Карпош
                           
683 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Бардовци

За повеќе информации, тел: 074 247 057, Драган; тел: 076 921 744, Н...


130.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 21:54Se prodava kukja 424m2 vo taftalidze2-karposh

Se prodava baraka so dogradba+garsonjera vo Taftalidze 2 na ulica Dem...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 21:50SE IZDAVA LUKSUZNA KUKJA VO KOZLE

Kontakt 075 232-616 Katerina Kontakt 075 232-616 Katerina SE IZDA...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:09KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:55Продавам дво станска куќа во ДебарМаала / Карпош 1

Продаваме куќа во Дебар Маала - Карпош 1, спроти Центар за странски ј...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:49Se prodava kukja vo Bardovci

Se prodava kukja vo Bardovci vo noviot del pod ridot Gradba 2000 god...


280.000 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
330.000 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:05Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae ...


102.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava del od kuka vo Gjorce Petrov

Се продава дел од куќа на 2 ката со дворно место во Ѓорче Петров, нас...


69.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ-193М2

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ ГРАДБА 2005 ГОД.ВО БЛИЗИНА НА КАМ МАРКЕТ,СО ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:05СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ

Се продава куќа во Влае, сутерен од 70 m2 i спрат од 70 m2. Цена: ...


72.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:38Издаваме одлична нова куќа,398м2, празна,Тафталиџе 1

Издаваме убава понова куќа во Тафталиџе 1 кај Млечен ресторан, 398м2,...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:24  НОВ ОГЛАС

KUKA VO TAFTALIDZE 1

- LOKACIJATA E KAJ GRADINKATA MAJSKI CVET. - EKSKLUZIVNA KUKA VO ODL...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:48KUKA 220 m2 SO DVOR 500 M2 VO BARDOVCI

- LOCIRANA VO CENTAROT NA BARDOVCI - KUKATA IMA PRIZEMJE I KAT PO 1...


190.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:43Купувам куќа - барака во Влае - Vlae, Хром - Hrom, Kozle

Купувам куќа или барака во Влае, Козле, Жданец, Трнодол, Хром или Таф...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:37SE IZNAJMUVA KAT OD KUKJA BLIZU KANELA

Se iznajmuva komoten i mnogu svetol kat od kukja blizu Kanela vo Kozl...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:05Samostojna luksuzna kuka vo eliten kompleks

SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA SO VRVNA ARHITEKTURA I DIZAJN VO KOMPLEKS O...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:04Vednas vseliva kukja vo Vlae

Se prodava deumno namestena kukja vo Vlae na ul.Franc Presern. Kukja...


250.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260.000 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:02КОЗЛЕ ЖДАНЕЦ издавам целосно наместен стан 63м2

Издавам комплетно наместен стан 63m2, на одлична локација во Козле( в...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:58Се продава нова куќа во Бардовци

Се продава нова куќа со основа од 120м2 на мирна локација во Бардовци...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:39Куќа со базен и камин во Тафалиџе 1 Катастар

Се продава куќа со базен во Тафталиџе 1, во близина на Катастар Ст...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:00SE PRODAVA KUKJA VO KOZLE

27857-KOZLE-na glavnata ulica, 317 m2 plac, 162 m2 kukja na tri nivoa...


265.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:43KUKJI I PLACEVI NA PRODAZBA VO BARDOVCI

fotografii od nedviznostite moze da vidite na nasata web strana floks...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:42Kuki i baraki vo Kozle Taftalidze Karpos Zdanec

fotografii od nedviznostite moze da vidite na nasata web strana floks...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:42KUKJI NA PRODAZBA, VLAE, HROM, GJORCE PETROV

fotografii od nedviznostite moze da vidite na nasata web strana floks...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:42Se prodava stara baraka so dogradba vo Kozle

Fenix nedviznosti prodava stara baraka so dogradba vo Kozle na atrakt...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:37SE IZDAVA LUX SAMOSTOJNA KUKJA SO BAZEN VO BARDOVCI

ШИФРА - 1161 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува Луксузна на...


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:35SE IZDAVA KUKJA-DVA KATA VO KARPOSH 1-UNGARSKA AMBASADA

ШИФРА - 1261 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува модерна, лу...


2.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:34Ekskluzivna kuka vo Zlokukani

ШИФРА - 74 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава куќа во Карпош ...


700.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:34SE IZDAVA LUKSUZNA KUKJA NA 3 SPRATA VO NASELBA BARDOVCI

ШИФРА - 1014 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува модерна, л...


1.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:34Prostrana kukja na atraktivna lokacija vo Taftalidze

ШИФРА- 921 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава куќа на атракти...


410.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:32SE PRODAVA KUKJA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO TAFTALIDZE 1-VERO

ШИФРА - 1258 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава куќа во Тафта...


540.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:32Ekskluzivna kuka vo Zlokukani

ШИФРА - 61 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува/продава куќа ...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:32SE IZDAVA LUKSUZNA PROSTRANA KUKJA VO KOMPLEKS VERINA-ORMAN

ШИФРА - 1321 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува луксузна ку...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:31SE PRODAVA LUKSUZNA PROSTRANA KUKJA VO KOMPLEKS VERINA-ORMAN

ШИФРА - 1323 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава луксузна куќа...


1.130.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:31ДАРМА ДОМА издава нов кат од куќа на Водно !

**ДАРМА ДОМА издава нов кат од куќа на Водно , кај Тинекс, поседува е...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:17Se izdava Nova nevseluvana Vila vo Bardovci / House for rent

Ce изнајмува луксузно наместена куќа во Бардовци. Куќата е на три спр...


1.450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:08Se izdava luksuzen sprat vo Vlae

Se izdava luksuzno namesten sprat od nova kukja so poseben vlez vo na...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:25Плац за зграда Козле карши ВЕРО / Plac za zgrada Kozle VERO

Се продава Плац за зграда со маркица А1 односно П+2+ПК со висина на х...


295.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:46KOZLE kaj Bosanska ambasada 120m2 luksuzen kat

KOZLE 120m2 kaj Bosanska ambasada luksuzen prvi kat od kuka120m2 so 3...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:50EKSKLUZIVNA KUKJA VO ZDANEC

SILVER City Partner agencija, izdava EKSKLUZIVNA KUKJA VO ZDANEC od 9...


4.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:33Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам