1084 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cnc

Vrsime sekakov vid na uslugi so cnc masini ( cnc strug i cnc vertikal...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

CNC za drvo,metal,plastika....

CNC freza so 4 oski za metal ,drvo ,plastika... masinata ima nova ele...


11.111 €
или предлог цена
Денес 20:50Се продаваат 5 маси, 2.5см иверица, уметничка кројка

Се продаваат 5 маси, 2,5 сантиметри дебела иверица широки 80 сантим...


1 €
или предлог цена
Денес 19:47VAKUM PUMPA

Vakum pumpa i drugi pumpi. el motori so reduktori. i obicni el turbin...


1 €
или предлог цена
Денес 18:22KOMPRESOR I AGREGAT

Se prodava kompresor MNOGU DOBAR 22kw zavojen i klipen 500 L


1 €
или предлог цена
Денес 18:22GARDEROBERI

Tri parcinja za 6 vraboteni


60 €
или предлог цена
Денес 17:30  НОВ ОГЛАС

Parkside Performance Brushless Udarna Strafilica

Se prodava parkside performance udarna strafilica so brusless motor, ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:50SOLARNIK SOLARNICI

Imame povekje parcinja drveni 150 den Metalni 100 den. Od parce


150 МКД
или предлог цена
Денес 16:47  НОВ ОГЛАС

MASI RABOTNI PROHROMSKI

Dve masi 700×1100 mm 2000 den. 800×1200 mm. 2000 den.


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:40  НОВ ОГЛАС

Cirkular za zelezo

Se prodava Cirkular za zelezo


1 €
или предлог цена
Денес 16:38Mikser za testo

Се продава неупотребен миксер за тесто комплет со сеалка за брашно


600 €
или предлог цена
Денес 16:37PECHKA ZA BELI PECIVA

Prodavame profesionalna pechka za pechenje beli peciva, kikiri, les...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:32Mashina za balansiranje na delovi sto rotiraat

Mashina Hofman - Germanska. Za balansiranje na rotori, moznost za del...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:00ELEKTRO MOTOR

Razni vidovi na el motori i so reduktori el mot so 136 kw i pomali s...


1 €
или предлог цена
Денес 14:10Печатење сложувалки - Pecatenje slozuvalki

Печатење сложувалки со ваша слика или дизајн Материјал : картон Дим...


250 МКД
или предлог цена
Денес 13:44Печатење на чаши - Pecatenje na casi

Печатење на чаши со слики и текст по ваш избор Брзо, професионално, ...


250 МКД
или предлог цена
Денес 13:44Cnc

Vrsime sekakov vid na uslugi so cnc masini ( cnc strug i cnc vertikal...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava PEKARSKI INVENTAR

Vitrini za pecivo i burek PRODADENI Duvalka germanska ELOMA Duvalka s...


1 €
или предлог цена
Денес 11:28Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,so gleta i burgii.


4.800 МКД
или предлог цена
Денес 11:01Strafilica Parkside 12v-2Ah so 2 baterii PERFORMANCE

Strafilicata e nova so 2 baterii i 3 kompleti burgii i bitovi.brushle...


80 €
или предлог цена
Денес 11:01Brusalica bateriska Parkside BRUSHLESS NOVA

Brusalicata e nova vo kufer,brushless model motor bez cetkici.Bez pol...


80 €
или предлог цена
Денес 11:01Strafilica Parkside 20v NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,so polnac,baterija i komplet bitovi i bu...


75 €
или предлог цена
Денес 11:01Se prodavaat poveke raboti

Trosed - so pustanje kako nov (6000 denari) Aspiratot kafeav - beko ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:31SKARA ELEKTRICNA

Skara elektricna monofazna


100 €
или предлог цена
Денес 10:27DASKI DRVENI ZA PICI ILI ARANZIRANJE MEZE

Golemite 50cm cena 600 den. Malite 30cm cena 350 den. Solarnik 150 ...


600 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
1.000 МКД
Денес 10:27PECKA ZA PICI

Dve pecki ca pici Ponovata 250 evra Postarata 100 evra Dvete se is...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Денес 10:26Pcenka uvrekena

Pcenka vo zrno cisto ne krsheno uvrekjena rekolta 2022 za povekje inf...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Денес 10:04Ланец за OREGON пила

Ланецот е со 28 заби нов.


1.000 €
или предлог цена
Денес 09:05Sediste Adapter za masina za sadejne tutun

Sediste somplet ram za sadacka za tutun


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:59Тенда долга 7 метри, и две тенди од 6м. желатин

Тендата е со бела церада, користена само едно лето, исто како и жел...


600 €
или предлог цена
Денес 08:33Kompenzacija na jalova energija ( vidi oglas )

Instrumenti za kompenzacija na jalova energija i pratenje na istata.....


По Договор
или предлог цена
Денес 06:51Мала гарнитура на алат

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се пр...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 15:00Против пожарен апарат

Се продава против пожарен апарат. Нов не користен.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:28Фискални апарат Давид

Се продава фискален апарат Давид. Малку користен.


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:28Макази ножици за текстил ICE / SINGER

Се продаваат два пара професионални половни кројачки ножизи за тексти...


50 €
или предлог цена
Вчера 11:59Tracna brusilica - Parkside 600w

Brusiliva parkside so varijabilno podesuvanje na brzina na traka. St...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:51staklenca i kapacki za retrovizori site modeli avtomobili

se prodava retrovizori i staklenca kapacki i zmigavci za site vidovi ...


6 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 11:25Frizider Rauch

Se prodava frizider rauch , pogoden za vo dukjan ili trafika


250 €
или предлог цена
Вчера 10:36Profesionalen toster

Se prodava profesionalen toster pogoden za vo sendvichara


150 €
или предлог цена
Вчера 10:36POZAJMICA-IZNAJMUVAM PARI SO RAZUMNA KAMATA

So zalog,za Bitola i okolnite sela.Ne odgovaram na poraki


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:12Se prodava APKAN

Se prodava Apkan Telefon za kontakt 075283790 075283790 0752837...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:35Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам