Карбинци
                   
74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

pasat 1,9tdi 105ks 2006god.

peodavam pasat 1,9tdi 105ks 2006 god.karavan,odlicno socuvan ima mnog...


По Договор
или предлог цена
Карбинци / Штип

Автомобили

Вчера 18:34Шлеп служба 24/7

Шлеп служба 24 /7 во Македонија, Бугарија и Србија. Вршиме транспорт...


1 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Шлеп служба

Вчера 15:23MERCEDES A 180 AVANGARD(80KW) 2008 GODINA

Mercedes A 180 (80KW) AVANGARD 2008 год Колата е во врвна состојба ...


1 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Автомобили

Вчера 15:23Mercedes E250 turbodizel

Ne registriran so novi gumi kozni sedista dvozonska klima ladi odlicn...


1.900 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Автомобили

19 јун 12:48Atego 1823 Cisterna

Se prodava Cisterna Atego1823 2002g.vo odlicna sostojba reg.do avgus2...


12.500 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Камиони

19 јун 12:47Daf cf 410 poluprikolka kiper

Fabricki ADR euro5 vo odlicna sostojba registriran 2007g.960000km pol...


20.000 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Камиони

19 јун 12:47Novi Led Univerzalni Zmigavci -Trepkaci-Pozicioni svetla

Samoleplivi Led pozicioni svetla vo kombinacija so Led zmigavci, koi ...


999 МКД
или предлог цена
18 јун 22:31Bluetooth 5.0 MP3 Dekoder AUX/FM/USB/Bluetooth

Se napojuva od prednata strana na 5v micro usb kabel od polnac za mob...


699 МКД
или предлог цена
05 јун 12:17BMW 320 (120KW) 2005 GODINA

BMW 320 (120 KW) 2005 GODINA Avtomobilot e vo odlicna sostojba so vi...


6.100 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Автомобили

24 мај 09:12kombajn new holland

New holland 8050 heder 3.5m so secka New holland 8050 heder 4m so se...


1 €
или предлог цена
20 мај 13:00Prodavam Al. bandasi Borbet

Se prodavaat al. bandasi Borbet 7J/15 4×100 pravi, ne se vareni. 070...


100 €
или предлог цена
11 мај 20:52Passat b5.5

Pasato e cuvan za svoja dusa so hignt laid oprema se ispraven pali vo...


2.700 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Автомобили

02 мај 08:11Gusenici za Zmaj!!

Gusenicite se vo odlicna sostojba, spremni za rabota, reparirani...mo...


1.500 €
или предлог цена
14 апр 07:07ITNO SE PRODAVAAT PLUGOVI

Se prodavaat dvobrazdni plugovi za traktor Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
10 апр 18:45Ford Focus 2.0 TDCI GHIA OPREMA

Ford Focus 2.0 TDCI najvisoko nivo na GHIA OPREMA 136 ps Oprema ...


4.000 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Автомобили

18 мар 23:57Otkupuvam havarisani zalezani vozni avtomobili so realni cen

Otkupuvam sekakov vid na avtomobili ne bitno dali benzin ili dizel sa...


555 €
или предлог цена
07 фев 17:01TORPEDO 4006

Se prodava traktor TORPEDO 4006 TEL ZA KONTAKT- 072 238 906 ZOKI TE...


1 €
или предлог цена
25 јан 22:54Melacka za grozje

Edna sezona e koristena,poveke inf na tel: 070409724 lazo 070409724...


25.000 МКД
или предлог цена
23 јан 17:25Seckalka secka za kombajn

Za new holland


1.300 €
или предлог цена
27 дек 23:50Bufer , Drzac na motor kaj menjacot od audi a3 8p 2.0 tdi

Bufer , Drzac na motor kaj menjacot od audi a3 8p 2.0 tdi ispraven sk...


500 МКД
или предлог цена
27 дек 11:15TERMOSTAT ZA BMW E36

Termostat za bmw e36 mahle benzin 318 pasuva i na drugi motori od bmw


500 МКД
или предлог цена
27 дек 11:15Audi A3 8p2.0 diskov ipredni i zadni koristeni no skoro novi

Se prodavaat diskovi predni i zadni bez plocki , mn malku koristeni o...


1.000 МКД
или предлог цена
27 дек 11:15Desen far za audi a3 8p

Se prodava desen far za audi a3 8p vo perfektna sostojba


1.800 МКД
или предлог цена
27 дек 11:15Set korpa lamela i dug lager cisto novi za bmw 318 i 85kw

Set korpa lamela i dug lager cisto novi za bmw 318 i 85kw 1997


300 €
или предлог цена
27 дек 11:15Volan za E36- E46 so airbag ispraven

Volan za E36- E46 so airbag ispraven


1.200 МКД
или предлог цена
27 дек 11:15Stopovi za E36 Coupe Cabrio

Stopovi za E36 Coupe Cabrio


1.000 МКД
или предлог цена
27 дек 11:15ITNO SE PRODAVA TRAKTOR IMT-539

Itno se prodava traktor IMT 539 od prv sopstvenik vo ispravna sostojb...


1 €
или предлог цена
22 окт 21:42Adapter za pcenka

Heder za pcenka olimac


3.500 €
или предлог цена
28 сеп 00:21Santa fe Gip

Не е увезуван се во него работи без никави грешки на таблата. Итно се...


4.700 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Автомобили

26 авг 18:20Prodavam kombajn ARBOS 1220

Prodavam kombajn ARBOS 1220 vo odlicna sostojba, potpolno funcionalen...


По Договор
или предлог цена
21 јул 21:22Kuka

Se prodava kuka za kola izvadena od golf3.60 €


60 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Останато

29 јун 17:12Hamachi

Se prodava Hamachi50cc cenata ne e fiksna


450 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Мопеди (под 50 cc)

09 мај 14:44Plug trobrazden

Prodava se trobrazden plug tezok


400 €
или предлог цена
20 апр 19:28aluminski bandazi

se prodavat aluminski bandazi so gumi 205 55 16


По Договор
или предлог цена
04 мар 18:27PASSAT B6 2005GOD 1.9 TDI 77KW 105KS

Колата може да се види во секое време. На колата е сменето: -ребрес...


По Договор
или предлог цена
Карбинци / Штип

Автомобили

01 мар 10:26Se prodava menuva

Pasat b6 2010 godina desen volan na bg tablici ful oprema Klimatron...


3.000 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Автомобили

23 фев 21:55Se prodava rover

se prodava rover benzin plin reg do 09 2021


По Договор
или предлог цена
Карбинци / Штип

Автомобили

22 фев 11:18Mercedes Actros 18 43

Prodavam Mercedes Actros 18 43 nosivost 8.5 t so rampa 2t


8.500 €
или предлог цена
21 фев 13:00OPEL CORSA 1.3 CDTI 2009 GODINA

Opel corsa 1.3 cdti (55kw) 2009 godina ecoflex Avtomobilot e vo odli...


3.400 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Автомобили

04 фев 08:53VW GOLF PLUS 1.9 TDI 2007 GODINA

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 2007 GODINA Avtomobilot e vo besprekorna sostoj...


4.200 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Автомобили

04 фев 08:53Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам