8721 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN-KLIMA--MODEL 2009--154.000 KM!!!!

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--49KW--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO...


3.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

29 сеп 21:42Промовирано

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3MJTD 75KS. (139 000KM.)

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3MJTD 75KS. EURO5 STANDARD SO MOTOR NA LANCE,...


4.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

29 сеп 09:21Промовирано

MERCEDES E220D AMG-PAKET FULL FULL OPREMA

FULL FULL OPREMA. så makedonski tabli avgust 2022 e registrirano A...


38.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
42.000 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Se prodavaat aluminski bandasi 14 4x108

Se prodavaat aluminski bandasi ATS so gumi zdravi pravi za cena ke se...


4.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 МКД
Денес 22:14Iodo kinby svetlo far novi

Iodo Kinby poznata marka farovi za kola zolti halogen 12 v


3.200 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 22:10BMW X5 E53 3.0d full oprema, odlicna sostojba

Avtomobilot e odlicno socuvan motor/menjac, redovno servisiran, posle...


5.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 22:01POVOLNO FIAT DOBLO

FIAT DOBLO PRV SOPSTVENIK KUPENO VO SALON VO BITOLA


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:56Bandazi so gumi i ratkapni za Opel astra meriva corsa

Бандажите се r15 4x100 ЕТ43 6Ј Гумите се 185/65/15 две се зимски едн...


По Договор
или предлог цена
Денес 21:53Bandazi so gumi i ratkapni za Opel astra meriva corsa

Се продаваат 5 оригинални Opel бандажи, 3 гуми Бандажите се r15 4...


Денес 21:52Mazda 3 GT Sport Line Edition 1.6D 109hp 2010g

Маздата е одлично зачувана со највисоко ниво на опрема. Затемнети зад...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:50245/45/19 Zimski Gumi (24/21)

Prodavam gumi 245/45 r19 vozeni 4meseci


По Договор
или предлог цена
Денес 21:36Audi A5 B5 redizajn

Tehnicki ispravna napraveni golem mal servis Smeneti maslo kaisi zat...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:36255 55 18

gumi all sison Pireli Scorpion za site sezoni mozi samo gumi oddelno ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:28BMW X5

Se prodava BMW X5 4.8i 355hp 2007god. so atestiran plinski sistem Lov...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:27Bandasi 17"-ki Mercedes 5x112 AMG

Mercedes 7Jx17" predni ET57 zadni ET49 + 1(bandas rezerven) A-klasa...


180 €
или предлог цена
Денес 21:22Bandasi 16"-ki BMW 3 205 55 R16

Bandasi za BMW 3 zdravi pravi 7J ET45 gumi 205 55 r16 letni


Денес 21:21OTKUP NA MOTORNI VOZILA

❗❗Откуп на Моторни Возила❗❗ ☎️ 079 361 300 со слика и цена на Вибер....


9.999 €
или предлог цена
Денес 21:18Ponude kola od tipot (corsa,fiesta,206,207,306,307,clio,mega

Ponudete vozilo od 1500do 5000e mala ili sredna golemina kako na prim...


3.500 €
или предлог цена
Денес 21:18KUPUVAM KIA K2700 ILI K2900 KES PARI

Kupuvam Kia 2700 ili K2900 so dupla kabina so isklucivo Mk Dokumenti ...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

Денес 21:18KUPUVAM DACIA DUSTER PONUDETE.

Ponudete Dacia Duster plajkam odma kes, da e vo dobra mehanicka sosto...


3.698 €
или предлог цена
Денес 21:18Nov filter UFI, za Ducato, Peugeot, Citroen

купен по грешка, од Полска, не отворен. UFI 55.143.00 , за Дукато, Пе...


11 МКД
или предлог цена
Денес 21:18KUPUVAM !!! FIAT 500 PONUDETE.

Kupuvam Fiat 500 vo dobra sostojba i so dobra cena, kes pari !! Godi...


3.000 €
или предлог цена
Денес 21:17Renault Megane

Se prodava reno megan vo ispravna sostojba ,bez dopolnitelni vlozuvan...


2.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:56Se prodava opel corsa 1.2 benzin full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba. Oprema: Greaci na sedista Greaci na ...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:32235 65 17 vo super sostojba

gumite se vo mnogu dobra sostojba nema nikakvo ostetuvanje izvadeni p...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:22130 80 17 i 110 90 17

gumite se ekstra vozeni 2000 kilometri


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:22BMW 15" bandasi so odlicni zimski gumi

Bandasite se aluminiumski so izgled kako celicni, ne korodiraat. Orig...


61 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
5.000 МКД
Денес 20:17Strafoj za renault clio

16 parcinja Neosteteni


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:12Fiat Punto 1.2 2002 godina Full oprema

Fiat Punto 1.2 2002 godina Full oprema El,stakla Centralno so dale...


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Битола

Автомобили

Денес 20:10GUMI 185 65 14

ODLICNI 2 GUMI SO CELICNI BANDASI


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 20:07peugeot 406 HDI

peugeot 406 hdi 2.0 full oprema registrirana do mart -12 -2023


900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:07NEW HOLLAND TX63

Se prodava kombajn new Holland so pet ton bunker, 240ks, klima vo odl...


42.000 €
или предлог цена
Денес 19:52PRIKOLKA GOSA KIPER

Se prodava prikolka Gosa kiper na federi so dokumenti vo odlicna sost...


4.300 €
или предлог цена
Денес 19:52LEMKEN PODRIVAC

Se prodava riperot mnogu malku koristen so 11 oprugi ima i tanjirac...


1.200 €
или предлог цена
Денес 19:52HEDER PIKAP

Se prodava heder za senaza za Claas kombajn hederot e kako nof bez n...


3.000 €
или предлог цена
Денес 19:52Audi Q7

Продавам Аudi Q7 V-6 3.0 tdi Quattro S-line 2006. Нее на јастуци! ...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:45Traktor IMT 595

Se prodava traktor IMT 585 duplak predna i zadna vucja vo odlicna sos...


4.500 €
или предлог цена
Денес 19:29FORD FIESTA 1.25 ZETEK ODLICNA

FORD FIESTA 1.25 ZETEK ODLICNA ODRZAVANA SERVISIRANA DZIJA MODEL FUL ...


1.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:214 zimski gumi M+S 205/60/16 Matador

Prodavam 4 zimski gumi M+S 205/60/16 Matador gumite se zdravi,Pravi e...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:20AUDI A8

se prodava audi a8 4.0 tdi 2004g mk registrirana cela godina bt tab...


6.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
7.000 €
Битола

Автомобили

Денес 19:15Range Rover Sport

Se prodava Range Sport 3.6 v8 272ks tdi angliski tabli top sostojba...


4.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.000 €
Битола

Автомобили

Денес 19:15Passat B6 2.0 8v 140ks

Se prodava Passat B6 2006/7 Motor 2.0 8v 140ks Full oprema Registr...


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:15MEGANE 1.5 DCI * REG.09/2023 * (+golem servis) * MOZE ZAMENA

Se prodava Renault Megane 1.5 DCI, 2009 godina, 106 konjski sili. ...


5.490 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:08Страна 1 од 219

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам