazen stan (so kujna) od 125 kvadrati. Odlicna lokacija...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Еднособен стан во Карпош 3

Продавам полунаместен стан во Карпош 3 зад гимназијата Никола Карев. ...


49.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00TROSOBEN CENTAR

SIFRA 19149 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR SO DVE SPAL...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:53  НОВ ОГЛАС

Nova Garsonjera vo Vlae (Partizanska)

Agencija Casa prodava nova garsonjera sproti Porta Vlae 48m2 (Partiza...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:46KUPUVAM PLAC VO OKOLINA NA SKOPJE DO 500m2

PONUDETE. KUPUVAM PLAC DO 500 KVADRATA VO OKOLINATA NA SKOPJE, SO U...


12 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:40Изнајмувам стан за краток и подолг период

Изнајмувам стан од 40м2 во Тафталиџе за краток период. Станот има дн...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:23ДАРМА ДОМА издава нов стан во Влае !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Влае станот пос...


350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
380 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:20Страна 1 од 198

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам