758 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Drobilka za granki NOVO !!!

Prodavam i izrabotuvam drobilki za melenje na granki, za ovostarnici,...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:35Mlekarska oprema

Prodavam : pasterizator od 500l; Kotel na nafta za pasterizator; H...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:34Graficki Noz 72cm

Se prodava graficki noz 72cm automatski. So nozot sleduvaat i tri pom...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Sokovnik

10 pati koristen :)


40 €
или предлог цена
Денес 12:15  НОВ ОГЛАС

Прскалка за фасада

Прскалка за работа на фасада, т.н. "еже", за мајстори фасадери, но и ...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 10:50Pravosmukalka Masina za hemisko cistenje na avtomobili

Zepter Tutto jebbo 5vo 1 masina za hemisko cistenje na vozila I ostan...


200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 €
Вчера 22:09Izrabotka i montaza na celicni konstrukcii

1. Проектирање, изработка и монтажа на: -челични конструкции -челич...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:36Progreserka comet 10

Progreserka comet 10 golemina na noz 10 inc trofazna 071 230 455


250 €
или предлог цена
Вчера 21:05Povolno Dvoiglovka singer

Dvoiglovka singer i obicna so iglen transport 071 230 455


150 €
или предлог цена
Вчера 21:05Pistol za spricanje Parkside

Pistol za spricanje Parkside


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:19Abkant presa , nozica za secenje limovi

Mashina za vitkanje lim Abkant presa hidraulicna Jelsingrad HAPA 110...


23.000 €
или предлог цена
Вчера 17:25Baram da kupam polovna inoks masa

Baram polovna inoks masa so realna cena


25 €
или предлог цена
Вчера 11:22Elektromagnetni rasporednici

Se prodavaat slednite elektromagnetni rasporednici: - 177-0100G/J0...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:15Elektricna pecka

Se prodava pecka na struja, zacuvana. 300€ 077/750-570


300 €
или предлог цена
19 мар 20:29toster profesionalen

tosterot e vo odlicna sostojba


200 €
или предлог цена
19 мар 06:34Baterii 4 V 6 V 12 V

Акумулаторчиња за: -сите видови дигитални ваги -сите видови грбни...


1 МКД
или предлог цена
18 мар 17:10ГЕЛ БАТЕРИИ и ПАНЕЛИ ЗА СОЛАРНИ СИСТЕМИ

Инвертер Hybrid 6KW 45.000мкд Батерии за соларни системи Гел ...


1 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 МКД
18 мар 17:10Агрегат/Generator

Се продава дизел агрегат/генератор за струја , моќност 13kw во перфек...


3.000 €
или предлог цена
18 мар 14:31Lakmusova hartija (ph lenti)

Se prodava lakmusova hartija, ph lenti za merenje na ph na tecnosti. ...


300 МКД
или предлог цена
18 мар 10:47Ph metar - digitalen

Novi Ph Metri pH Meter Features: 1.Measuring pH Range: 0.0- 14.0p...


1.000 МКД
или предлог цена
18 мар 10:38PH tester za vo zemja

PRODAVAM NOVI PH TESTERI ZA POCVA STO JA MERI PH-VREDNOSTA NA POCVATA...


600 МКД
или предлог цена
18 мар 10:38Fumax zastitni obuvki

Se prodavaat original Fumax cizmi broj 42. Nikogas ne se noseni, se ...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Суровини

18 мар 10:37Ореови Дрва

Дрва од орев погодни за резбачи


100 €
или предлог цена
18 мар 09:59Се продаваат струг и глодалка

Глодалка Се продава глодалка во исправна состојба комплет со опрема ...


1 €
или предлог цена
18 мар 07:52Remeni za elektro motor

Се продаваат ременици кои може да се монтираат на електромотор. Ремен...


1.000 МКД
или предлог цена
17 мар 11:15Izrabotka na LED Reklami(3D Led i Neon Sign Board)

🪧Izrabotuvame reklami,znaci,3D LED bukvi, Neon Sign Board i slicno z...


1 €
или предлог цена
17 мар 10:133D LED REKLAMI

Потребна Ви е нова светлечка реклама за вашиот дуќан? - Ние сме тука...


1 €
или предлог цена
17 мар 10:13Membranska pumpa za technosti na kompresor

Pumpata e so dve membrani i raboti na kompresor a vlez i izlez se 1 c...


8.000 МКД
или предлог цена
17 мар 08:43Vaga vagi вага ваги и батерии за ваги

Батерии и полначи за сите видови на дигитални ваги од 4V 6V и 12V


449 МКД
или предлог цена
16 мар 12:02Elektromotor za mesalka za beton"SEVER"(мешалица)

Elektromotor za mesalka (мешалица))za beton, SEVER -Subotica,komplet ...


100 МКД
или предлог цена
16 мар 09:05DROBILKA ZA PLASTIKA i IVERKA

Prodavam i izrabotuvam drobilki Za plastika i drvo.ceni povolni,infor...


По Договор
или предлог цена
15 мар 16:30DROBILKA MILAN

Izrabotuvam visoko kvalitetni drobilki za melenje na drvo,granki,iver...


По Договор
или предлог цена
15 мар 16:29Mikser za lepak

Nov Prakam po kargo


3.000 МКД
или предлог цена
15 мар 13:59Mikrometar f100-125/f125-150mm

Се продаваат два микрометри FWP, Полска. Миктрометрите се многу малк...


5.000 МКД
или предлог цена
15 мар 11:05Селотејп Selotejp 48x100m

Se prodava selotejp solvent 48mm x 100m so ekstra cena do zavrsuvanje...


1 МКД
или предлог цена
15 мар 07:46Палети Paleti

Се продаваат ЕУР палети, 1 и 2 класа, плави


400 МКД
или предлог цена
15 мар 07:45Сервисирање и резервни делови за машини за шиење

Вршиме сервисирање на индустриски и домашни машини за шиење. Резервн...


1 €
или предлог цена
14 мар 17:17Сервисирање и резервни делови за машини за шиење

Вршиме сервисирање на индустриски и домашни машини за шиење. Оргинал...


1 МКД
или предлог цена
13 мар 18:17Шируба последна xl-ka

Машината е во супер состојба со сите додатоци и серво мотор барајте н...


1.300 €
или предлог цена
13 мар 12:06Машина за кожа и дебели материјали

Машината е од фирмата филм медија но е небрендирана поради заштита на...


2.000 €
или предлог цена
13 мар 12:05Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам