Гевгелија
                           
432 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 јун 21:41Промовирано

Plac za solarni paneli

Gevgelija Se prodava Gradezno zemjiste - E2, so plateni komunalii i ...


22 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 12:03Промовирано

Продавам Стан од 80 квадрати

Продавам стан од 80 квадрати и 9 квадрати подрум на 5 спрат реновиран...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 00:09Промовирано

Prodavam luksuzna kuka vo Gevgelija

Продавам луксузна куќа на Караорман во Гевгелија, 530 м2, четири ниво...


228.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 13:59kukja za iznajmuvanje /house for rent

kukja na prizemje 70 m² so dvor na ulica Krushevska 14 Gevgelija opre...


180 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 13:00Се издава стан за домување или канцеларија

Наспроти хотел Аполонија, строги центар во Гевгелија. Распоредо...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 09:51Урбанизирано градежно земјиште со 4 маркици

Се продава плац од 1233 м2 со 4 маркици за грабда на индивидуални ста...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 09:32ЕКСТРА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива КП 3125/1, на самиот автопат Гевгелија-Граничен преми...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 08:30Se izdava magacin

Se izdava magacinski prostor od 300 m2 + administrativen prostor 100 ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

Денес 08:05СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5330 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 22:38SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 22:38se izdava stan

se izdava namesten stan vo Gevgelija 070 434 154


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 22:11  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

Se izdava sprat od kuka kompletno namesten na vlezot na gradot kaj be...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 22:08Караорман-Гевгелија

SE PRODAVAAT PLACOVI ZA SEMEJNI STANBENI ZGRADI VO URBANIZIRAN DEL S...


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 22:00Деловен простор

Се издава дуќан спроти главниот влез на новиот Градски пазар во Гевге...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

Вчера 21:58Апартмани за краток престој

Луксузно опремени два(2) апартмани за краток престој, со балкони, тер...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 18:47Belozimska odrina- Gjavoto, Bogdanci

Vasko(077979703)...Se prodavat cetiri nivi vo selo Gjavato i okolina...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 15:23Stan

Se prodava stan vo centarot na Gevgelija


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 13:00Plac za solarni paneli

Gevgelija Se prodava Gradezno zemjiste - E2, so plateni komunalii i ...


22 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 12:03Se izdava Karaorman Gevgelija

Voda struja se izdava za sekakva namena 100e dvesta deset m2 obj...


6 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

Вчера 11:50Prodavam Nov trosoben stan

Prodavam Nov trosoben stan izgraden so najsovremeni materijali


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 10:02VEDNAS DO BENZINSKATA LUK OIL MRZENCI

Na avtopatot Skopje Gevgelija vo s.Mrzenci pred benzinskata na Luk Oi...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 јун 12:07Се продава плац на атрактивно место во Гевгелија

Се продава неизграден плац на атрактивно место во Гевгелија што излег...


180 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 јун 17:27Kupuvam Garsonjera

Kupuvam garsonjera ili pomal stan Vo gevgelija po realna cena od m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јун 14:11Се продава нов стан

Се продава нов стан во Гевгелија од 67м2, вселив веднаш. Повеќе инфор...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јун 13:00Se izdava apartman

Izdavam apartman na podolg vremenski period.tel.077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

24 јун 23:1012000m2 vo Novo Konsko

Prodavam zemjiste vo Novo Konsko od 12 dekari.obezbedena voda,pat,i s...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јун 23:10Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 јун 23:10Izdavam vila Vo selo Uma

Prekrasna lokacija. Sovrshena za odmor I relaksacija


1.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

24 јун 16:23plac na avtopatot

Zemjiste vo neposredna blizina na avto patot (pravec Gev.-Skopje)3900...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јун 10:55New house for rent

New house for rent in central part of Gevgelija It has 3 bedrooms 2 b...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

24 јун 10:55STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јун 19:15Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Гевгелија

Станови

23 јун 15:45izdavam kukja

izdavam kukja ( dve sobi i kupatilo) komplet opremeno info 077 699 2...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

23 јун 10:42Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 јун 21:41Се издава полу-наместен/празен стан до новиот градски пазар

Се издава полу-наместен или празен стан во зградата до новиот градски...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 јун 19:07Нива Ново Конско Горничет

Се продаваат две ниви прв ред од 2834м2 и 2980м2) на самиот асвалт по...


8 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 јун 13:14Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam dva placa vo Gevgelija so sredena dokumentacija so imoten li...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јун 19:55Продавам плац во Гевгелија

Продавам градежно неизградено земјиште веднаш позади АМСМ во Гевгелиј...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јун 16:35Се издава студио приземје 25м2 Гевгелија

Се издава трособоен 100м2 апартман на ул.Моински пат б.б-Гевгелија (1...


4.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

21 јун 15:45PRODAVAM EXTRA MESTO VO S.SERMENIN KOZUV GEVGELIJA

PRODAVAM MESTO 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZA...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јун 09:51Apartments EON-Se izdava apartmani i sobi za kratok prestoj

Apartments EON Gevgelija raspolaga so 8 kompletno opremeni apartmani ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

20 јун 14:09SE PRODAVA KUKA NA KARAORMAN

SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA NA KARAORMAN SO PREKRASEN POGLED KO...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

20 јун 01:33Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам