Струмица
                   
417 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Петосед

Петосед со опција за спуштање и одоздола место за складирање на посте...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.000 МКД
Денес 20:39Krevet

Krevet so box(sanduk) za skladiranje na postelnina. Dimenzii: 175x90x...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 МКД
Денес 20:39Внатрешни врати од чисто дрво.ПОВОЛНО!!!

Информации на тел:070/214-214


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:30Inox odzaci i ventilacija

Inox odzaci i ventilacija so i bez izolacija razni velicini i elementi


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:29Zimzeleni drvca za ziva ograda tuja,thuja

Tuja oriental visina na steblo 50/60sm isklucivo za ziva ograda (ne s...


90 МКД
или предлог цена
Денес 17:59Cempres Arizona za ziva ograda

Cempres Arizona brzorastecka, visina na steblo 50/60sm isklucivo za z...


150 МКД
или предлог цена
Денес 17:57Var prodazba

Gasena var extra.Cedena preku sito,javete se i ke se uverete vo kval...


10 МКД
или предлог цена
Денес 13:16Тросед на развлекување

Сивкасто-кафеави троседи (два) на развлекување со простор за складира...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:24  НОВ ОГЛАС

ALUMINSKI OGRADI SKALI RESETKI TENDI MASI TROSEDI

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


38 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Огради

Денес 12:08APARAT ZA KAFE - KAFEMAT - DELONGHI

Se prodava Delonghi vo odlicna sostojba


3.800 МКД
или предлог цена
Денес 07:06  НОВ ОГЛАС

Set od pribor za jadenje

Сет прибор за јадење od 24 парчиња (нож, вилушка, голема и мала лажиц...


Вчера 16:25Маси

Se prodavat poveke imformaci na 071307558 Vrven Kvalitet Novi


8 €
или предлог цена
Вчера 15:28Beanbag / lazy bag

Се продава удобна вреќа за лежење и седење 1х1х0.5 Дополнително е иде...


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Фотељи

Вчера 13:24Поволно и евтино

3 маси и 12 столови ист стил иста големиа 1 комплет маса со 4 стола ...


30.000 €
или предлог цена
Вчера 12:523 комплета лебдечки саксии

Еден комплет 50е само 6 месеци користено


Вчера 12:46SHORAI Edge RAS B22J2KVSG-E

Климата е користена само 3 месеци. Ја добивате за 4000ден поевтино од...


85.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:46Komplet sistem za nadzor

Koristeni se samo 6meseci 1. purple WD 2TB HDD 2. Monitor 22` 3. K...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:45Урамени слики со мат стакло

1100 ден на парче димензии 65 x 95 cm


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:45Украсна сталажа

Се продава 6 месеци користена неоштетена китка сталажа, на медијапан ...


500 €
или предлог цена
Вчера 12:45Продавам 2 месеца користен фрижидер

модел: ST RF-3601BSR 154л


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:45KIRBY Sentria II

Продавам правосмукалка KIRBY Sentria II, со комплет додатоци со црево...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 11:41Garnitura

Petosed so dve fotelji;Trosedot se pushta vo leglo,a na site drugi ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:28KLIZNA PORTA (6 metra)

Se prodava gotova porta so shirina od 6metra.


Вчера 10:59Kamin pecka

Kamin od svajcarija so golemo polukruzno staklo, ventilator i 4 otvor...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Вчера 09:29ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Вчера 08:42Pegla na parea Rovus

Pegla na prea Rovus


10 €
или предлог цена
02 окт 16:45Retro fotelja ретро фотеља fotelji

Ovaa na slikite zdrava potpolno,,na vtorata i fali eden potpirac stra...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Фотељи

02 окт 16:01Alfa plamen kotel i pecka na drva

Prodavam alfa plamen pecka so moznos za povrzuvanje na parno so pompa...


210 €
или предлог цена
02 окт 13:53Se prodavaat 2 SUSHARI GORENJE

Se prodavaat 2 SUSHARI GORENJE. Ednata GORENJE WT-910, 8l Vtorata ...


5.000 МКД
или предлог цена
02 окт 13:00Se prodava KLIMA FUEGO 12

Se prodava KLIMA FUEGO 12000btu/h. Koristena mnogu kratko vreme, potp...


5.500 МКД
или предлог цена
02 окт 13:00Se prodava MASINA ZA SIENJE BAGAT

Se prodava MASINA ZA SIENJE BAGAT. Masinata za sienje e vo besprekorn...


5.500 МКД
или предлог цена
02 окт 13:00Masi I stolici za kafic/kafana

Se prodavaat masi I stolici za Kafic/Kafana niski masi komolet so 4 s...


6.200 МКД
или предлог цена
02 окт 11:07Detska soba za 2 deca

Detska soba komplet 2 Kreveti (gorniot so zastitna ograda) Dimenzii...


690 €
или предлог цена
02 окт 11:07Plotna Ploca staklokeramicka Gorenje.

Plocata e nova ne odpakovana. Viber +41 76 594 50 27


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

02 окт 10:24KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Огради

02 окт 09:00STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


01 окт 08:23STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Огради

30 сеп 23:16Popravka na vrati, prozorci, roletni i komarnici

Popravka na vrati, prozorci, roletni i komarnici. Zameka na bravi i ...


1 €
или предлог цена
30 сеп 15:53Klima FUST PRIMOTEC

Donesena e od ch raboti perfektno 077 666 632 ili 078 851 515


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 15:09Cesmi novi Germansmi

Cesmite se novi ne odpakovani so keramicki diskovi za meshanje na vod...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

30 сеп 10:30Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам